walka z rdzą

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

walka z rdzą

Postprzez ladybird » 16 kwi 2015, o 12:41

Drogie Dziewczyny, powiedzcie mi- jak się walczy z rdzą? Proszę Was o pomoc bo mój nowy, półroczny rower zaatakowało to dziadostwo :( Jak się tego pozbyć? Oddać do serwisu ? Szorować czymś? Da się w ogole? :(
ladybird
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 paź 2014, o 13:01

Re: walka z rdzą

Postprzez maliczka » 17 kwi 2015, o 12:18

Kurcze, dlaczego sobie nie kupiłaś czegoś nanoprotech? ja pierwsze co zrobiłam po kupnie roweru to wysmarowałam tym od góry do dołu. to jest taki smar, który Ci chroni ten rower i ani rdza ani brud czy błoto się nawet nie przyczepia. super się sprawdza, powaga. Może spróbuj tym posmarować to zejdzie? Chłopak mi zawsze mówił że jak gdziekolwiek rdza, to żeby tym smarować, więc może akurat pomoże
maliczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 mar 2015, o 16:14

Re: walka z rdzą

Postprzez Panna_Mysia » 14 maja 2015, o 18:23

maliczka napisał(a):Kurcze, dlaczego sobie nie kupiłaś czegoś nanoprotech? ja pierwsze co zrobiłam po kupnie roweru to wysmarowałam tym od góry do dołu. to jest taki smar, który Ci chroni ten rower i ani rdza ani brud czy błoto się nawet nie przyczepia. super się sprawdza, powaga. Może spróbuj tym posmarować to zejdzie? Chłopak mi zawsze mówił że jak gdziekolwiek rdza, to żeby tym smarować, więc może akurat pomoże


To jakiś sposób... Mi rdza zaatakowała rowerek synka, wypróbuję!

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: walka z rdzą

Postprzez Atlantic Polska » 22 maja 2015, o 13:32

Z domowych sposobów najpopularniejszy jest kwas cytrynowy, ocet czy coca cola. Jednak chyba lepiej zainwestować w preparaty do usuwania rdzy, czyli mleczka, proszki czy odrdzewiacze.
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]