wanna czy prysznic?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

wanna czy prysznic?

Postprzez Luśka » 24 lip 2009, o 18:47

co wolicie? ja lubię długie kąpiele z dużą iloscią piany...ale szybki prysznic to też fajna sprawa.u nas w domku wanna na szczęście :happy
Luśka
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez evka » 24 lip 2009, o 20:49

Ja stanowczo prysznic z glebokim brodzikiem
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
evka
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez agat » 24 lip 2009, o 21:53

U mnie jest wanna ale jak tylko będziemy zmieniać lokum to postaram się by była i wanna i prysznic. A co... Jak szaleć to szaleć a ja nie lubię brać prysznic w wannie ani kąpać się w brodziku a lubię i jedno i drugie w zależności od nastroju :)
agat
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez milanogirl » 12 sie 2009, o 13:02

A może wanna z osłonką?:

Ostatnio edytowano 5 cze 2013, o 14:36 przez milanogirl, łącznie edytowano 1 raz
milanogirl
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez Panna_M » 13 sie 2009, o 21:18

Ja bym wybrała pomysł milanogirl :)
Lubię codziennie brać prysznic, a raz do czasu gorącą długą kapiel, a muszę połączyć te dwie rzeczy. Więc na pewno wybieram opcję wanny z osłonką :)
Panna_M
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez evka » 13 sie 2009, o 21:47

Te oslonki sa skladane nie wszystki oczywiscie musisz popatrzec w sklepach

Ato wanno prysznic taki che miec i postawie na swoim jak zawsze zreszta hihih :witch
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
evka
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez Luśka » 13 sie 2009, o 22:11

moi rodzice sobie taki kupili..mnie jeszcze nie stać hehe...ale polecam...deszczownica na górze..masażer plecków i nóg...a do tego radyjko sobie gra..i można się pluskać godzinami:)
Luśka
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez meredith » 13 sie 2009, o 22:52

Jest zajebisty :D to wiesz siostrzyczko będę u Ciebie jeszcze częstszym gościem :lol:
meredith
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez hanka32 » 13 sie 2009, o 22:56

meredith to będziemy chodzić razem do evki brać prysznic :happy
hanka32
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez evka » 14 sie 2009, o 21:05

Zaczne drukowac bilety :diabel :happy ZUZIA MA ZA DARMO HIHIIHIHI :serca
evka
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez hanka32 » 14 sie 2009, o 21:09

OK! Tylko nie za drogie tak po znajomości za pół ceny hi hi hi :diabel :happy
hanka32
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez jagoda » 24 sie 2009, o 20:56

ja myślę że wanna jak dobrze się ja ustawi można z niej korzystać także w funkcji prysznica :) ale nie ma to jak długa kapiel w wannie... ehhhh
jagoda
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez deborah83 » 4 lis 2009, o 16:20

ja zawsze wolałam prysznic, do momentu kiedy sama nie miałam mieszkania do urządzenia. Zawsze podobały mi się prysznice z przeźroczystym wejściem - nawet nie rozsuwane tylko otwierane:)Rodzice jednak przekonali mnie, że taki prysznic jest strasznie trudny w utrzymaniu i po każdej kąpieli musiałabym polerować drzwi:)Teraz mam wannę i jestem bardzo zadowolona:)Jak tylko chcę to robię sobie pseudopryszcznic a jak jestem spięta lub nawet zmarznięta to robię sobię dłuuugą gorącą kąpiel:) :)
deborah83
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez dione » 12 wrz 2010, o 18:43

to też zależy od tego jak dużą ma się łazienkę, jeżeli nie mamy za dużo miejsca, to na pewno lepszym rozwiązaniem jest kabina prysznicowa, no ale jeżeli metraż jest większy to moim zdaniem wanna jest lepszym rozwiązaniem, a w ogóle rewelacyjnie byłoby gdyby miejsca było na tyle dużo, żeby pozwolić sobie i na prysznic i na wannę ;)
dione
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez aura » 8 lis 2010, o 12:01

Ja przez pół życia miałam wannę, potem wymieniliśmy ją na prysznic i jakoś nie żałuję. W łazience jest więcej miejsca i wody mniej się marnuje. Chociaż nie przeczę, że bywają chwile, kiedy wolałabym jednak posiedzieć w wannie i się zrelaksować, chociaż takie myśli nachodzą mnie dość rzadko ;)
aura
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez Kasia2 » 19 lis 2010, o 19:53

Lubię wannę, ale prysznic też mógłby być ;)
Kasia2
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez ela1980 » 20 lis 2010, o 13:32

Tylko i wyłącznie wanna i to jak największa ;)
ela1980
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez Cukiereczek19 » 23 lis 2010, o 01:05

Oczywiście że wanna i długieeee kąpiele i mega dużo pianki i takie tam klimaty ;))
Cukiereczek19
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez szarotka » 10 gru 2010, o 00:08

Ja też uwielbiam kąpiele więc mam wannę, a można sobie zainstalować tzw. parawan nawannowy i brać prysznic w wannie, czyli takie dwa w jednym.
szarotka
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez naughty_girl » 11 sty 2011, o 11:12

ja tez mam chrapkę i na to i na to.tzn prysznic mam dość fajny, ale wanna to jest to :))) http://www.projektoskop.pl/a-7049-relaks-w-domowym-spa.html :drinkwine
naughty_girl
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez babuszka » 13 sty 2011, o 12:26

naughty_girl napisał(a):ja tez mam chrapkę i na to i na to.tzn prysznic mam dość fajny, ale wanna to jest to :))) http://www.projektoskop.pl/a-7049-relaks-w-domowym-spa.html :drinkwine


ciekawy artykuł ;) tylko zawsze brakuje nam tego, czego nie mamy. lubię przesiadywać w wannie godzinami i odkąd się przeprowadziliśmy, mamy salon kąpielowy - wanna i prysznic!!! to dopiero frajda! rano szybki prysznic przed pracą, wieczorem kąpiel w aromatach z całego świata. jeśli ktoś ma fundusze, to gorąco polecam ;) :woman
babuszka
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez kilofka » 13 sty 2011, o 17:48

Strasznie dużo sprzątania po takiej kąpieli jest ; P
kilofka
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez babuszka » 14 sty 2011, o 10:11

to fakt ;D przyjemność z kąpieli - bezcenna!
babuszka
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez Cara » 18 sty 2011, o 15:33

Zarówno wanna, jak i prysznic mają swoje zalety. Bardzo lubie wylegiwac się w wannie, ale z drugiej strony prysznic jest szybszy i szybciej możemy "dojść do siebie", gdy nam na tym bardzo zależy.
Cara
 

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez kaska8787 » 19 sty 2011, o 14:27

Jeżeli wybierać pomiędzy prysznicem a wanną - to prysznic. Bardziej funkcjonalny. Ale jako miłośniczka weekendowym kąpieli zrobiłabym wszystko aby i wanna i prysznic zmieściły się w łazience :)
kaska8787
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]