U kogo braliście okna i drzwi w Poznaniu ?

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
ODPOWIEDZ
Abram
Extra Kobietka
Posty: 305
Rejestracja: pn paź 10, 2022 1:46 pm

U kogo braliście okna i drzwi w Poznaniu ?

Post autor: Abram »

Hejka, szukam dobrej ekipy od okien aluminiowych, rolet i bram garażowych, najlepiej z Poznania. Możecie się podzielić waszymi kontaktami?
Rabka
Fajna Kobietka
Posty: 169
Rejestracja: wt lut 13, 2024 8:24 am

Re: U kogo braliście okna i drzwi w Poznaniu ?

Post autor: Rabka »

Jak Ci się szykuje wymiana stolarki w starym budownictwie to najpierw zobacz, co można zrobić na https://www.instagram.com/okna_z_poznania/, a jak Ci się spodoba to tam masz kontakt do Pana Dariusza i od razu Ci wszystko wyceni i ogarnie pomiary.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 1 gość