Trądzik - jaki krem ?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez marysiowa » 23 kwi 2020, o 20:24

Roozzaaliaa napisał(a):
Ailis napisał(a):Jak radzicie sobie z uporczywym trądzikiem ? Wyjątkowo trudno jest wyleczyć takie problemy skórne, jednak mi po wielu latach się udało. Później miałam łagodniejszą formę trądziku, którą skutecznie zwalczyłam naturalnym kremem przeciwtrądzikowym i regulującym sebum firmy Calluna Medica. To świetny kosmetyk, który warto regularnie stosować. Normalizuje pracę gruczołów łojowych i długotrwale matuje skórę.


Śmierdzi reklamą :(

Po 1. Każda osoba ma odmienną skórę..
Po 2. Trądzik, trądzikowi nie równy..
Po 3. Nie zawsze trądzik wynika z niewłaściwej pracy gruczołów łojowych..

Przede wszystkim - konsultacja dermatologiczna oraz kosmetyczna, przed wybraniem kosmetyku :D


Dokładnie! Od tego zawsze najlepiej zacząć. Jest mniej problemów potem :)

Profesjonalna konsultantka kosmetyczna. Masz pytania? Jestem do dyspozycji!
marysiowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 18:12

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Fifka » 29 kwi 2020, o 21:11

Mi ostatnio lekarz przepisał maść na lek recepturowy wyrabiany w aptece, okazał się naprawdę fajny i działa, wyrobiono dość szybko w aptece doz.
Fifka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 29 kwi 2020, o 20:29

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Iskierka » 30 kwi 2020, o 11:59

Moim zdaniem najlepiej stosowac przede wszystkim to co przepisze dermatolog.
Iskierka
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7 kwi 2020, o 09:18

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Olkka » 12 maja 2020, o 17:09

U mnie do codziennej pielęgnacji bardzo fajnie sprawdziła się seria Acne Novaclear. Kosmetyki dokładnie oczyszczają, działają antybakteryjnie i łagodząco i zapobiegają powstawaniu nowych wyprysków;)
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez rema » 16 lip 2020, o 14:47

Dziewczyny kremy polecam naturalne lekkie, ale w przypadku pryszczy bardziej powinnyście się zastanowić nad tym jaka jest Wasza dieta. Z mojego doświadczenia wyszło, ze wszystkie pokarmy, które powodują wysoki wyrzut insuliny -powodują problemy ze skóra. Ogolnie niewiele osob zdaje sobie sprawę, jak czesto w produktach żywieniowych jest zawarty cukier. Na przykład w keczupach, napojach czy półproduktach.
Dieta bezcukrowa/bez węglowodanów sprawiła, ze po kilku latach problemów w końcu skora się poprawiła. No i dodatkowo wprowadzilam tabletki Normatabs, na początku miałam lekki wysyp bo cera musiała sie widocznie oczyścić, ale potem było już tylko lepiej. Kurację stosuję już 3 miesiące, troche żałuję, ze nie odkryłam tabletek wczesniej, bo działanie lepsze niż kosmetyki jakie stosowalam wcześniej.
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Amela22 » 22 lip 2020, o 16:06

Olkka napisał(a):U mnie do codziennej pielęgnacji bardzo fajnie sprawdziła się seria Acne Novaclear. Kosmetyki dokładnie oczyszczają, działają antybakteryjnie i łagodząco i zapobiegają powstawaniu nowych wyprysków;)


Też stosuję serię Acne i jestem mega zadowolona. Dodatkowy plus taki, że kosmetyki fajnie matują, co przy mojej tłustej cerze jest bardzo pomocne w utrzymaniu estetycznie wyglądającego makijażu.
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez kaszmirka » 23 lip 2020, o 19:34

Mojej córce przy problemach trądzikowych pomogło to arabskie mydło Aleppo Szamir, rewelacyjne jest własnie przy takich problemach dermatologicznych
kaszmirka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 cze 2020, o 11:33

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez actress » 28 lip 2020, o 14:47

Nie próbowałam, trzeba będzie przetestować :)
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]