Ulubione kolory lakierów do paznokci?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Ulubione kolory lakierów do paznokci?

Postprzez Irivien » 25 lip 2014, o 12:51

Ja ciagle chodzę koło matów z GoldenRose, ale nie mam pojęcia, na który się zdecydować. Są takie piękne *_*
Poza tym lubię wszystkie te "piórkowe", "pstrokate", "metaliczne/holograficzne" lakiery - byle nie było nudno. Sama też często mieszam lakiery, robiąc na paznokciach różne mozaiki. Przez to cięzko wybrać mi ulubiony kolor ^^; Ale najwiecej mam chyba metaliczno-srebrnych lakierów, jak tak popatrzeć.
Teraz mam na pazurkach neonowo żółty [w buteleczce wydaje się taki jaksrawozielony, ładniejszy] z ciemnozielonymi drobinkami. Ciężko mi się odnaleźć w takich jaskrawosciach, ale w końcu są wakacje ^^;
Avatar użytkownika
Irivien
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 21 lip 2014, o 01:13
Lokalizacja: bliżej nieokreślona

Re: Ulubione kolory lakierów do paznokci?

Postprzez Tusia » 27 lip 2014, o 21:10

MamaAnia napisał(a):Ja mam ten kremowy błękit ale kusi mnie jeszcze ta płomienna czerwień ;)

Ja na wykończeniu mam malinową czerwień - idealna :)
Tusia
 

Re: Ulubione kolory lakierów do paznokci?

Postprzez Janinka » 8 lis 2017, o 01:54

Nosze hybrydy i jestem fanką klasycznych kolorów, typu czerwień, bordo, nude, uważam, że idealnie dopełniają każdą stylizację., ale jesli ktoś poszukuje wiekszego szaleństwa, to firma Makear ma ogromny wybór kolorów, kazdy na pewno znajdzie coś dla siebie
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48

Re: Ulubione kolory lakierów do paznokci?

Postprzez Klarissa » 19 lis 2017, o 11:49

Ukochana czerwien :) Dla odskoczni czasem szarosc, beze. jesienia ladnie sie prezentuje butelkowa zielen :)
Klarissa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 11:03

Re: Ulubione kolory lakierów do paznokci?

Postprzez Hadassa » 19 lis 2017, o 18:20

Ostatnio zdecydowanie neutralne i nude

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]