Troszkę na temat i nie :)

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Troszkę na temat i nie :)

Postprzez pylinkaa » 10 lut 2016, o 22:06

Hejka właśnie się zastanawiam co jest. Powinnam dostać okres 3 Lutego a dostałam 8 Lutego w nocy i dziś już po południu się skończył a nigdy nie miałam tak krótkiego. Jak myślicie dziewczyny co może być.
Wspomnę że zawsze okres mam 4-5 dni. I od kilku dni jestem senna, mam jakieś dziwne mdłości bardzo często chce mi się płakać i wgl. :(
pylinkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lut 2016, o 22:02

Re: Troszkę na temat i nie :)

Postprzez Hadassa » 11 lut 2016, o 10:42

Przede wszystkim po co zakładać 2 takie same tematy ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Troszkę na temat i nie :)

Postprzez danuta-majewska » 12 lut 2016, o 10:54

Witam może stres niewyspanie to nic poważnego poczekaj na kolejny

Nowość stomatolog Radom zapraszamy serdecznie.
danuta-majewska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 10:50

Re: Troszkę na temat i nie :)

Postprzez FraniaMajTV » 12 lut 2016, o 11:36

spokojnie, tak się może dziać, nie każdy okres jest idealnie równy, czasami są pewne odstępstwa od normy, ale nie trzeba od razu panikować, natomiast jeśli masz inne niepokojące Cię objawy, to może warto wybrać się do lekarza? Na pewno nie zaszkodzi, a uspokoisz się, bo moim zdaniem to i tak nic poważnwgo, jak dla mnie to może być skutek zmęczenia
Avatar użytkownika
FraniaMajTV
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 11:34

Re: Troszkę na temat i nie :)

Postprzez Arwena » 12 lut 2016, o 12:13

Może po prostu zrób sobie test ciążowy tak na początek, i zobaczysz co wyjdzie. Zdaża się że kobieta jest w ciąży a mimo to miesiączkuje. A może to tylko efekt jakiegoś stresu lub przemeczenia. Co ma być to będzie czy tego chcemy czy nie. Ale na pewno wszystko dobrze się ułoży:) Pozdrawiam

" Nawet najdalsza podróż zaczyna sie od pierwszego kroku.."
Avatar użytkownika
Arwena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 lut 2016, o 15:50
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]