torby, torebki;)

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: torby, torebki;)

Postprzez Owocowa » 10 lis 2011, o 16:15

Ja lubię średnie torebki, ale wiadomo- potrzebuję też dużej, jak muszę wziąć ze sobą np. dokumenty w formacie A4. Bardzo lubię też torebki w lekko etnicznym, można też powiedzieć ludowym charakterze - np. z tłoczonymi w skórze wzorami.
Owocowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 31 paź 2011, o 15:09

Re: torby, torebki;)

Postprzez deborah83 » 11 lis 2011, o 18:16

Ja zawsze kieruje sie uzytecznoscia:) Iii wielkoscia. Musze zawsze pomiescic tam mnostwo dokumentow, ksiazek, teczek, kosmetykow, dlatego torebka codzienna powinna byc dla mnie przede wszystkim duza:)Wieczorowa - owszem, mala najlepiej czarna. Co do ceny, to tak bardzo nie jest dla mnie istotna, bo wiem z doswiadczenia, ze jak wiecej dam za torebke, to dluzej ja ponosze i mniej sie zniszczy, a kto wie, moze jeszcze uda mi sie ja potem sprzedac:)
deborah83
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Maurelia » 13 lis 2011, o 19:07

Ja z kolei lubię małe torebki, takie przerzucane przez ramię. Nie noszę wcale torebek do ręki.
Maurelia
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 14 lis 2011, o 12:42

Ja preferuję torebki średniej wielkości,zarzucane na ramię. Dla mnie liczy się głównie praktyczność i tym sugeruje się podczas zakupu torebki.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Owocowa » 14 lis 2011, o 17:32

No i chciałam jeszcze dodać - też nie lubię torebek do reki, wolę te przez ramię.
Owocowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 31 paź 2011, o 15:09

Re: torby, torebki;)

Postprzez Marzena » 15 lis 2011, o 02:57

Preferuję torebki duże tak, żeby się wszystko zmieściło... i jeszcze trochę :)
Marzena
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Cynamonka » 18 lis 2011, o 16:46

Torebki coś w sobie mają :) A te Sushi są super–wygodne i modne.Kupilam sobie jedną w stylu retro i służy mi na co dzień,nie tylko jako torba na laptopa,ale normalna torebka
Cynamonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 16:44

Re: torby, torebki;)

Postprzez kraczolka » 18 lis 2011, o 20:08

mi się bardzo podoba torebka skórzana torebka firmy Gawor, niby nic w niej nie ma ładnego ale coś w sobie ma ... zobaczcie zresztą same: http://www.torebkiabc.pl/27-skorzana-torebka-gawor.html

... i co sądzicie o niej?
kraczolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 19:56

Re: torby, torebki;)

Postprzez natusia3003 » 22 lis 2011, o 23:56

Wole duże torebki bo są pojemne i dużo się w nie zmieści :) a że nie lubię nosić żadnych reklamówek to taka torba jest mi bardzo przydatna :)
natusia3003
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 paź 2011, o 19:16

Re: torby, torebki;)

Postprzez anna.sokal » 16 gru 2011, o 17:02

ja mam tylko jedną, ale ją uwielbiam  Dobra jakość, fantastyczny design. Chciałabym kupić sobie jeszcze pokrowiec… Może dostane taki od Mikołaja ;)
anna.sokal
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez mania88 » 19 gru 2011, o 10:34

ja mam tylko jedną, ale ją uwielbiam  Dobra jakość, fantastyczny design. Chciałabym kupić sobie jeszcze pokrowiec… Może dostane taki od Mikołaja ;)
mania88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 10:31

Re: torby, torebki;)

Postprzez mania88 » 23 gru 2011, o 10:16

ja mam tylko jedną, ale ją uwielbiam  Dobra jakość, fantastyczny design. Chciałabym kupić sobie jeszcze pokrowiec… Może dostane taki od Mikołaja ;)
mania88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 10:31

Re: torby, torebki;)

Postprzez Klaris » 1 sty 2012, o 19:37

Może się powtarzam (nie pamiętam, czy już pisałam wam o tym) ale dla mnie najpiękniejsze torby robi Marianna -> http://epolala.pl

Każda inna, każda indywidualna... niestety ceny są dość wygórowane, ale jakość jest bez zastrzeżeń.
Klaris
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 2 sty 2012, o 20:08

Faktycznie ceny są bardzo wygórowane,ale torebki ładne i oryginalne. Teraz w sklepach internetowych będą styczniowe wyprzedaże,więc na pewno znajdziemy więc fajnych okazji na zakup torebek.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: torby, torebki;)

Postprzez Tasia_Tasia » 17 sty 2012, o 11:57

Dla mnie torba musi być przede wszystkim praktyczna i pojemna tak jak mówicie. Ostatnio nigdzie nie już nie ruszam się bez laptopa, taka praca, dlatego musiałam zainwestować w porządną torbę na niego. Chciałam przy okazji żeby to nie była torba tylko na laptopa, ale taka którą można nosić tak po prostu. No i żeby wyglądała fajnie. Długo szukałam, ale wybór padł w końcu na taką ..............
Widziałam, że dziewczyny pisały tu już o tej marce, wiec trochę się powtarzam, ale są naprawdę super. Cena może nie najniższa, ale bez wątpienia są one warte swojej ceny :)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Tasia_Tasia
 

Torebka carmel poszukiwana

Postprzez puderniczka » 7 lut 2012, o 23:25

hej dziewczyny, poszukuje jakiejś porządnej skórzanej torebki, tak do 300 zł karmelowej, dużej, tylko bardziej o kształcie kwadratu, nie lubię prostokątnych. Szukam i szukam, ale nic mi jakoś nie wpada w oko, gdzie kupujecie torebki?

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Torebka carmel poszukiwana

Postprzez limonka » 8 lut 2012, o 00:03

Ja torebki kupuje raz na ruski rok. Jak byłam młodsza to od mamy pożyczałam,bo bardzo ładne kupowała. A jak już mam kupić to kupuje w swoich butikach w mieście tak do 100 pln nie więcej, bo nie lubię tyle wydawać pieniędzy. Hmmm a przeglądałaś może all egro albo jakieś sklepy internetowe? Ten kolor jest w modzie więc powinno być mase jakiś ciekawych torebek.
limonka
 

Re: Torebka carmel poszukiwana

Postprzez limonkanesti » 8 lut 2012, o 00:44

tutaj masz kilka kolorek w tym kolorze i w tej cenie o ktorej pisalas... ale kurde, nie szkoda Ci 3 stówek na torebke ? ;p

http://desirebutik.pl/products/moda-tor ... r-camel/49
limonkanesti
 

Re: Torebka carmel poszukiwana

Postprzez golden_eye » 8 lut 2012, o 10:28

Ja tam wolę wydać trochę wiecej na torebkę i mieć pewność, ze nie rozpadnie mi się po jednym sezonie. Kupuję klasyczne modele, więc nie musze się martwić, ze zaraz wyjdą z mody ;)
Limonkanesti, bardzo fajne te torebki, ta za 199 po prostu cudo :)
golden_eye
 

Re: Torebka carmel poszukiwana

Postprzez kotlinka » 8 lut 2012, o 12:31

całkiem fajna ta torebka, lubie taki kształt i kolor, który jak najbardziej modny teraz, ale ja tam wolę kupić torebkę za mniej i zmieniać co sezon, przynajmniej mam nową co jakiś czas i mi się nie nudzi:D
kotlinka
 

Re: Torebka carmel poszukiwana

Postprzez kinia66 » 8 lut 2012, o 15:14

Co do torebek,miałam już nauczkę co do tańszego zakupu.Po kilku tygodniach zniszczyła mi się,dlatego zgadzam się z opinią droższego zakupu torebki.Ta torebka podoba mi się,a ta strona całkiem ciekawa,mają bardzo dużo produktów.

kinia66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 15:11

Skórzane torebki

Postprzez glamour » 10 lut 2012, o 15:23

Witajcie. Powiedzcie mi czy kupujecie sobie skorzane torebki? Dla mnie to spory wydatek, nigdy jeszcze takiej nie miałam. Opłaca się wydac kilka stów więcej? Są bardziej trwałe? Czy to jest jedyny plus?
glamour
 

Re: Skórzane torebki

Postprzez KaroLina » 10 lut 2012, o 15:41

ja zwykle kupuję jakieś tańsze skóropodobne, wiadomo jaki efekt, szybko się niszczą i ścierają, coś kosztem czegoś, ale wolę kupić kilka tańszych niż jedną drogą skórzaną :) chociaż ostatnio zainwestowałam w Terranovie i jak na razie nic się z nią nie dzieje, więc pewnie warto czasem wydać nieco więcej ;)
Avatar użytkownika
KaroLina
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 14:58

Re: Skórzane torebki

Postprzez fifa66 » 10 lut 2012, o 16:41

Ja kiedyś też kupowałam zwykłe skóropodobne torebki i ciągle ten sam problem: albo pasek odpadł, albo torebka cała pozdzierana, że aż wstyd. Zaczęłam kupować prawdziwe skórzana. Prawda wydatek dużo większy ale na prawdę warto. Torebka po całym sezonie noszenia wygląda jak nowa, nic się z nią nie dzieje. Więc jeśli tylko możesz pozwolić sobie na kupno porządnej torebki to ruszaj na zakupy :)
fifa66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 16:36

Re: Skórzane torebki

Postprzez dzo » 10 lut 2012, o 16:54

fifa66 napisał(a):Ja kiedyś też kupowałam zwykłe skóropodobne torebki i ciągle ten sam problem: albo pasek odpadł, albo torebka cała pozdzierana, że aż wstyd. Zaczęłam kupować prawdziwe skórzana. Prawda wydatek dużo większy ale na prawdę warto. Torebka po całym sezonie noszenia wygląda jak nowa, nic się z nią nie dzieje. Więc jeśli tylko możesz pozwolić sobie na kupno porządnej torebki to ruszaj na zakupy :)


cały sezon to znaczy ile ?
dzo
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]