Trądzik

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Trądzik

Postprzez Hadassa » 8 wrz 2015, o 17:34

Agatka dzięki za odpowiedz, to ja chyba jednak wrócę do duo+ skóra mi sie tak nie błyszczy... a ze skóra jednak problem mi wrócił...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Trądzik

Postprzez ruti » 8 wrz 2015, o 18:58

ja próbowałam hormownów, naturalnych sposobów, antybiotyków i w sumie wale nie jest lepiej, na razie effaclar K+ jest najodpowiedniejszy dla mojej cery, więc go używam, piję czystek, staram się zdrowo odżywiać, ale jak trądzik i łój mają swoje humorki to dają w kość;(
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Trądzik

Postprzez marla_s » 10 wrz 2015, o 11:32

Moim zdaniem wiek nie ma znaczenia tylko rodzaj skóry w tego typu objawach. Warto udać się do lekarza, niż brać jakieś leki
Avatar użytkownika
marla_s
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:00

Re: Trądzik

Postprzez milla77 » 15 wrz 2015, o 20:25

Dobry na trądzik jest krem qcera (jest z kwasem azelainowym i pirogronowym), sama od czasu do czasu się nim smaruję punktowo.
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: Trądzik

Postprzez CosmoSpa_com_pl » 9 paź 2015, o 13:49

Jakich hormonów i antybiotyków próbowałaś? Domyślam się,że przepisał je lekarz,natomiast podaj szczegóły bo nie wymieniasz żadnej nazwy. Z reguły antybiotyk plus dobra dieta zawsze skutkują.
CosmoSpa_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 14:10

Re: Trądzik

Postprzez Mrs.B » 11 paź 2015, o 18:03

Dziewczyny pomożecie, doradzicie?
Co prawda 19-stego mam wizytę u dermatologa ale chciałam was podpytać.
Mam problem z cerą. Jest ona hmmm tłusta, sucha, błyszcząca. No chyba każdy rodzaj. Więc jest masakra. Jak sobie ją umyje to wysusza się. Nałożę podkład i fluid czy puder i zaraz się świece. Co polecacie do mycia, jakie kosmetyki?
Avatar użytkownika
Mrs.B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 paź 2015, o 17:08

Re: Trądzik

Postprzez Hadassa » 13 paź 2015, o 13:16

Chyba przede wszystkim takie które są przeznaczone do skóry mieszanej. I to niekoniecznie będzie to jeden kosmetyk.
Moja bratanica ma teraz krem qcera, ale ona akurat nie ma problemu z błyszczeniem się skóry

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Trądzik

Postprzez angelato » 18 paź 2015, o 22:39

a ja przeszłam na dietę bezglutenową i zaczął się problem z pryszczami.. czy organizm w taki sposób się oczyszcza? :(
angelato
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 wrz 2015, o 14:33

Re: Trądzik

Postprzez dradziszewska » 2 lis 2015, o 12:44

A próbowałaś może zabiegów z wykorzystaniem lasera? Laser bardzo dobrze sprawdza się w leczeniu trądziku, polecam również peeling w celu oczyszczenia twarzy.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Trądzik

Postprzez kolorowe_kredki » 5 lis 2015, o 20:51

Na trądzik młodzieńczy mi pomagała pasta cynkowa oraz unikanie słodyczy, śmieciowego jedzenia itp, teraz mam trądzik różowaty i już gorzej jest się go pozbyć.

Avatar użytkownika
kolorowe_kredki
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 5 lis 2015, o 20:39

Re: Trądzik

Postprzez Lagenko_pl » 10 lis 2015, o 10:52

Dieta jest faktycznie niezwykle istotna podczas walki z trądzikiem,ale niestety moim zdaniem nie obejdzie się również bez wizyty u lekarza dermatologa,aby określił z jakim rodzaj trądziku mamy do czynienia,przepisał maść czy kurację antybiotykową.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Trądzik

Postprzez milla77 » 10 lis 2015, o 18:27

kolorowe_kredki napisał(a):Na trądzik młodzieńczy mi pomagała pasta cynkowa oraz unikanie słodyczy, śmieciowego jedzenia itp, teraz mam trądzik różowaty i już gorzej jest się go pozbyć.

Próbowałaś tego kremu qcera? Mi bardzo pomaga przy wszelkich wysypach. Też odstawiłam słodycze, dbam o to co jem.
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: Trądzik

Postprzez wilk9 » 18 lis 2015, o 17:42

Mydło siarkowe może też pomóc
wilk9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lis 2015, o 17:30

Re: Trądzik

Postprzez Lagenko_pl » 7 gru 2015, o 14:12

Generalnie mydła naturalne w tym zwykłe szare oraz hipoalergiczne,mogą okażą się skuteczne i pomóc,a przynajmniej nie podrażnia wrażliwej cery trądzikowej. Polecana jest maść cynkowa o której mowa powyżej,skutecznie wysusza niedoskonałości i skraca czas występowania wyprysków.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Trądzik

Postprzez joolku » 9 gru 2015, o 15:28

U mnie młodzieńczy trądzik minął już jakiś czas temu, ale nadal zmagam się z bliznami po nim. Oczywiście jest w tym sporo mojej winy, bo jak tylko pojawiała się na mojej twarzy krostka, to nie mogłam się powstrzymać, żeby ją rozdrapać... Stosowałam już taki śmierdzący cebulą krem, miałam też mikrodermabrazję, ale na razie bez większych efektów. Też macie taki problem?

Czasem maść na blizny nie wystarczy.
Avatar użytkownika
joolku
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 gru 2015, o 15:17

Re: Trądzik

Postprzez Magdalena80 » 11 gru 2015, o 14:09

A co poradzić na trądzik po 30, który jest moją zmorą?
Magdalena80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 13:57

Re: Trądzik

Postprzez Jagodzinka » 12 gru 2015, o 17:44

Benzacne polecam stosuję od czasu do czasu jak tylko coś brzydkiego pojawi sie na mojej twarzy :) stosowalas może ? jak nie to polecam sprobowac

Twój kobiecy punkt widzenia to portal dla kobiet w którym piszemy w kategoriach: Moda, Uroda, Zdrowie.
Avatar użytkownika
Jagodzinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 22:28
Lokalizacja: Paraguay

Re: Trądzik

Postprzez milla77 » 14 sty 2016, o 12:04

Magdalena80 napisał(a):A co poradzić na trądzik po 30, który jest moją zmorą?

A czego do tej pory używałaś? Robiłaś sobie badania hormonalne? Może spróbuj tego kremu o którym pisałam?
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: Trądzik

Postprzez karetia » 8 lut 2016, o 14:39

Aplikator na wypryski HB, stosowany systematycznie, u mnie to swego czasu pomogło. Ale to jest przede wszystkim skierowane od osób, które systematycznie potrafią dbać o cerę, a nie oczekują, że raz z czegoś skorzystają i natychmiast zauważą efekty.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Trądzik

Postprzez RoxanaT10 » 8 lut 2016, o 15:21

potrzebna jest recepta na na ten antybiotyk?
RoxanaT10
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 lut 2016, o 15:16

Re: Trądzik

Postprzez a_gatka » 8 lut 2016, o 16:49

A znasz antybiotyki bez recepty? :)
a_gatka
 

Re: Trądzik

Postprzez krysia19 » 25 sie 2016, o 11:01

Nie ma antybiotyków bez recepty ale polecam sie zastanowić nad tym bo dzialają dobrze na poczatku ale potem skóra się do tego przyzwyczaja i nie ma już takich dobrych efektów jakie były wcześniej....Przetestowałam na własnej skórze Ponoć dobre działanie dają retinoidy ale nie dla każdego. Sama wygladałam po nich jak jaszczurka bo tak bardzo mi schodziła skóra z twarzy.

Za to świetne działanie miało serum Sevolium. Kupiłam sobie pod wpływem dziewczyn z wizażu, które to polecały. No i polecila mi to jeszcze dodatkowo moja pani dermatolog Kosmetyk dość luksusowy, nie taki tani ale mial lepsze działanie niż wszystkie kosmetyki na pryszcze jakie stosowałam razem wzięte. Wygładził skórę,powstawało na niej o wiele mniej zmarszczek.
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Trądzik

Postprzez Revelka » 2 wrz 2016, o 13:35

Przy cerze trądzikowej warto używać wody termalnej - sprawdzone :)

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Trądzik

Postprzez Lucy » 6 wrz 2016, o 10:34

krysia19 napisał(a):Nie ma antybiotyków bez recepty ale polecam sie zastanowić nad tym bo dzialają dobrze na poczatku ale potem skóra się do tego przyzwyczaja i nie ma już takich dobrych efektów jakie były wcześniej....Przetestowałam na własnej skórze Ponoć dobre działanie dają retinoidy ale nie dla każdego. Sama wygladałam po nich jak jaszczurka bo tak bardzo mi schodziła skóra z twarzy.

Za to świetne działanie miało serum Sevolium. Kupiłam sobie pod wpływem dziewczyn z wizażu, które to polecały. No i polecila mi to jeszcze dodatkowo moja pani dermatolog Kosmetyk dość luksusowy, nie taki tani ale mial lepsze działanie niż wszystkie kosmetyki na pryszcze jakie stosowałam razem wzięte. Wygładził skórę,powstawało na niej o wiele mniej zmarszczek.


A gdzie to jest do kupienia?

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Trądzik

Postprzez Jolanta » 7 wrz 2016, o 08:54

Lucy ja również mam to Sevolium i kupowałam w internecie. Wcześniej szukalam w aptekach stacjonarnych ale nie bylam w stanie znaleźć.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron