ulubione kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez a_gatka » 8 maja 2013, o 09:46

Do moich ulubionych kosmetyków dołącza Luksja Care Pro - nawilżające mleczko pod prysznic. Tak genialnie nawilża już na etapie mycia, że kupiłam sobie dwa :serca Nourish z pestkami dyni i Restore z masełkiem Shea. Ślicznie wygładzają a skóra jest gładka. W składzie jest roślinna gliceryna i substancje olejków palmowego i kokosowego. Zakochałam się!

Obrazek.
a_gatka
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez milkamila » 8 maja 2013, o 13:25

Uwielbiam włoskie chusteczki do demakijażu, 3w1. Są bardzo wygodne w użyciu. Jeśli ktoś chciałby je wypróbować to są aktualnie do wygrania w konkursie Radia Uroda. Zapraszam na ich fanpage na facebooku.
milkamila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 maja 2013, o 11:57

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez gohusia » 13 maja 2013, o 17:37

Ja potwierdzam że te mleczka do kąpieli Luksja Care Pro są naprawdę warte zakupu. Ja je mam od niedawna i z miłą przy nim zostanę. Póki co znam tylko masło Shea ale inne pozostałe niebawem też kupię. Za taką cenę to bardzo dobry produkt.
gohusia
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez docha » 15 maja 2013, o 11:21

ooo... to mleczko to coś dla mnie, po tej długiej zimie mam strasznie suchą skórę :/
gdzie kupujecie i za ile?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez MamaAnia » 16 maja 2013, o 13:25

A jak z nawilżaniem jeżeli chodzi o to mleczko Luksji? Z tego co czytałam to ma składniki balsamu w sobie i już nie trzeba potem go używać, tak? Bo jestem tak zabiegana ze nie zawsze mam czas używać balsamu po kąpieli i przyznam ze trochę mi się skóra przesuszyła przez to. A lato się zbliża wielkimi krokami więc trzeba się doprowadzić do porządku ;)
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 16 maja 2013, o 15:01

nie wiem jak akurat mleczko luksji, ale możesz spróbować inne kosmetyki, np plejki do kąpieli.. często jest też dobrze, po kąieli nie wycierać się na siłę, tylko pozwolić wchłonąć się wodzie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez gohusia » 17 maja 2013, o 13:25

Szczerze ja przy tym mleczku Luksja sceptycznie podchodziłam do działania nawilżającego. Poprostu spodobał mi się zapach a cena chyba jeszcze bardziej :) No ale faktycznie skórę fajnie nawilża. Są różne składniki tego mleczka i można eksperymentować. Na początek polecam masło Shea ja je mam i jest super.
gohusia
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez jasama » 22 maja 2013, o 20:33

Bardzo lubię kosmetyki marki L'Occitane. Obecnie od 20 do 26 maja trwa akcja promocyjna i każdy kto zapisze się w salonie firmowym L'Occitane w Galerii Mokotów do Prowansalskiego Klubu Piękna otrzyma w prezencie krem do rąk. Można też wygrać wycieczkę do Prowansji i lot balonem. SPAM

Ostatnio edytowano 23 maja 2013, o 09:44 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
jasama
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 21:26

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez docha » 23 maja 2013, o 14:57

kupiłam to z olejem sezamowy, nie mogłam się zdecydować, wszystkie mi się podobały, ale sezamki przeważyły szalę ;)
po kilku użyciach jest na prawdę ok, skóra nie swędzi, używam dalej :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez gwiazdeczka12 » 25 maja 2013, o 00:02

Witajcie cudowne preparaty i super zapachy linia na bazie minerałów z morza martwego nie mogłam się powstrzymać kupiłam cała linię,nie potrafiłam sobie ani jednej rzeczy odmówić
hydro krem do ciała,żel pod prysznic,peeling solny takiego jeszcze nie miałam,krem do rąk i do stóp-polecam i w dodatku ten zapach kiwi z gruszka
Hydro krem stworzony na bazie wodnej, szybko wchłaniający się w skórę krem do ciała o delikatnej strukturze. Znajduje również swe zastosowanie jako aromatyczny krem do masażu. Wzbogacony o ekscytujące zapachy owoców i minerałów Morza Martwego daje gwarancję prawdziwie pieszczącego przeżycia. Polecam a kupiłam linię na allegro :belgust_pl ,a ile tam wspaniałych produktów,co róż jest tam nowa linia,którą mam ochotę posiadać z całego świata
gwiazdeczka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 22:51

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez hot.n.cold » 25 maja 2013, o 10:33

Ja bardzo lubie Ziaje rowniez ale mieszkam za granica wiec dostawy mam z polski co jakis czas, czasem nie starczy to uzywam kosmetykow z tutrjszsego rynku. ulubiony zapach to truskawka lub kokos. Zawsze wszystko pod ten sam zapach. Truskawka caly zestaw: zel pod prysznic, plyn lub sol do kapieli, balsam do ciala,i do rak na codzien i szampon (lub zestaw kokosowy). uzywam obydwoch zamiennie, zalezy na co mam akurat ochote. Co do makijazu lubie firme Golden Rose i max factor
hot.n.cold
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 10:26

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez classroom » 31 maja 2013, o 23:41

masła i żele pod prysznic flosleku! są naprawdę super! opcja z wiśnią wygrywa :) + krem sopelek tej samej firmy, ale to zimą - na mrozy
classroom
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 08:53

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez MamaAnia » 1 cze 2013, o 07:44

Kupiłam, wypróbowałam i zadowolona kupiłam jeszcze jeden :D Pachną bardzo ładnie i naprawdę już balsamu używać po nich nie trzeba, ja ogólnie jestem zadowolona więc dziękuje za polecenie ;) No a cena to już w ogóle rewelacja!
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez docha » 6 cze 2013, o 14:23

Właśnie, co do ceny jeszcze to znajoma coś mówiła, ze w lewiatanie mają je za niecałe 5 zł, widział ktoś może?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez a_gatka » 9 cze 2013, o 17:57

Mają po niecałe, a dokładnie to po 4,96 pln, więc śmiało możesz się po nie wybrać. Informacja sprawdzona, bo zrobiłam sobie mały zapas. Po jednym z rodzaju :)
a_gatka
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Jamelia » 10 cze 2013, o 16:14

http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_produ ... R_PRODUCTS^PRD_BODYCARE^NORMAL_SKIN^NORMAL_SKIN_HOME

A na twarz Ziaja kuracja lipidowa krem naprawczy na dzien i na noc,w ogóle Ziaji kremy są delikatne a i super jako baza pod podklad również . Po oczy Iwostin lipo-protektor. a mleczko z serii AA dla cery atopowej. Niestety jestem uczuleniowcem i cięzko mi dopasowac jakieś kosmetyki żeby mi pasoway ale te które podałam są bezproblemowe :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez gohusia » 11 cze 2013, o 14:33

docha napisał(a):Właśnie, co do ceny jeszcze to znajoma coś mówiła, ze w lewiatanie mają je za niecałe 5 zł, widział ktoś może?


W rossmanie jest jeszcze lepsza cena mleczka za 500ml jakieś 11zł.
gohusia
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez mst » 13 cze 2013, o 11:37

Nie ma moim zdaniem lepszej maseczki, niż ta której używam i z której jestem bardzo zadowolona! :) - maska algowa ze spirulina.

Post moderowny
mst
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 19:33

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez MamaAnia » 14 cze 2013, o 10:09

U mnie w drogerii były duże luksje po 5,99 więc mega promocja ;) Nie mogłam się oprzeć i kupiłam pozostałe dwa z tej serii Care Pro więc mam całą kolekcję do testowania. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, dobry produkt w dobrej cienie.
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez docha » 14 cze 2013, o 14:26

Znalazłam jeszcze duże po 6,99 w jedym sklepie, niestety to nie jest sieciówka żadna, więc nie wiem czy gdzieś jeszcze mają takie ceny.
Obrazek
Ale jeśli ktoś jest z Kartuz to polecam zajrzeć do CH Kaszebe ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Sklep-Jubilerski » 14 cze 2013, o 19:32

Dawno już nie używałam kosmetyko Luksji,ale widzę,ż ew dalszym ciągu trzymają fason i nie wyszły z mody. Chyba nie potrafię wyróżnić jednego kosmetyku,któremu ufam tak na 100%.
Sklep-Jubilerski
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 6 lip 2012, o 14:51

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 17 cze 2013, o 13:46

taki ciekawy artykuł :)

http://www.boska.pl/beauty/4070/Krem-Ni ... -miec.html

macie coś z wymienionych ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez jula_2012 » 28 cze 2013, o 16:13

może na odmianę coś o paznokciach :D ? używałyście vinyluxa od ekertnails? bo ja właśnie zamówiłam :) był ktoś szybszy ode mnie ? :D :)
jula_2012
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 16:28

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez MamaAnia » 28 cze 2013, o 21:03

Kayira napisał(a):taki ciekawy artykuł :)

http://www.boska.pl/beauty/4070/Krem-Ni ... -miec.html

macie coś z wymienionych ?


Wazelinę od zawsze używam do ust, pomadki mi nie służą więc tylko to mi zostało ;) Krem BB też bardzo fajny... Tylko tego mleczka Luksji mi tam zabrakło bo jak najbardziej powinny się zaliczać do tanich kosmetyków które warto mieć ;)
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 3 lip 2013, o 18:07

z ulubionych to nivea ;) ta zwykła niebieska do torebki ;)
a nivea soft szczególnie do twarzy :)
kosmetyki z neutrogeny, szczególnie balsam do ust i krem do rąk...
i na razie tyle ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]