Warsztat antystresowy. Uwolnij się od lęku.

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Warsztat antystresowy. Uwolnij się od lęku.

Postprzez marta_k » 24 sty 2023, o 15:18

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 17-19 lutego 2023 na warsztat

WARSZTAT ANTYSTRESOWY. UWOLNIJ SIĘ OD LĘKU.

PROWADZI: WOJCIECH EICHELBERGER

Nie pozwól, by lęk ciążył na jakości Twojego życia.

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat z wyjątkowym nauczycielem!„Uwolnij się od lęku” został stworzony z myślą o osobach zmagających się z wewnętrznym lękiem, którym towarzyszy on w życiu, obciąża je i blokuje.

Warsztat ten pozwala przejść drogę od rozbudzenia świadomości, identyfikacji lęku oraz zrozumienia jego źródeł, aż do pełnego, głębokiego spotkania z nim. Efektem jest uleczenie ran z przeszłości, samoakceptacja i uwolnienie od ciągłych zmagań z lękiem.

Lęk destrukcyjnie wpływa na Twoje ciało, obniża odporność, powoduje ból. Towarzyszy Twoim reakcjom w wielu sytuacjach i wpływa na decyzje, które podejmujesz. Nigdy nie jest dobrym doradcą. Uświadomienie sobie jego roli w Twoim życiu, to pierwszy krok, by opanować jego niszczące działanie.

Lęk ma to do siebie, że sam siebie nakręca i potęguje. Na przykład traumy okresu dzieciństwa i dojrzewania, które zainstalowały w naszej psychice np. agorafobię, czyli lęk przed otwartymi przestrzeniami, sprawią, że w dorosłym życiu będziemy unikać otwartych przestrzeni nie tylko fizycznych, ale również mentalnych. A to znaczy, że będziemy się oddzielać od ogromnego obszaru doświadczenia życia i świata, a także obawiać się różnorakich przejawów osobistej wolności.

Jeżeli nabawiliśmy się we wczesnym okresie życia lęku przed emocjonalnym odrzuceniem i porzuceniem, zerwaniem więzi z kimś ważnym, to w dorosłym życiu będziemy unikać nawiązywania bliskich relacji z ludźmi. A im bardziej będziemy ich unikać, tym bardziej będziemy czuć się oddzieleni, a im bardziej będziemy oddzieleni, tym bardziej będziemy się bać itd. Więc żeby przekroczyć to błędne koło, trzeba przynajmniej w jakiejś mierze naprawić tę pierwotną traumę.

Najbardziej skuteczną metodą jest świadome dotarcie do naszych najwcześniejszych lękowych doświadczeń i naprawienie ich poprzez integrację z naszą dorosłą psychiką, z obecną świadomością dojrzałego człowieka. A przy okazji zrozumienie, że lęki, które się w nas pojawiają, z reguły pochodzą z czasów, kiedy byliśmy niezdolni do poradzenia sobie z tamtymi sytuacjami i uczuciami.

Dzięki warsztatom dowiesz się :

· Skąd się biorą Twoje lęki?

· Czym różni się lęk od strachu

· Wpływ lęku na Twoje ciało

· Lęk a poczucie utraty kontroli

· Nawykowe metody radzenia sobie z lękami

· Meta-lęk, czyli boimy się bać

· Nagłe stany lękowe, ataki paniki – jak sobie radzić

· Prawdziwe źródło naszych lęków

· Przygotowanie do spotkania z lękiem

Dowiesz się skąd się biorą lęki, przygotujesz się na spotkanie z nimi, a potem….

Skoczysz na głęboką wodę i spotkasz się z nimi, po to by je poznać, oswoić i …pokochać.

Warsztat jest propozycją podjęcia próby samodzielnego dotarcia do pierwotnych źródeł Twoich lęków i rozpoczęcia procesu ich samoleczenia. Ze wszech miar warto podjąć tą wymagającą próbę, bo przecież jeśli chcemy się rozwijać i nie tracić cennego czasu, to trzeba nam wybierać to, co jest dla nas prawdziwym wyzwaniem.

PROWADZĄCY: WOJCIECH EICHELBERGER

Wybitny psychoterapeuta, coach, trener z wieloletnim doświadczeniem. Twórca i dyrektor Instytutu Psychoimmunologii (IPSI) w Warszawie, który zajmuje się m.in. profilaktyką przeciążenia i wypalenia stresem. W swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych odwołuje się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.Od lat odgrywa kluczową rolę w polskiej psychologii, m.in.: współtworzył Oddział Terapii i Rozwoju Osobowości – OTIRO oraz Laboratorium Psychoedukacji. Jest autorem wielu bestselerowych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości (m.in.: „Pomóż sobie, daj światu odetchnąć”, „Kobieta bez winy i wstydu”, „Zdradzony przez ojca”). Od wielu lat obecny w mediach: w radiu, telewizji prasie. www.wojciecheichelberger.pl www.ipsi.pl

TERMIN:

17-19lutego 2023

ROZPOCZĘCIE:

17 lutego o godz.18 (rozpoczynamy kolacją w piątek)

ZAKOŃCZENIE:

19 lutego o godz.14(kończymy obiadem w niedzielę)

CENA WARSZTATU:

1200 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia

CENA POBYTU:

wyżywienie 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);

noclegi - w zależności od standardu od 35 zł do 140 zł za noc;

ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

UWAGA:

Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.euotwiera się w nowej karcie

KONTAKT:

www.tuiteraz.eu, [email protected]

biuro: 662759576

Jacek Towalski 602219382

Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366

ZAPISY:

Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] się w nowej karcie (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt!Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz”z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „imię i nazwisko,17-19.II.2023”.
Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla wpłat zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW

IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)

IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.

8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.

9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]