Warka Radler

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Warka Radler

Postprzez moniabb » 25 lip 2012, o 12:01

Kochane. Piłyście może już Radlera. Ostatnio mąż zakupił mi jedną sztukę i zasmakowała mi ta wersja Warki.

Tak wygląda:
Obrazek

Jest bardzo cytrynowe
moniabb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2012, o 13:15

Re: Warka Radler

Postprzez Tinuviel » 27 lip 2012, o 01:25

Ja nie piłam. Ale jestem uprzedzona do takiego "piwa". Jednak jestem dużym smakoszem piwka, a takie to jest bardziej sokiem niż piwem ;-) Chociaż ostatnio sporo jest ich na rynku...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warka Radler

Postprzez moniabb » 27 lip 2012, o 13:52

Tinuviel napisał(a):Ja nie piłam. Ale jestem uprzedzona do takiego "piwa". Jednak jestem dużym smakoszem piwka, a takie to jest bardziej sokiem niż piwem ;-) Chociaż ostatnio sporo jest ich na rynku...


no to dla ciebie Wareczka zwykła. Ja osobiście nie przepadam za smakiem i aromatem piwa. A to zawsze jakaś propozycja w towarzystwie, w dodatku cytrynowa (lubię cytryny).
moniabb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2012, o 13:15

Re: Warka Radler

Postprzez Tinuviel » 27 lip 2012, o 14:25

moniabb napisał(a):
Tinuviel napisał(a):Ja nie piłam. Ale jestem uprzedzona do takiego "piwa". Jednak jestem dużym smakoszem piwka, a takie to jest bardziej sokiem niż piwem ;-) Chociaż ostatnio sporo jest ich na rynku...


no to dla ciebie Wareczka zwykła. Ja osobiście nie przepadam za smakiem i aromatem piwa. A to zawsze jakaś propozycja w towarzystwie, w dodatku cytrynowa (lubię cytryny).


Otóż to :-) Wiadomo - każdy ma swój ulubiony smak. Dla mnie normalna Warka też niezbyt, ale polecam piwko z Browaru Konstancin - są też lekkie piwka, i mają nieprzeciętny smak (ale nie ma o smaku owoców)...
A takie cytrynowe właśnie bardzo urozmaicają smak i nie czuć tak tego piwa. Właśnie bardziej jak soczek smakuje. Ostatnio miałam okazję smakować nowego Lecha cytrynowego. Co prawda nie dla mnie, ale na pewno to jest rozwiązanie dla osób, które za piwem nie przepadają. Albo nie chcą się za szybko upić ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warka Radler

Postprzez gohusia » 28 lip 2012, o 00:13

Piłam i mam w lodówce.. jest mega, uwielbiam taki smak. połączenie lemoniady z piwem naprawdę fajna rzecz. a Radler mega schłodzony idealny na upały. dziś miałam wrażenie że a plaży co druga osoba miała Radlera :D
gohusia
 

Re: Warka Radler

Postprzez mycha25 » 28 lip 2012, o 00:22

Nie jest złe ale szału nie ma jak dla mnie.No i to w sumie bardziej lemoniada niż piwo z tymi swoimi znikomymi procentami :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Warka Radler

Postprzez MamaAnia » 28 lip 2012, o 10:09

Piłam piłam i przyznam się że takie upały jak teraz to właśnie najlepszy jest Radler, schłodzony doskonale orzeźwia a przy tym super smakuje wiec można pić do wszystkiego ;) U mnie nowa dostawa już się chłodzi na wieczornego grilla :drinkwine
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Warka Radler

Postprzez gohusia » 28 lip 2012, o 23:52

mycha25 napisał(a):Nie jest złe ale szału nie ma jak dla mnie.No i to w sumie bardziej lemoniada niż piwo z tymi swoimi znikomymi procentami :D


poziom procentowy pozwala na wypicie spokojnie podczas grilla czy wypadu nad wodę. po takim piwie i czasie spędzonym na świeżym powietrzu mój mąz spokojnie wraca do domu :D
gohusia
 

Re: Warka Radler

Postprzez witch » 29 lip 2012, o 18:49

:witch

Niezłe to piwko, ale ja wolę tradycyjne. Z owocowych lubię belgijskie piwo o nazwie Kriek o smaku wiśniowym. Nie jest słodzone, nawet kwaskowe bo z prawdziwym sokiem. U nas dostępne ale trochę drogie. Mimo to polecam. :drinkwine

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Warka Radler

Postprzez moniabb » 14 sie 2012, o 15:34

no i nie czuć tego okropnego posmaku chmielu. Na prawdę nie przepadam za tym.

A byłyście w jakiejś strefie Radlera? W całej Polsce pełno tego.
moniabb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2012, o 13:15

Re: Warka Radler

Postprzez Tinuviel » 14 sie 2012, o 16:03

witch napisał(a)::witch

Niezłe to piwko, ale ja wolę tradycyjne. Z owocowych lubię belgijskie piwo o nazwie Kriek o smaku wiśniowym. Nie jest słodzone, nawet kwaskowe bo z prawdziwym sokiem. U nas dostępne ale trochę drogie. Mimo to polecam. :drinkwine


Takiego jeszcze nie piłam :-) W takim razie się rozejrzę w moim sklepie! :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warka Radler

Postprzez moniabb » 16 sie 2012, o 18:19

mycha25 napisał(a):Nie jest złe ale szału nie ma jak dla mnie.No i to w sumie bardziej lemoniada niż piwo z tymi swoimi znikomymi procentami :D


za opakowaniem - 60% lemoniady, 40% piwa.
moniabb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2012, o 13:15

Re: Warka Radler

Postprzez gohusia » 18 sie 2012, o 10:47

Ale to jest właśnie cała idea Radlera, że nie jest to takie typowo goryczkowe piwo.. dla mnie bardzo fajny smak i fajnie że jest już u nas w sklepach do kupienia.
gohusia
 

Re: Warka Radler

Postprzez Olka » 23 sie 2012, o 11:11

Mi bardzo posmakowało to piwo, nazywam je piwo cytrynkowe :) i ostatnio tylko te piję :)
Olka
 

Re: Warka Radler

Postprzez Bianka » 24 sie 2012, o 12:15

MI też bardzo smakuje. Porównałam je z tym nowym lechem "lemoniadowym" nie pamiętam jak się nazywa i powiem, że warka w tym wydaniu chyba nawet bardziej mi smakuje :drinkwine
Bianka
 

Re: Warka Radler

Postprzez Nala » 29 sie 2012, o 23:07

Jeśli chodzi o te cytrynowe wynalazki to wolę lecha szendi, przyjemniejszy :)
Nala
 

Re: Warka Radler

Postprzez MamaAnia » 1 wrz 2012, o 09:40

Ja też zdecydowanie wolę radlera od Warki ;) Przelewaliście go do szklanki kiedyś? Jest naturalnie mętny i widać że jest zrobiony z prawdziwej lemoniady ;)
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Warka Radler

Postprzez mycha25 » 1 wrz 2012, o 09:46

MamaAnia napisał(a):Ja też zdecydowanie wolę radlera od Warki ;) Przelewaliście go do szklanki kiedyś? Jest naturalnie mętny i widać że jest zrobiony z prawdziwej lemoniady ;)


Ale to właśnie Warka jest Radler :D .

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Warka Radler

Postprzez Tinuviel » 1 wrz 2012, o 10:02

mycha25 napisał(a):
MamaAnia napisał(a):Ja też zdecydowanie wolę radlera od Warki ;) Przelewaliście go do szklanki kiedyś? Jest naturalnie mętny i widać że jest zrobiony z prawdziwej lemoniady ;)


Ale to właśnie Warka jest Radler :D .


Może chodziło o różnicę pomiędzy normalną Warką, a Warką Radler ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warka Radler

Postprzez mycha25 » 1 wrz 2012, o 10:12

Tinuviel napisał(a):
mycha25 napisał(a):
MamaAnia napisał(a):Ja też zdecydowanie wolę radlera od Warki ;) Przelewaliście go do szklanki kiedyś? Jest naturalnie mętny i widać że jest zrobiony z prawdziwej lemoniady ;)


Ale to właśnie Warka jest Radler :D .


Może chodziło o różnicę pomiędzy normalną Warką, a Warką Radler ;-)


Fakt,całkiem możliwe :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Warka Radler

Postprzez gohusia » 2 wrz 2012, o 22:21

Dla mnie Radler ma zdecydowanie bardziej wyrazisty smak, czuć w nim tę lemoniadę. Będąc na wakacjach nad morzem trafiłam też na importowane piwo z czech Starowar Lime, tego samego typu piwo, ale jednak nasza Warka nie ma równych.
gohusia
 

Re: Warka Radler

Postprzez moniabb » 25 wrz 2012, o 22:04

Oj szkoda że już kończy się lato. Aczkolwiek Radler z cytryną pozwoli może nam dotrwać do kolejnego. Oby tak było. :)
moniabb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2012, o 13:15

Re: Warka Radler

Postprzez MamaAnia » 26 wrz 2012, o 10:47

Będzie będzie ;) Radler w chłodne wieczory też dobrze smakuje ;) Robimy ogień w kominku, bierzemy Radlera i wspominamy lato i wakacje ;) i tak do wiosny a potem od nowa :drinkwine
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Warka Radler

Postprzez Camelity » 2 paź 2012, o 10:58

Warka Radler bardzo mi smakuje. Natomiast średnio podchodzi mi produkt konkurencji - Lecha. Shandy jakoś takie za słodkie jak dla mnie :)

Camelity
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 10:52

Re: Warka Radler

Postprzez RougeBloo » 2 paź 2012, o 18:27

Piłam Radlera całe wakacje :D dobry jest, ale po ciągłym żłopaniu w końcu może się znudzić. I straaaasznie się odbijało cytryną po nim :D

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron