Ulubione sklepy internetowe

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez mikiqu » 7 lip 2011, o 21:33

fajne młodzieżowe i tanie ciuszki są też na ........

treść zmieniona prze moderatora

proszę nie spamować
mikiqu
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez roksanna » 15 lip 2011, o 12:08

No ja na przykład nie mam jednego ulubionego sklepu. Kupuję ubrania wszędzie - jeśli tylko jakaś rzecz mi się spodoba. Z internetowych zakupów też nie rezygnuję, ale jestem w tym temacie po prostu bardziej ostrożna. Przynajmniej staram się.
roksanna
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez jupi123 » 15 lip 2011, o 12:24

Polecam allegro, można tam znaleźć fajne ciuchy często niedostępne w Polskich sklepach. Ostatnio znalazłam ciuchy PEPE JEANS, odzież sample czyli pojedyncze sztuki lub modele które weszły do sprzedaży ale w innych kolorach niż na aukcji. Użytkownik aneta514.
Poztym wiele ludzi ściąga ubrania ze stanów tak więc można tam znaleźć prawdziwe unikaty.
jupi123
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Veronica » 19 lip 2011, o 17:23

Ja to samo, zazwyczaj sprawdzam ceny na allegro, ale ostatnio często korzystam ze sklepu
ButyNaObcasach.pl
i jestem bardzo zadowolona, mają świetne ceny i bardzo miłą obsługę. Kilka razy się zawiodłam na innych sklepach internetowych i teraz tylko ten mnie interesuje ;]
Veronica
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Olka » 21 lip 2011, o 14:10

ja też kupuje głównie na allegro :) ceny są bardzo atrakcyjne tylko trzeba dobrze zapoznać się z opisem i z komentarzami żeby się nie wpuścić w maliny
buty kupuje jednak w normalnych sklepach bo muszę przymierzyć :)
Olka
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez dione » 25 lip 2011, o 14:40

Ja również mam sporo sklepów internetowych, które odwiedzam, jednak ostatnio najczęściej odwiedzam tanisport.pl Teraz jest tam sporo promocji, także można w niskich cenach kupić tam markowe ciuchy.
dione
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Natasha » 6 sie 2011, o 10:01

Co do ubrań, to staram się nie kupować ich przez internet. Zawsze mam obawy, czy dana rzecz będzie na mnie dobrze leżała, czy trafię z rozmiarem i czy ubranie jest tak dobrze wykonane jak na zdjęciu, czy też okaże się, że dostałam coś, co nada się tylko na ścierkę do kurzu. Natomiast uwielbiam w internecie kupować biżuterię! Ponieważ ta sprzedawana u jubilera często jest dla mnie za tradycyjna i po prostu zbyt nudna, często zaglądam do Galerii Artystycznej KuferArt, dla której biżuterię tworzą ciekawi i bardzo różni artyści. Tam zawsze znajdę coś, co doda szyku mojemu strojowi. Polecam:D
Natasha
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Darciaaa » 8 sie 2011, o 11:10

Wiecie, czasem na allegro są lepsze i dużo tańsze rzeczy niż w sklepach internetowych, dlaczego? Bo przeważnie są od ludzi którzy nie mogą bądź jeszcze nie mają możliwości założenia własnej działalności gosp, co za tym idzie nie mają dużej ilości klientów, więc mają czas na dobrą i fachową obsługę kązdego z osobna
Darciaaa
 

Re: Macie ulubiony sklep on line ?

Postprzez rozalia » 22 sie 2011, o 22:00

Jakoś mi nie przyszlo do głowy żeby warzywa przez neta kupowac. A czy one się nie popsują przed dostawą? Jednak wole w sklepie obejrzeć ;-) Ale tak poza tym to w zasadzie wszystko przez neta kupuje. Dla siebie i dla małej większość rzeczy na allegro, jedynie takie droższe sprzety jak wózek czy łóżeczko to z pierwszego uśmiechu zamawiałam, bo tam jest opcja żeby obejrzeć w sklepie stacjonarnym, a potem można w sklepie internetowym zamówić. Ale o warzywach przez neta to pierwsze słysze ;-)
rozalia
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez ewelaska » 23 sie 2011, o 22:47

Z tą dobrą obsługą to niekoniecznie jest tak różowo, często takie "lewusy" nie przestrzegają żadnych praw, chcesz coś np. zwrócić to masz problem - możesz sobie chcieć, chociaż napewno nie wszyscy tak robią. Ja często szukam i na allegro i w sklepach internetowych i bardzo często okazuje się, że sprzedawcy z allegro mający sklep internetowy oferują tam towar taniej niż na allegro. Kiedyś jednego z nich zapytałam dlaczego tak jest, to mi odpisał wprost, żeby zobaczyć cennik usług allegro :)
ewelaska
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez mimargo » 29 sie 2011, o 14:55

Ja kupuję buty w sklepie deezee.pl :). Duży wybór w przystępnych cenach. Buty są dobrej jakości :).
mimargo
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 13 wrz 2011, o 10:33

Dziewczyny jestem bardzo ciekawa Waszych opinii na temat mojego sklepu Sklep.Sambora.pl mam biżuterię,podoba Wam się?
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Macie ulubiony sklep on line ?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 13 wrz 2011, o 10:36

Pewnie że każda z ans ma swoje ulubione sklepy internetowe,to przecież jak najbardziej naturalne. Warzyw akurat nie kupowałam,ale jeżeli były świeże i w dobrej cenie,to czego chcieć więcej?:)
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Macie ulubiony sklep on line ?

Postprzez KarolinkaP » 13 wrz 2011, o 14:58

ja rzadko kupuję w sieci , wole na żywo zobaczyć towar,
chociaż ostatnio na zabawki wydałam troszkę kaski ...

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
KarolinkaP
 

Re: Macie ulubiony sklep on line ?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 13 paź 2011, o 10:18

Możesz najpierw obejrzeć daną rzecz na żywo,a potem zamówić przez internet. W sumie wyniesie Cię to znacznie taniej. Ja zawsze tak robię i wychodzę na plus:)
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez anioł12345 » 20 paź 2011, o 19:59

polacam azjatyckistyl.pl kupuje tam ciuszki i są naprawdę super.
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez kamilkaa85 » 20 paź 2011, o 23:31

Nie wiem jak takie sklepy, ale ja dobre opinie mam o :
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=23247241
częsta rotacja ciuszków i niezłe ceny.
kamilkaa85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 23:29

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Big-Brands.pl » 23 paź 2011, o 19:16

Samodzielne internetowe sklepy to najlepszy wybór, bo te handlujące na Allegro giną w tłumie. A nie ma lepszego przeglądu sklepów niż forum internetowe :) Macie jakieś nowe odkrycie? Sprawdzonego sprzedawcę niedrogiej markowej odzieży, który wysyła szybko, odpowiada na maile itp.?
Big-Brands.pl
 

Re: Macie ulubiony sklep on line ?

Postprzez Big-Brands.pl » 23 paź 2011, o 19:59

Dobre sklepy z odzieżą, handlujące przez internet dają możliwość zwrotu, jeśli towar jest z metką i nie nosi śladów użytkowania. Dodatkowo można przed zakupem zapytać o konkretne wymiary każdej rzeczy, a po zakupie wymienić. Może to więcej ceregieli niż sklep z przymierzalnią, ale nie każdy ma czas na bieganie za okazjami po galeriach.
Big-Brands.pl
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Hania26 » 8 lis 2011, o 11:42

ja w necie kupuje perfumy i bielizne. Perfumy w Dolce.pl ( oryginalne zapachy, dobra cena), a bieliznę oczywiscie w sklepie internetowym Kris Line ( bo jestem absolutną fanką tej marki :) )
Hania26
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez E-lejdis » 8 lis 2011, o 13:10

Jeżeli chodzi o sklepy internetowe,to zapraszam takze do mnie na stronę www.E-lejdis.pl gdzie każda z Was znajdzie coś dla siebie:)
E-lejdis
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez anioł12345 » 10 lis 2011, o 14:52

drugim moim ulubionym sklepem jest oczywiście SH
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Asia29 » 10 lis 2011, o 19:52

Cześć wszystkim ! zapraszam was na zakupy do http://www.pamami.pl jutro otwarcie sklepu, wszystkie produkty, czyli kominy damskie, czapki damskie, czapki męskie, czapki dziecięce tańsze o 30% ! :D
Asia29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 lis 2011, o 00:00
Lokalizacja: Chełmno

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Maurelia » 13 lis 2011, o 18:36

Sporo kupuję przez allegro jednak, ale bieliznę kupuję w www.hurtownia-olenka.pl, a kosmetyki http://www.galeriakosmetyki.pl, buty tylko w sklepie stacjonarnych, perfumy za granicą :)
Maurelia
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Tusia » 13 lis 2011, o 23:05

również jestem za sklepami internetowymi, ale jednak nie przemawiają do mnie te masowo sprzedawne wszelkie firmy. Szukam czegoś innego, pod tym względem chętnie wysłuchałabym sugestii.
Tusia
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]