Wakacje

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Wakacje

Postprzez paatka23 » 25 sty 2022, o 15:51

Hej, gdzie planujecie swoje wakacje lub weekend majowy? My zastanawiamy się pomiędzy Maderą, a Teneryfą z biurem Itaka. Jaki kierunek bardziej polecacie?
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Wakacje

Postprzez ona_my » 19 mar 2023, o 22:36

Polecam Hiszpanię
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: Wakacje

Postprzez Halirala » 21 mar 2023, o 11:46

Ja wybieram się w podobnych terminach na pielgrzymkę na Maltę. Znalazłam takową ofertę na stronie biura Konsorcjum.pl i myślę, że skorzystam. Potrzebuję spokoju i duchowego oczyszczenia, rozmowy z duchowymi i ogólnego wycieszenia, dlatego moja decyzja padła właśnie na ten kierunek.
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17

Re: Wakacje

Postprzez Żabnik » 30 mar 2023, o 20:46

A może ktoś z was chciałby wybrać się na mazury? Jak nie wiecie co można by tam robić, to tu macie artykuł na ten temat https://weekendowyturysta.eu/mazury-poz ... -odpoczac/ . Stolica Mazur, czyli Giżycko to liczne atrakcje do zwiedzenia. Pomysłów na aktywności w plenerze w okolicy też nie zabraknie. A po wysiłku przychodzi czas na hotel SPA na Mazurach. Pogody podczas urlopu nie da się sobie zarezerwować, ale dobry hotel SPA na Mazurach już tak, a to może być dobry punkt wyjścia do urlopu poza sezonem.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Wakacje

Postprzez Abram » 29 maja 2023, o 10:41

W ośrodku Aktywna Agroturystyka Mazury przy Olsztyńskiej znajduje się sporo atrakcji dla najmłodszych. Komfortowe warunki wypoczynku, sporo pokoi na wynajem oraz miejsc campingowych. Więcej także u nich na stronie starejablonki.pl, gdzie można się zapoznać z tym co mają do zaoferowania. Zobacz także kajakiempotrawie.pl.
Abram
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 10 paź 2022, o 13:46

Re: Wakacje

Postprzez adato » 2 cze 2023, o 14:30

:woman: Przy tej inflacji to raczej wyjazd na krajowe RODOS. Tanio, blisko i swojsko.

:angrywife atujest.blogspot.com
Avatar użytkownika
adato
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 00:15

Re: Wakacje

Postprzez Paczul » 28 lis 2023, o 09:51

Pewnie znajdziesz sporo ofert we Władysławowie i innych dużych miejscowościach turystycznych. W sensownych cenach są holenderskie domki jak w ofercie www-wladyslawowodomki-pl. Warto na pewno sprawdzać różne możliwości, by coś tam sensownego wybrać dla siebie.
Paczul
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Abram, Google [Bot], Hivaa