Trampki z Cross Jeansu jak oceniacie?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Trampki z Cross Jeansu jak oceniacie?

Postprzez tereskac1 » 18 cze 2019, o 14:06

Hejka drugi raz próbuję napisać post za pierwszym razem coś nie wyszło :(
Chciałabym zapytać was jak oceniacie trampki z firmy Cross jeans? Dobrze się wam nosi?
Mi osobiście tak nareszcie nie poci się stopa i nie ma obtarć. Z racji takich wyników u siebie :D
Młodemu z którym mam odwieczne problemy względem obuwia kupiłam też tam trampki?
Ciekawa jestem jak będą sprawiać się podczas zajęć gimnastycznych oraz po prostu w trakcie zabaw na podwórku.
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Trampki z Cross Jeansu jak oceniacie?

Postprzez wercia555 » 19 cze 2019, o 11:07

Cześć Teresko powiem Ci tak: moja dwójeczka bliźniaków od rana do wieczora obecnie biega w trampkach tej firmy i jesteśmy zadowoleni z mężem z decyzji o ich zakupie, gdyż dzieciaczkom nie pocą się tak bardzo stopy i widać, że jest im po prostu wygodnie w nich. Szczególnie teraz, gdy w obecnej temperaturze trudno wytrzymać by było w adidasach lubi innych pełnych butach.
Sandały przymierzaliśmy różnych firm, ale jeszcze nie znalazły się odpowiednie :D tak czy inaczej trampki polecam.
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Trampki z Cross Jeansu jak oceniacie?

Postprzez bolt » 14 sty 2020, o 14:00

Hej, ja zawsze kupuje swojemu Marcelkowi zdrowie obuwie. Mogę je polecić z całego serca.

bolt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sty 2020, o 13:58
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]