W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez lidka86 » 6 lut 2012, o 10:04

she336 napisał(a):Jeśli chodzi o mnie to rocznikowo lat 20 i nie żałuję. Czułam się na to gotowa. Było pięknie... :) i cieszy mnie fakt, że to był mój pierwszy i mam nadzieję, że ostatni... :) A ja byłam pierwszą mojego narzeczonego. :]

WSPANIALE:):) szczęścia życzę :fallinlove .
lidka86
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez she336 » 6 lut 2012, o 12:49

Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć... :* Niech to szczęście trwa wiecznie i się nie kończy... ;D
she336
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez sylwia1991 » 6 lut 2012, o 13:08

14, 15 lat na uprawianie seksu i macie dziecka to jest jakaś patologia chyba. Ja tak uważam przecież to jeszcze dzieci są. Chyba się zgodzicie. Ja miałam 18 lat. I czekałam ze swoim chłopakiem aż je skończę. Brak pospiechu to jest dla mnie dojrzała decyzja i naprawdę związek jeśli wtedy przetrwa jest silniejszy.

Ostatnio edytowano 6 lut 2012, o 17:45 przez sylwia1991, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez dzo » 6 lut 2012, o 17:23

sylwia1991 napisał(a):14, 15 lat na uprawianie seksy i macie dziecka to jest jakaś patologia chyba. Ja tak uważam przecież to jeszcze dzieci są.


ale piszesz o kimś konkretnym ?
dzo
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez sylwia1991 » 6 lut 2012, o 17:42

Nie nie mam nikogo na myśli. Tylko jak takie 14 latki uprawiają sex to potem dzieci mają dzieci.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Melisa » 6 lut 2012, o 20:29

Kuzynka mojej kuzynki 14 lat i w ciąży, masakra. 14 lat to ja o seksie jeszcze nie myślałam, pewnie nawet dokładnie nie wiedziałam jak to sie robi :P ale czasy sie zmieniają niestety...
Melisa
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez dzo » 6 lut 2012, o 23:10

dla mnie też jest to jakieś nieporozumienie...

ja jak miałam 14lat to dopiero zaczynałam marzyć o pocałunku z języczkiem a do seksu to jeszcze daleko mi było :lol: :lol: :lol:
dzo
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez she336 » 8 lut 2012, o 13:10

dzo napisał(a):dla mnie też jest to jakieś nieporozumienie...

ja jak miałam 14lat to dopiero zaczynałam marzyć o pocałunku z języczkiem a do seksu to jeszcze daleko mi było :lol: :lol: :lol:


Potwierdzam ;)))
she336
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Matrioszka » 10 lut 2012, o 10:04

sylwia1991 napisał(a):Nie nie mam nikogo na myśli. Tylko jak takie 14 latki uprawiają sex to potem dzieci mają dzieci.


Ale spójrz na to z drugiej strony: w wieku 32 lat taka mamusia będzie miała dorosłą 18 letnią córkę. Czyli obowiązek rodzicielski spełniony i można się jeszcze bawić, całe życie przed taką młodocianą mamą. Kto powiedział, że możemy bawić się do 30-stki, a potem całe życie jako kura domowa? Wg. mnie najlepsza zabawa zaczyna się właśnie po 30-stce, kolejnym plusem jest to, że kobieta jest w tym wieku jeszcze bardziej odpowiedzialna niż 10 lat wcześniej.

Miłość nie leci z kranu jak woda, nie możesz jej odkręcać i zakręcać, kiedy tylko zechcesz.
Avatar użytkownika
Matrioszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 19:34

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez sylwia1991 » 10 lut 2012, o 12:10

Tylko większość takich sytuacji gdy dzieci mają dzieci to są wpadki, niechciane dzieci. I nie zawsze te 14 latki sobie z tym radzą rodzice muszą być 24 godz na dobę taka dziewczyna nawet nie ma praw do dziecka tylko automatycznie na rodziców przechodzi. A co ze szkołą gimnazjum a potem szkoła średnia.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Olcia123 » 10 lut 2012, o 15:49

u mnie było trochę inaczej. miałam wtedy 17 lat i mój pierwszy raz był z moim ówczesnym przyjacielem. i nie żałuje :) teraz jesteśmy szczęśliwa kochającą się parą i planujemy wspólne życie. jak wytrzyma ze mną XD :diabel
Olcia123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 11:16

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez zansssia » 11 lut 2012, o 14:43

Ja to zrobiłam pierwszy raz jak mialam 19 lat i również nie było rewelacji, ;/ i tak jak Panna_M żałuję ze zrobiłam to z niewłaściwym człowiekiem. Byłam zakochana i cóż stało się... :angrywife . gdybym poczekała (a mam teraz 21 lat) to pewnie zrobiłabym to z moim teraźniejszym chłopakiem który jest na prawde czuły i wiem ze zapamiętałabym to do końca życia i miałabym co wspominac. DZIEWCZYNY NIE ŚPIESZCIE SIĘ Z TYM.
zansssia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 19:25

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Melisa » 11 lut 2012, o 16:56

Tak, podpisuje się pod tym- nie spieszcie się.
Melisa
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez katarzyna95 » 20 lut 2012, o 04:00

ja to zrobiłam w wieku 15 lat.. chłopak nie w prawdzie mówiąc namawiał do tego.. mega żałuje i wcale mi się nie podobało.. nawet stwierdziłam, ze mnie nie ciagne do tego.. teraz odkąd jestem z moim facetem i odkąd zaczęliśmy to robić to sałam się nałogowcem :D :D uwielbiam z Nim się kochać.. I mimo, że mam te 17 lat dopiero to czuję się przy Nim wspaniale... :)
katarzyna95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 03:53

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez majka1327 » 22 lut 2012, o 19:01

...:) Mój pierwszy był w zeszłym tygodniu :) było super i nie żałuję mama niespełna 17.l i jestem z nim od 2.l żadnego poza nim nigdy nie miałam co prawda jest murzynkiem ale urodził się w polsce więc nie mówi jakoś inaczej :)
majka1327
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 17:49

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez mycha25 » 30 mar 2012, o 21:08

Ja miałam 18 lat ale raczej żałuję wyboru partnera i tego jak to się stało bo mogło być dużo lepiej no ale mówi się trudno

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Lily of the Valley » 6 kwi 2012, o 15:19

Za młoda byłam. Wydawało mi się, że z właściwą osobą, ale teraz żałuję. Życie : ).
Lily of the Valley
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez finezja » 8 kwi 2012, o 17:07

Ja w wieku 19 lat.
finezja
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 10 mar 2012, o 15:47

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Lily of the Valley » 9 kwi 2012, o 23:25

finezja napisał(a):Ja w wieku 19 lat.

Fajnie. Bo uniknęłaś wstydu, nie to co ja. Ale to już osobna kwestia :P. Wg mnie to odpowiedni wiek, chociaż wiek jest sprawą ponoć drugorzędną, liczy się dojrzałość emocjonalna. Ale z drugiej strony to jest wytłumaczenie dziewczyn, które zaczęły zbyt wcześnie i czują wewnętrznie, że zrobiły błąd, ale będą bronić, że z miłości, mimo swoich 16 lat. No ja miałam niespełna 16 i żałuję, za szybko brałam się za te rzeczy. Ale widocznie tak musiało być. Czy byłam gotowa? Wtedy wydawało mi się, że tak, bo sama zainicjowałam pierwsze zbliżenia. Po pewnym czasie miałam uraz psychiczny.
Lily of the Valley
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez GorzkaPomarancza » 12 kwi 2012, o 08:16

Przeżyłam go w wieku 21 lat. Dlaczego tak "późno" ? Nie miałam parcia na to, i nie chciałam zrobić tego z osobą z,którą nie chciałam i potem bym żałowała. Zrobiłam z to z cudowną osobą, jestem z Nim i bardzo się kochamy. Uważam, że zrobiłam to w odpowiednim czasie i z odpowiednią osobą. NIE ŻAŁUJĘ TEGO.

Andrzejek :*:*:* od 18.11.2011. Kocham Cię Tygrysku Kochany :*:*:*:*:*
Avatar użytkownika
GorzkaPomarancza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 08:05

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Tinuviel » 2 sie 2012, o 23:57

Ja miałam prawie 18. Kilka dni przed moimi urodzinami ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez sun979 » 3 sie 2012, o 11:53

Ja w wieku 16 spróbowałam seksu analnego, bo bałam się ciąży i to było w sensie zabezpieczenia. Stwierdziłam, że to nie jest to i dałam sobie spokój. W wieku 20(rocznikowo) miałam prawdziwy 1 raz z tym samym partnerem i nie żałuję. :) Czułam, że jestem już gotowa na to. Potrzebowaliśmy czasu, żeby dojrzeć do tego. :)
sun979
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez stokrotka1011 » 3 sie 2012, o 13:46

Nasz dla obojga pierwszy raz był przed moją 18, nie żałuję tego, była to pierwsza i prawdziwa miłość i nie długo bd szczęśliwą żoną;)

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Traszka » 3 sie 2012, o 17:01

nigdy nie uprawiałam seksu ani nie miałam nawet chłopaka i strasznie dziwnie się z tym czuję :| mam 20 lat
Traszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 00:29

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez nina19 » 7 sie 2012, o 11:44

Ja miałam 17 lat. Zrobiłam to po roku związku z moim obecnym partnerem. Teraz mam 19 .
nina19
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron