Upał, pot, słońce

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Upał, pot, słońce

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 21 cze 2013, o 19:46

Dziewczyny jak radzicie sobie podczas tych niemiłosiernych upałów z twarzą a konkretnie z jej osuszaniem? Ja siedzę w pracy i po prostu leje mi się po twarzy. Przecież ciągle jej też nie mogę wycierać a poza tym czy od wycierania twarzy rękoma nie tworzą się dodatkowe zaskórniki czy coś takiego? Jakie Wy macie sposoby?

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Upał, pot, słońce

Postprzez Adidasowa » 22 cze 2013, o 17:01

Na pewno się tworzą zaskórniki, gdyż ręce NIGDY tak naprawdę nie są czyste. Zawsze jakieś bakterie przenosimy nimi. Dlatego nie warto dotykać nimi twarzy. Są jakieś bibułki matujące na takie osuszanie z potu, ale nie wiem czy to pomaga. Musiałabyś wypróbować. Albo połóż obok siebie gdzieś chusteczki nawilżane i przecieraj co jakiś czas twarz:)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Upał, pot, słońce

Postprzez 456 » 22 cze 2013, o 22:37

Dmucham sobie pod nos albo chwytam co jest pod ręką i wachluję. ;) A tak poważniej to ciężko jest przy takim koszmarnym upale. Niedawno rozmawiałam na ten temat ze znajomym i powiedział, że stosował niegdyś spray (bloker) z Apteki, po którym przestał się pocić. Blokery można kupić z receptą i bez.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników