ulubione kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Werka9494 » 18 kwi 2016, o 13:47

To ja Petal Fresh od siebie daje :) Jest super
Werka9494
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 11:55

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez joaska86 » 19 kwi 2016, o 14:32

Ja używam tylko kosmetyków Avon. Jestem bardzo zadowolona z jakości, może poza lakierami do paznokci, bo się kruszą.
Avatar użytkownika
joaska86
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwi 2016, o 14:26

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Rinka » 20 kwi 2016, o 17:55

moje must have to dobry fluid - ma być trwały i bez efektu maski
Rinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 17:48

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Ania_87 » 24 kwi 2016, o 13:25

Ostatnio wśród ulubionych komsetyków - antyperspirant 7 in 1 protection 'Sanex'. Zapach utrzymuje się długo i zapewnia skuteczną ochronę, dzięki czemu można czuć się pewnie cały dzień :)
Ania_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2016, o 12:37

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez blackitty » 24 kwi 2016, o 16:19

Dobry płyn micelarny do zmywania makijażu i krem nawilżający :) Jestem także uzależniona od porządnego balsamu do ust (marka nie jest tak ważna, może być zwykła wazelina), który dobrze nawilży i odbuduje usta :) Jeżeli chodzi o kosmetyki naturalne to jest ich zbyt wiele, by zacząć wymieniać :)

“A girl should be two things: classy and fabulous.” ― Coco Chanel

Anna Pikura - biokosmetyki, salony kosmetyczne!
Avatar użytkownika
blackitty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 14 kwi 2016, o 15:40
Lokalizacja: Wocław

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Revelka » 16 sie 2016, o 11:37

U mnie ostatnio ulubieńcem zostało serum Vichy Idealia Life. Po prostu coś rewelacyjnego. Używam na noc, zanim nałożę robię sobie kilkuminutowy masaż twarzy. Moja cera jest po nim taka delikatna, mięciutka i nie widac oznak zmęczena, a wczesniej wiele osób mi wspominało, że chyba sie nie wysypiam, bo mam taką szarą cerę. I faktycznie kłade sie późno spać i to było widać po mojej twarzy, a odkąd używam tego serum ani worków pod oczami. Mysle, że mojej skórze bardzo podpasowało to, że Vichy ma kosmetyki na bazie wody termalnej, a woda termalna to moje must have ostatnio, Moja cera dzięki niej wygląda o niebo lepiej. A Wy używałyście w ogóle kiedykolwiek wody termalnej??

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Margareta888 » 17 sie 2016, o 23:54

Mnie kosmetyki z Avonu nie służą, zwłaszcza te do pielęgnacji. Swojego ulubieńca znalazłam w aptece i nie mam zamiaru zmieniać. Moje poszukiwania dobiegły końca - vichy iftactive supreme to to linia kosmetyków, które polecam każdej kobiecie w wieku 30+ W końcu moja cera wygląda na wypoczętą, mimo, że przez sezon w pracy jestem kilkanaście godzin dziennie na nogach, o wyspaniu mogę zapomnieć. A szara, przesuszona cera z widocznymi zmarszczkami, to był mój chleb powszedni. Dzięki serum liftactiv supreme te problemy odeszły w niepamięć. :D
Margareta888
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 23:48

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Milenka89 » 19 sie 2016, o 10:00

Ja teraz często używam kosmetyków Ziaja, Tołpa i Organique najlepiej pasuje mi te ostatnie, ale niestety ceny są jakie są - zwłaszcza fajny był krem odżywczy z dynią :)
Milenka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 11:44

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez aniaM » 11 wrz 2016, o 01:27

ja mam kilka ulubionych firm jeżeli chodzi o kosmetyki. Jeżeli chodzi o pielęgnacje paznokci to z kolei jestem oddana lakierom hybrydowym które pokochałam i zaczęłam sama robić ;)
aniaM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 mar 2016, o 22:32

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez michalina90 » 13 wrz 2016, o 15:42

Ja bardzo sobie chwalę kosmetyki Ziaji cena nie jest wygórowana a mają taką różnorodność i są dobre

grywalizacja na http://sanitera.pl
michalina90
Fajna Kobietka
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 14:18

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 13 wrz 2016, o 18:51

Ziaja jest dora i niedroga :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez gretel » 18 wrz 2016, o 22:38

Nie mam jednego ulubionego - szybko się zmieniają, oj szybko ;)

gretel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 wrz 2016, o 22:31

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Marysia87 » 13 paź 2016, o 20:36

Moje ulubione Loreal :) i Astor cienie :) no i oczywiscie KOBO lakiery :)
Avatar użytkownika
Marysia87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 22:39

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Theila » 13 paź 2016, o 23:12

Lakiery z KOBO zawsze u mnie mile widziane, podobnie jak ich paletka do konturowania czy podkłady. :)

A do tematu - do ulubionych dopisuję świeżo odkryte żele pod prysznic z Seyo. Właśnie wskoczyła do Natury nowa linia, która nazywa się apetycznie Smoothies. Nie byłabym sobą, gdybym natychmiast nie kupiła. ;) Mam Kremowy Dotyk i Nektarynkę z Kokosem. I oba ślicznie pachną. :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Olamap » 17 paź 2016, o 11:33

Krem do rąk 20% masła shea marki harmonique :) jeden z moich ulubieńców w kosmetyczce. Z tej marki również masła do ciała są super, zapach wręcz niebiański :)
Olamap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 wrz 2016, o 11:53

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 17 paź 2016, o 12:36

Theila napisał(a):A do tematu - do ulubionych dopisuję świeżo odkryte żele pod prysznic z Seyo.


A co to za firma? Mają tylko żele? Długo zapach zostaje na ciele?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez milla77 » 7 lis 2016, o 12:54

Też tej marki nie kojarzę, nie mam natury nigdzie blisko więc rzadko w niej bywam, ostatnio zakupiłam pomadkę ochronną z oeparolu i fajnie się spisuje, dobrze nawilża, ja ciągle gdzieś te pomadki gubię i nawet jak przez ten dzień, dwa zapomnę to usta się tak szybko nie przesuszają, ale staram się jednak regularnie smarować
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez laelia » 20 lis 2016, o 19:42

a ja się przerzuciłam całkiem na Nivea. Przez długi czas używałam płynu do demikijażu oczu i toniku do demakijażu twarzy tej firmy, ale ich kremów nie kupowałam ze względu na opinię koleżanki która ukończyła kurs kosmetyczny. Ale pomyśłałam, że skoro z tych płynów jestem bardzo zadowolona, to wypróbuję też ich kremy i inne produkty. Kupiłam żel do mycia twarzy, peeling do twarzy, a także matujący krem nawilżający do cery tłustej, i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Krem dobrze nawilża, jest lekki. Kupiłam też przeciwzmarszczkowy krem na noc i testuję. Mam też krem przeciwzmarszczkowy do okolic oczu, do tej pory wszystkie kremy mnie szczypały w oczy, ten nie. (Tak jak z płynem do demakijażu oczu, wszystkie inne mnie szczypały a nivea nie). Zobaczę po miesiącu jakie efekty tych kremów przeciwzmarszczkowych, jak będzie ok to zostanę przy ich produktach, bo są tanie (i, mam nadzieję, dobre)

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 20 lis 2016, o 23:21

Laelia, u mnie zależy o jaki produkt nivei chodzi, bo nie każdy wg mnie mają dobry

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Panna_Mysia » 21 lis 2016, o 14:42

Hadassa napisał(a):Laelia, u mnie zależy o jaki produkt nivei chodzi, bo nie każdy wg mnie mają dobry


Tak jest chyba z każdą marką kosmetyków, bo przecież każda z nich ma różne produkty dla różnych typów cery. Ja raczej nie przepadam za kosmetykami do twarzy Nivea, bo mam cerę tłustą i trądzikową a ich produkty nie radzą sobie z moimi problemami. Ale bardzo lubię ich kosmetyki do ciała :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Daria » 28 lis 2016, o 19:36

Do tematu ulubionych kosmetyków dodaję moje najnowsze odkrycie - Slow Age od Vichy. Praktycznie od razu zauważyłam poprawę mojej cery - jest głęboko nawilżona i jędrniejsza. Poza tym ładnie pachnie, szybko się wchłania a producent obiecuje, że opóźnia starzenie skóry - same plusy! :)
Avatar użytkownika
Daria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 11:38

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez amo » 29 lis 2016, o 14:03

jeśli któraś z was może zastanawia się co zrobić aby wyglądać na starszą to koniecznie sobie poczytajcie SPAM - bardzo ciekawe uwagi co do niektórych metod dodawania sobie w sposób elegancki lat :)

Ostatnio edytowano 30 lis 2016, o 16:25 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: to już tak słabo na Waszym forum z ruchem, że trzeba nas nachalnie spamować? ;)
amo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lis 2016, o 13:41

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez olapomir » 6 gru 2016, o 17:01

Według mnie fajne kosmetyki to także kosmetyki Larens korzystam już od dłuższego czasu i bardzo przypadły mi do gustu czuję się po nich odświeżona a i w lustro przyjemniej się patrzy:)
olapomir
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez anna_tomczak78 » 16 gru 2016, o 09:13

Serum Richevon do twarzy. Serum nie jest produktem niezbędnym przynajmniej jeśli chodzi o moją codzienną pielęgnację.
Dobrze jednak czasem sobie na nie pozwolić - używanie tego typu kosmetyku, który dodatkowo jeszcze fajnie działa daje poczucie, że robimy dla naszej skóry coś więcej :) Produkt stosowałam każdego dnia dwukrotnie - rankiem i wieczorem, po umyciu buzi a przed nałożeniem kremu.
Zalety:
*wyraźnie napina i uelastycznia skórę
*równie wyraźnie wyrównuje koloryt, cera nawet bez podkładu wyglądała zdrowo (taki efekt zauważyłam po około 2 tygodniach stosowania)
*nadaje skórze zdrowy blask, rozświetla
*szybko się wchłania i łatwo rozprowadza
*bardzo ładny, świeży zapach
*fajnie odświeża, daje poczucie orzeźwienia
*nadaje się pod makijaż
Wady:
Wady:
*życzyłabym sobie nieco więcej nawilżenia - dla mnie ten produkt nie nadawał się raczej do stosowania zamiast kremu nawilżającego, czułam lekkie ściągnięcie i niedobór nawilżenia, także dla cery bardzo suchej serum może być mało użyteczne
*produkt słabo dostępny - tylko przez internet.

Tak czy inaczej naprawdę warto.
anna_tomczak78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 15:06

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 16 gru 2016, o 12:20

Panna_Mysia napisał(a):
Hadassa napisał(a):Laelia, u mnie zależy o jaki produkt nivei chodzi, bo nie każdy wg mnie mają dobry


Tak jest chyba z każdą marką kosmetyków, bo przecież każda z nich ma różne produkty dla różnych typów cery. Ja raczej nie przepadam za kosmetykami do twarzy Nivea, bo mam cerę tłustą i trądzikową a ich produkty nie radzą sobie z moimi problemami. Ale bardzo lubię ich kosmetyki do ciała :)

Do ciala ok. Choc nie lubie ich kosmetykow do wlosow.
Ale ich zwykla granatowa nivea jest wg mnie niesmiertelna

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron