Ulubione perfumy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Ulubione perfumy

Postprzez babinka » 26 lip 2010, o 10:43

Podoba mi się ten zapach ale nie jest mój. Swego czasu bardzo dużo eksperymentowałam z perfumami ale zawsze powracałam wiernie do jednego zapachu Hugo Boss "Deep red" - jest absolutnie wyjątkowy. Pikantny i słodki zarazem
babinka
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Spragga » 31 lip 2010, o 12:12

Ja lubię świeże zapachy, typu: melon, ogórek, algi morskie. Ale ostatnio zakochałam się w kwiatowym zapachu Niny Ricci. Jest cudny, mam perfumy i balsam do kompletu. Pachnę tak cudnie że sama się wącham;) Lubię tez Chanelle chance.
Spragga
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez wsi3 » 16 sie 2010, o 18:28

mega intrygujący zapach woda toaletowa eva white
wsi3
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez wiczek » 29 sie 2010, o 22:33

burberry London- piękny zmysłowy zapach, mój ulubiony :woman
wiczek
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez dione » 15 paź 2010, o 10:22

ja jestem wierna jedynie Gucci Rush 2, parę lat temu pierwszy raz kupiłam te perfumy i od tej pory jeszcze nie znalazłam ładniejszych, to jedyny zapach który w ogóle mi się nie nudzi, niestety jest dość drogi, także używam go zamiennie np.z tańszą pumą jamaicą
dione
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez mamba » 15 paź 2010, o 21:18

Ja mam trzy typy, które zależą od portfela ;).
1. Chanel Mademoiselle :serca
2. Christina Aguilera (ta zwykła seria).
3. Adidas Fruity Rythm (używałam ich, gdy poznałam mojego faceta i bardzo miło kojarzę ten zapach :fallinlove )
mamba
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez madzia89m » 19 paź 2010, o 10:20

Moim ulubieńcem są zapachy DKNY. Wszystkie :) Niesamowicie świeże i lekkie. Na wieczór lubię Beyonce Heat - ciepły i zmysłowy. Jednak zastanawiam się jeszcze nad jakim innym zapachem na dzień. Czy ktoś używa tych - http://www.dourody.pl/Midnight_Pearl_po ... yslow.html Jeśli tak to mówcie jak się sprawuje ten zapach :)
madzia89m
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez ninka_niebieska » 21 paź 2010, o 16:04

Z damskich zapachów preferuję Calvin Klein "One" , "Euphorie" również CK, Vesace crystal noir, a także pume red oraz adidasa różowego :)
ninka_niebieska
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez hipo_litka » 22 paź 2010, o 07:51

Ja bardzo lubię Clinique Simply, DKNY, a z męskich Very Sexy od Victoria's Secret :)
hipo_litka
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez ninka_niebieska » 22 paź 2010, o 13:00

z męskim to uwielbiam "chrome azzaro" właściwie tylko i tylko to... ;) a jesli coś tańszego to moze być czarny adidas.. ale "chrome azzaro" są śliczne ;)
ninka_niebieska
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez mamba » 22 paź 2010, o 21:22

A ja z męskich szaleję za zwykłym, pomarańczowym adidasem. Sam zapach sprawia, że mi mokro w gaciach :diabel .
mamba
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Cukiereczek19 » 25 paź 2010, o 21:04

W perfumy zaopatrzam się w Fm-ie ;) Polecam z taj firmy... I nie tylko tam można perfumy zamówić dużo fajnych kosmetyków i inne ;)
Cukiereczek19
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez mamba » 26 paź 2010, o 17:36

FM to firma, która ma zbliżone zapachy do tych typu Hugo Boss, Chanel, itd...dobrze kojarzę?
mamba
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Cukiereczek19 » 26 paź 2010, o 20:21

Ogólnie rzecz biorąc to taka powiedzmy ekskluzywna firma z perfumami podobnymi do innych drogich i znanych marek które są dość drogie ;) I można dużo zaoszczędzić na tym... ;)
Cukiereczek19
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez ninka_niebieska » 27 paź 2010, o 09:56

Czytałam wiele różnych, podzielonych opinii na temat firmy FM i jej produktów. Sama kilka razy zaopatrywałam się w perfumy z FM, ponieważ znajomy jest konsultantem i w ten sposób sobie dorabia. Zadowolona byłam z zapachów które zamówiłam.. spełniły one moje oczekiwania, chodź niestaty od pewnego czasu zniknęły z listy dostępnym zapachów - a szkoda. Były tanie i jak na tą cenę dobre jakościowo.
ninka_niebieska
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez cynamonowa » 31 paź 2010, o 19:56

Ja ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie RANCE Helene:) Byłam specjalnie po coś innego w perfumerii Missala, o której słyszałam, że potrafią tak bardzo dobrze doradzić. Rzeczywiście. Zapach pasuje mi super:)
cynamonowa
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez fm.paulina.fm » 2 lis 2010, o 20:34

hej dziewczyny! słyszałyście o firmie fm group. Jest to firma produkująca perfumy, kosmetyki do make-up oraz chemię gospodarczą. Jest to polska firma. Wypróbowałam jej produkty i jestem nimi zachwycona. Mają całą gamę perfum ponad 200 różnych zapachów, które trzymają się na ubraniach przez kilka dni. Zachęcam was. Macie jakiś pytanie chętnie odpowiem. Piszcie do mnie: fm.paulina.fm@gmail.com.
fm.paulina.fm
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Cukiereczek19 » 2 lis 2010, o 21:21

Sama zaopatrzam się w Fmie ;) polecam wszystkim ;)))
Cukiereczek19
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez aura » 8 lis 2010, o 11:33

Ja jestem po prostu maniakiem perfumowym. W drogeriach mogłabym przesiadywać całymi dniami. Ostatnio moimi ulubionymi są Beckham Signature, ale gdybym miała więcej pieniędzy na ten cel to chętnie bym również kupiła Alexander McQueen My Queen, ale to może sobie sprezentuje następnym razem.
aura
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Kasia2 » 12 lis 2010, o 13:45

Maniakiem perfumowym nigdy nie byłam, jednak moja przyjaciółka zaraziła mnie ta manią i zaczęłam testować razem z nią i tak zostało ;)
Kasia2
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez sialala » 14 lis 2010, o 23:45

ja uwielbiam mocne, zdecydowane zapachy - z ostatnich odkryć to Tommy Hilfiger - Loud for Her. Róża w takim rock'n'rollowym wydaniu, daje kopa!
sialala
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Aleopat » 10 lut 2011, o 23:38

Mi pasuje większość wytworów z marki Calvin n Klain, mojej lepszej połowie na szczęście też ;) ponadto bez problemu można je znaleźć w sieciowych drogeriach więc często są na nie promocje :D
Aleopat
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez superpiekara » 11 mar 2011, o 02:24

a ja lubię takie słodsze jak np ESCADA:)
superpiekara
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez kora453 » 14 mar 2011, o 12:48

ja uwielbiam armani acqua di gio - niestety nigdzie w sklepie już go nie ma, wszedł nowy zapach. Jeszcze w internecie na szczęście udaje mi się zmawiać. Ale moje ulubione to dolce gabbana the one!
kora453
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez ruda » 15 mar 2011, o 13:17

Też jestem maniaczką perfum i stawiam na oryginalne zapachy. Ostatnio moje ulubione to Euphoria Calvina Kleina, DKNY Be delicious oraz Hugo Boss XX.
ruda
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]