Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez orientalna » 29 wrz 2013, o 18:56

Mnie też odpowiadały te szampony :) Lubię bardzo także firmę Ziaja, odpowiadał mi szczególnie krem do twarzy z masłem kakaowym. Podkłady do twarzy zawsze kupuję z Sorayi, ciężko mi było znaleźć tak jasny, który pasowałby do mojej cery - tam znalazłam. W związku z tym jednak, że mieszkam poza granicami Polski muszę się zadowolić innymi kosmetykami. Jak na razie przetestowałam wzdłuż i wszerz Neutrogenę i jest to chyba jedyna firma, która odpowiada mi i w kwestii twarzy i kremów do rąk/stóp i w ogóle wszystkiego. Balsamy do ciała nieodmiennie z Nivea. Garnier - po jakimś czasie niestety moja twarz po nim nie wygląda, za to włosom pomaga zawsze. Odnalazłam także krem do twarzy dla siebie - firmy bebe. Dezedoranty nieodmiennie dove.

Obrazek
orientalna
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 16:40
Lokalizacja: DE

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez myszka28 » 29 wrz 2013, o 19:05

co do ziaji bardzo dobry kremik oliwkowy maja polecam
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez EPStudio_pl » 9 paź 2013, o 07:55

Jest wiele kosmetyków które jak najbardziej są godne polecenia i też w przystępnej cenie. Warto szukać w godnych zaufania sklepach internetowych.
EPStudio_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 07:33

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Amaretto » 14 paź 2013, o 17:13

Ja nigdy nie oszczędzałam na kosmetykach pielęgnacyjnych - bardzo lubię różne przepięknie pachnące i nawilżające mazidełka ;)
Od lat wśród kosmetyków moim faworytem jest krem do rąk z masłem shea firmy L'Occitane - świetnie nawilża dłonie i jestem niesamowicie wprost wydajny.
Pamiętam, że pierwszą tubeczkę przywiozła mi koleżanka z Francji - od tamtej pory zamawiam przez internet bo jest taniej :) Mam dwie tuby - jedną wielką w domu i miniaturkę do torebki.,
Amaretto
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez izaa92 » 15 paź 2013, o 10:33

SPAM

POLECAM!!!:)
Można w łatwy sposób zdobyć darmowe pudełko kosmetyków:):))

Ostatnio edytowano 15 paź 2013, o 10:41 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie śmiecić forum
izaa92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 paź 2013, o 10:31

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Filona401 » 15 paź 2013, o 15:23

A ja polecam make-up Dermiki z kolekcji True Magiq Anti-Shine kryjaco-matujący z cząsteczkami złota i pigmentem mineralnym. Stosuję go już dość długo i nie zamierzam się z nim rozstać. Bardzo ładnie matuje i kryje niedoskonałości naszej cery, a jednocześnie nie daje teatralnego wygladu . W moim przypadku stało się tak, że odcień fluidu tak współgra z kolorem mojej cery, ze to naprawdę wyglada super naturalnie. Dla mnie to absolutnie mistrz wsród podkładów.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Filona401
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 paź 2013, o 15:01

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez malinka 61 » 25 paź 2013, o 18:16

Od lat używam kosmetyków z YVES ROCHER, dla mnie wspaniałe są podkłady i kremy do twarzy ,polecam :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez sialala » 1 gru 2013, o 23:17

To ja napiszę o kosmetyku wewnętrznym, za jaki uważam Detocell Slim. Pomaga zredukować tkankę tłuszczową, a przede wszystkim cellulit - oczywiście nie jako jedyne rozwiązanie, bo nic nie zastąpi zdrowej diety i ćwiczeń, ale zdecydowanie przyspiesza cały proces (a jest oparty tylko na składnikach roślinnych).
sialala
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez sabinka » 29 gru 2013, o 01:13

Nawilżające kremy Flosleku. Szczególnie polecam Happy per aqua. Rewelacja, a kosztuje jakieś 15 zł. Wchłania się momentalnie, daje długotrwały efekt nawilżenia i odświeżenia. Gładka cera, delikatny, lekki, nie zapycha porów.
sabinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 22:29

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez jowitka.b » 31 gru 2013, o 11:14

szampony i odżywki timotei- szczególnie ten do włosów zniszczonych. Nie są drogie, nie mają parabenów, a przede wszystkim pięknie pachną i świetnie działają.
jowitka.b
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:23

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez apollo » 2 sty 2014, o 14:53

Przede wszystkim - nie szukajcie po najniższej cenie, a tym bardziej po najbardziej znanych markach. Mnie udało się odnaleźć kosmetyki ekologiczne, które kupuję po kilka dyszek, tak więc wszystko się da. Przepłacanie za kosmetyki jest jak dla mnie troszeczkę poronionym pomysłem ;/
apollo
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Morwa » 13 sty 2014, o 12:48

Ja używam kremów pochodzenia naturalnego Dr. Taffi SPAM. Jeśli chodzi o tusz do rzęs, lub jakiś podkład to nie mam jakoś specjalnie ulubionego.

Ostatnio edytowano 13 sty 2014, o 13:00 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę wkleić zdjecie
Avatar użytkownika
Morwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 wrz 2013, o 15:14

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez apollo » 16 sty 2014, o 14:13

Również staram się wprowadzać wyłącznie kosmetyki naturalne. Co tutaj dużo mówić - jakość. O ile faktycznie kosmetyk jest naturalny, to warto go kupić, bo efekty nie będą miały porównania. No i przede wszystkim - kosmetyk naturalny nie szkodzi!
apollo
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez szkapa » 16 sty 2014, o 21:26

A ja bym chciała polecić kosmetyki do makijażu firmy Pierre Rene i MIYO. Nie dość, że są bardzo dobre jakościowo to w bardzo fajnych i przyjaznych cenach. Robiłam ich recenzje na moim blogu,tak że jak ktoś jest zainteresowany to może poczytać.
Polecam te kosmetyki. Wiem, że wiele makijażowych blogerek lepszych ode mnie i profesjonalnych wizażystek również je poleca więc to nie są buble :) można się umalować nie wydając majątku.

link do sklepu SPAM
link do mojego bloga w podpisie.

Ostatnio edytowano 17 sty 2014, o 09:52 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wklejamy zdjęcia jak już, a nie linki

Avatar użytkownika
szkapa
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 15:37

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez BLONDIrELLA » 17 sty 2014, o 01:19

Polecam serdecznie kosmetyki Avon. Są ciagle jakieś promocyjne ceny np w zestawach. Ich jakosc tez zla nie jest. Ja bardzo lubie wszystkie kosmetyki zapachowe - żele, balsamy, szmapony do włosów. Kredki do oczu i blyszczyki :) czekam tylko na nowe katalogi zeby cos zamowic nowego :happy

Gdybyscie były jakimis kosmetykami Avona zainteresowane to piszcie śmiało. Zobacze co da sie zrobic. ;-)
Avatar użytkownika
BLONDIrELLA
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez magnoliowa » 20 sty 2014, o 09:48

Ja polecam kosmetyki marki Ziaja i podkład Rimmel Wake Me Up - jest genialny! :D

Nabądź nowe umiejętności na kursie kosmetycznym - http://kursykosmetyczne.com.pl/
magnoliowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:42

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 20 sty 2014, o 09:58

mimo różnych opini zaryzykowałam i kupiłam kremm bb z garniera ;) akurat ten 5w1 i powiem że mi bardzo pasuje...
równomiernie rozprowadzony kolor :) i fajnie nawilża skórę...
kupiłam też z vipery, ale w sumie wyglądał jak zwykły fluid...

ale garniera mogę polecić ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Zoofia » 20 sty 2014, o 12:18

yves rocher ich balsamy i kremy są poprostu fantastyczne ;)
Avatar użytkownika
Zoofia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 10:22

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Cute_5 » 20 sty 2014, o 21:38

Ja polecam krem nawilżający na dzień Soraya So Pretty! i balsam do ciała z tej samej serii ^^
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Kejti » 20 sty 2014, o 22:52

To ja polecę dwie moje nowości - skarpetki i rękawiczki SPA, Exclusive Cosmetics. Bardzo fajne produkty, zakłada się je na stopy i dłonie, trzyma ok. 30 minut i po tym czasie skóra jest jak po zabiegu parafiny u kosmetyczki - gładka, nawilżona i miękka.
Każdy kosztuje ok. 13 zł i można kupić w Rossmannie (ale widziałam też w Auchan)
Obrazek
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Motylek » 23 sty 2014, o 19:36

Ja polecam krem BB SO BIO jasny beż. Jest dość gęsty i trochę trudno się rozprowadza, ale po dokładnym roztarciu tworzy super naturalny efekt, nie zatyka porów, cera po 2-3 godzinach nie robi się tłusta i świecąca, nie tworzą się plamy, odcień dopasowuje się do skóry i maskuje różne niedoskonałości ;-)
Motylek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 sty 2014, o 15:55

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez ulubiona » 25 sty 2014, o 00:38

Lubię krem pod oczy Dermika Aquaoptima. Jest to kosmetyk dla każdej kobiety (też młodej), która ma problem z niemożliwą do nawilżenia skórą okolic oczu. Ja miałam tak przesuszoną skórkę, że aż robiła się mało jędrna i szara. Krem mi pomógł, więc jest to mój kosmetyk godny polecenia!
ulubiona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 sty 2014, o 00:27

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 25 sty 2014, o 14:24

Jest ich naprawdę sporo,łącznie z tymi ekologicznymi które też mogę z czystym sumieniem polecić ponieważ sprawdzają się na co dzień. Generalnie z tańszych warto zwrócić uwagę na Nivea- w szczególności na balsam pod prysznic,to fajna sprawa i do tego ładnie pachnie.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez a_gatka » 31 sty 2014, o 09:41

A ja ostatnio dostałam w prezencie od siostry Rebalance Hair Wash z Phenome. Podeszłam do niego z dystansem, bo nigdy nie używałam szamponów eko, choć inne kosmetyki tej marki uwielbiam i jestem od nich absolutnie uzależniona, o czym dziewczyny na forum już wiedzą :D Szampon jest absolutnie cudny! Ma delikatną konsystencję i ślicznie pachnie ziołami. Wydajny, łatwo się rozprowadza, pieni i spłukuje. Moje włoski są po nim po prostu... ładne :) Błyszczą, są gładkie, nie puszą się i na pewno lepiej układają. Polecam więc jako mój kolejny "kosmetyk godny polecenia". :)
a_gatka
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Kornelka00 » 7 lut 2014, o 13:50

ja polecam krem BB z garniera - ładnie kryje i kolor LIGHT idealnie nadaje się do mojej skóry.

Mogę także polecić całą serię ujędrniającą żółtą z Garnier - ładnie pachnie i ujędrnia skórę.

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]