TEN JEDYNY...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

TEN JEDYNY...

Postprzez annnaa7 » 3 lis 2011, o 12:59

Witajcie, nie macie czasem wrazenia, że zbyt wiele wymagamy od naszych partnerów?? artykuł Współczesny mężczyzna na MatcePolce dał mi sporo do myślenia. Mężczyźni naprawdę nie mają łatwo. Zgadzacie sie ze mną???
annnaa7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 12:57

Re: TEN JEDYNY...

Postprzez dzo » 3 lis 2011, o 13:06

wręcz na odwrót jest :lol:

zbyt mało do nich wymagamy :twisted: :twisted:
dzo
 

Re: TEN JEDYNY...

Postprzez Muchomor » 9 lis 2011, o 14:14

Polscy mezczyzni czesto zyja jeszcze w poprzedniej epoce i w porownaniu z zachodnimi granicami to wiele musza sie jeszcze nauczyc...rowniez o szacunku do plci zenskiej. Oni nadal czesto chca lezec na kanapie z piwem po pracy...tragedia :/
Muchomor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 15:41

Re: TEN JEDYNY...

Postprzez Luśka » 10 lis 2011, o 13:42

annnaa7 napisał(a):Witajcie, nie macie czasem wrazenia, że zbyt wiele wymagamy od naszych partnerów?? artykuł Współczesny mężczyzna na MatcePolce dał mi sporo do myślenia. Mężczyźni naprawdę nie mają łatwo. Zgadzacie sie ze mną???


Mężczyźni nie mają łatwo?:) Uważam, że aż za bardzo ich głaskamy:)
Jak to ostatnio mój mąż powiedział :" nie zazdroszczę Ci, że będziesz nosiła dzidzię w brzuszku, że potem musisz ją urodzić, ja bym nie dał rady.."
poza tym mężczyźni są bardzo wygodni, jak da im się palec, to potem chcą całą rękę i jak przyzwyczai się ich do dobrego to potem ciężko jest przetłumaczyć,że przecież tak nie może być cały czas :)
Luśka
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]