ulubione kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez kaira1987 » 5 wrz 2014, o 10:36

Moimi ulubionymi kosmetykami są:
- olejki, np. kokosowy, lniany, arganowy
- płyny micelarne
- serum pod oczy SPAM

Ostatnio edytowano 5 wrz 2014, o 12:04 przez Hadassa, łącznie edytowano 2 razy
Powód: SPAM

marzą mi się ekskluzywne meble
kaira1987
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 13:54

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Natka92 » 11 wrz 2014, o 23:35

Najbardziej lubię wszelkie kosmetyki do ciała, pachnące masła, balsamy i żele pod prysznic. Najlepiej jak ich zapach długo utrzymuje się na skórze:) Teraz testuję żel pod prysznic le petit marseillais, mandarynka i limonka i masło do ciała awokado z bielendy, oba świetnie pachną
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez mamamuminka » 12 wrz 2014, o 11:45

ja lubie krem do depilaci vanity z bielendy. wiekszosc kremow nie usuwala wloskow dokladnie a teraz mam gladkie nózki na dlugo- jak z reklamy :D
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Lagenko_pl » 15 wrz 2014, o 14:09

Ja także lubię te kosmetyki które ładnie pachną,np żele pod prysznic czy masła,balsamy do ciała. Warto pokusić się również o zakup kosmetyków z kolagenem,moim zdaniem są niezastąpione,skutecznie nawilżają skórę,przywracając jej naturalny blask i koloryt.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez a_gatka » 2 paź 2014, o 11:01

Wpadłam po uszy w serum z Phenome. Błyskawicznie się wchłania, fajnie działa na skórę i jest niesamowicie wydajne. Wygląda tak i jeśli któraś z Was ma ochotę - z czystym sumieniem polecam!

Obrazek
a_gatka
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Natka92 » 3 paź 2014, o 00:03

A jeszcze z kremów do twarzy to bardzo fajne sa takie z kwasem hialuronowym, ostatnio kupiłam krem bielendy na promocji w Rossmannie, nazywa się jakoś Młodzieńczy blask, i jest odżywczy i mocno nawilżający. Polecam go do suchej skóry, dobrze się sprawdza
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Sondrina » 3 paź 2014, o 09:06

a_gatka napisał(a):Wpadłam po uszy w serum z Phenome. Błyskawicznie się wchłania, fajnie działa na skórę i jest niesamowicie wydajne. Wygląda tak i jeśli któraś z Was ma ochotę - z czystym sumieniem polecam!

Obrazek


A co to, a co to do czego i jak działa?
Avatar użytkownika
Sondrina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 14:07

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez blackEYE » 3 paź 2014, o 09:26

Też mnie intryguje wszystko co w sprayu :D
blackEYE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 10:42

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez moxa52 » 7 paź 2014, o 15:44

Ja kupiłam na tej stronie kilka kosmetyków SPAM

Ostatnio edytowano 7 paź 2014, o 15:45 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
moxa52
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 paź 2014, o 15:37

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez CosmoSpa_com_pl » 9 paź 2014, o 14:14

Akurat tutaj z kosmetykami dla siebie i swojej skóry trzeba po prostu trafić,nie ma innego wyjścia. Ja polecam przede wszystkim bazować na kosmetykach naturalnych,może sa nieco droższe ale w zamian za to skuteczne i nie podrażniają.
CosmoSpa_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 14:10

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez jałowa » 9 paź 2014, o 19:18

to prawda trzeba szukać kosmetyków z naturalnymi składnikami które będą korzystnie wpływać na naszą urodę i ją wspomagać.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez anett » 21 paź 2014, o 22:35

malg0ska napisał(a):Ja też teraz dostałam w prezencie wodę termalną, płyn micelarny i krem z vichy. W te wody termalne nie wierzę, ale mam, to wykorzystam. Płyn miecelarny jest słaby, nie zmyję nim dokładnie makijażu. Za to krem - idealia, rozświetlajacy - ZAKOCHAŁAM SIĘ. Jest idealny. Nakładam go na noc i skóra rano jest tak idealna. A rano jak go nałożę, to już nie trzeba ani bb kremu ani podkładu :) Kolor jest ujednolicony, skóra rozpromieniona, łagodzi zaczerwienienia. Dla mojej skóry - idealny.



Mam dla Was info o konkuesie. Mnie zainteresował, więc podzielę się też z Wami :)

Na stronie Vichy Idealia do końca października trwa konkurs, w którym można wygrać całe zestawy kosmetyków z tej linii. W konkursie trzeba opowiedzieć o swoich IDEALIACH o czyli sukcesach, pragnieniach, planach, celach i ambicjach. Do wyboru forma zdjęcia, filmu lub tekstu.
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez jałowa » 22 paź 2014, o 17:41

kosmetyki z konkursów są bardzo przyjemne, miło coś dostać za darmo zwłaszcza ulubione przez kobiety kosmetyki :) sama coś na ten temat wiem, ostatnio co udało mi się wygrać to maskara i to chyba jedyna rzecz jaką dostałam za darmo.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez jowitka.b » 22 paź 2014, o 18:46

Moim numerem jeden od paru miesięcy jest maskara od rimmela wonderfull. Super wydłuża rzęsy, pięknie je rozczesuje. Dużym plusem jest, że przylega szybko do rzęs i nie ma problemu ze śladami na powiekach.
jowitka.b
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:23

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Violet » 23 paź 2014, o 11:17

anett napisał(a):
malg0ska napisał(a):Ja też teraz dostałam w prezencie wodę termalną, płyn micelarny i krem z vichy. W te wody termalne nie wierzę, ale mam, to wykorzystam. Płyn miecelarny jest słaby, nie zmyję nim dokładnie makijażu. Za to krem - idealia, rozświetlajacy - ZAKOCHAŁAM SIĘ. Jest idealny. Nakładam go na noc i skóra rano jest tak idealna. A rano jak go nałożę, to już nie trzeba ani bb kremu ani podkładu :) Kolor jest ujednolicony, skóra rozpromieniona, łagodzi zaczerwienienia. Dla mojej skóry - idealny.



Mam dla Was info o konkuesie. Mnie zainteresował, więc podzielę się też z Wami :)

Na stronie Vichy Idealia do końca października trwa konkurs, w którym można wygrać całe zestawy kosmetyków z tej linii. W konkursie trzeba opowiedzieć o swoich IDEALIACH o czyli sukcesach, pragnieniach, planach, celach i ambicjach. Do wyboru forma zdjęcia, filmu lub tekstu.

Ja biorę udział, bo znam kosmetyki z tej serii. No poza serum, nie używałam jeszcze, więc jakby się udało to będę bardzo szczęśliwa. Co do konkursów to mi się udało wygrać ostatnio prostownicę od Rowenty, tylko, że będę musiała ją komuś sprezentować, bo włosy mam proste jak patyki, więc mi jest zbędna.
Avatar użytkownika
Violet
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 15:50

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez e-kosmeo_pl » 23 paź 2014, o 12:10

Generalnie rzecz biorąc to kosmetyki Vichy czy to kremy czy emulsje 3w1 są bardzo fajne i sprawdzają się na co dzień,może ciut droższe,ale moim zdaniem warto. Gdybym miała wybierać taki absolutnie nr 1 to miałabym duży problem bo na oku mam kilka sensownych propozycji kosmetyków w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać:)
e-kosmeo_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 11:51

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez anett » 23 paź 2014, o 20:22

jałowa napisał(a):kosmetyki z konkursów są bardzo przyjemne, miło coś dostać za darmo zwłaszcza ulubione przez kobiety kosmetyki :) sama coś na ten temat wiem, ostatnio co udało mi się wygrać to maskara i to chyba jedyna rzecz jaką dostałam za darmo.


jałowa to do dzieła :) Idealia ma do rozdania ponad tysiąc produktów, tylko pośpiesz się ze zgłoszeniem do końca października :)
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez kies » 24 paź 2014, o 08:24

To faktycznie nie wiele czasu, ale forma konkursowa jest bardzo fajna, można się wykazać kreatywnością. Nagrody są fajnie, chociaż mi by najbardziej zależało by na tym kremie BB, znaczy dla mnie cała nagroda mogła by być kremem BB bo go uwielbiam, dla mojej bladej twarzy sprawdził się doskonale, a możecie mi wierzyć ciężko mi cokolwiek sobie dobrać.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez jałowa » 26 paź 2014, o 12:52

waniliowelody napisał(a):Też lubię dostawać do testów różne kosmetyki. Na facebooku jest dużo takich akcji promocyjnych. W wakacje załapałam się na maskary rimmel wonderfull i do dziś ich używam i jestem bardzo zadowolona.

sama muszę się do takich testów załapać, bo to fajna sprawa przetestować sobie kosmetyki, a przy okazji możesz trafić na coś fajnego tak jak Ty waniliowelody :)
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez izkapl » 26 paź 2014, o 16:06

A ja chciałabym się pochwalić moimi kosmetykami, które są w 100% naturalne! Już nigdy nie kupię kosmetyków w NATURZE czy w ROSSMANIE. Znalazłam drogerię internetową SPAM, która oferuje na prawdę świetne kosmetyki Mają też fajną i miłą obsługę zaawsze pomocną! Lusiek276 sprawdź olejek arganowy wtedy twoje stopki będą jeszcze piękniejsze i bardziej gładkie :) Pozdrawiam moje Panie.

Ostatnio edytowano 27 paź 2014, o 12:48 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
izkapl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 paź 2014, o 21:39

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez anett » 4 lis 2014, o 23:10

[/quote]

jałowa to do dzieła :) Idealia ma do rozdania ponad tysiąc produktów, tylko pośpiesz się ze zgłoszeniem do końca października :)[/quote]


Dostałam wiadomość prywatną, że podałam błędną informację - bo konkurs trwa do 9 listopada, więc poprawiam się... ale to chyba i lepiej bo więcej czasu na zgłoszenia :)
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez jałowa » 6 lis 2014, o 22:41

jeszcze nigdy nie korzystałam z tej firmy, ale ostatnio tez przypadkowo w sumie trafiłam na tusz rimmel wonderful, a już stał się moim ulubionym kosmetykiem.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez waniliowelody » 7 lis 2014, o 08:59

Ja zawsze myślała, że maskara aby była dobra musi kosztować sporo pieniążków, do czasu kiedy dostałam właśnie w prezencie na urodziny maskarę wonderfull. Na początku podchodziłam do niej sceptycznie ale po tygodniu używania zakochałam się w niej. Super wydłuża, rozdziela, nie ma problemu z plamkami na powiekach - jak dla mnie ideał.
Avatar użytkownika
waniliowelody
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 09:11

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez a_gatka » 7 lis 2014, o 09:18

Powinna mieć dobrą szczoteczkę. To podstawa. :)
a_gatka
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez jałowa » 8 lis 2014, o 12:46

to prawda najlepsza moim zdaniem szczoteczka to silikonowa, kupując maskarę zwracajcie uwagę an to jaka ma szczoteczkę.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]