Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez speedy » 26 sty 2012, o 15:28

Moim największym odkryciem w ostatnim czasie jest krem Vitella Ictamo, który poleciła mi Pani dermatolog, pomocniczo przy kuracji leczenia trądziku różowatego. Naprawdę nie ma lepszego produktu!;)
speedy
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez alkemika » 22 lut 2012, o 14:56

ja osobiście jestem fanką wszystkich kosmetyków marki "Alkemika" - od kiedy jestem tam konsultantką, żadne inne kosmetyki nie są mi potrzebne :D polecam zwłaszcza kryjący kluid o przedłożonej trwałości, cienie do powiek, szminki oraz perfumy :) ..........


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
alkemika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 14:49

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Kolaboracja » 22 lut 2012, o 17:35

wszystkie kosmetyki Dove-jak dla mnie rewelacja :0
odżywki, szampony,mydła... wszyściutko działa na mnie idealnie :)
Kolaboracja
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Masjaa » 22 lut 2012, o 18:16

Moim hitem jest.... antyperspirant Soraya :) testowałam rexony, dove, fa, nivea i zawsze było jakieś ale.... na wizażu wyczytałam że właśnie Soraya jest rewelacyjna i faktycznie ! polecam tani a dobry :) używam od roku i nie zmierzam zmieniać....
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez tusia25 » 22 lut 2012, o 23:09

Ja ostatnio znalazłam firmę KOBO, ale można ją tylko chyba znaleźć w drogeriach natura, nie? Mam od nich pomadkę i bazę pod cienie do oczu i jak na razie spisują się, głównie pomadka, bo trzyma dość długo.:)
tusia25
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Kolaboracja » 23 lut 2012, o 16:56

ja ostatnio sobie kupiłam lakier do paznokci firmy KOBO - strasznie dobrze się trzymał... tym bardziej, że ja jak mam pomalowane paznokcie to szybko zgryzę lakier, ale ten było mi bardzo ciężko zgryźć :D
Kolaboracja
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Miniczka » 5 mar 2012, o 22:21

Ja też mam dwa lakiery z KOBO i nie narzekam:) fajne są i utrzymują się na paznokciach nawet po kilkukrotnym myciu garów;P a tak to lubię też cienie z inglota, z kobo akurat nie mialam wiec nie wiem, moze Wy cos wiecie jakie one sa bo mnie ciekawi w sumie. a z kremow to nivea rules;P
Miniczka
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez zuzia282 » 9 mar 2012, o 16:21

Bardzo gorąco polecam krem Agenergy (T'e'N accademia)przy za kupie którego serum na noc gratis. Jest rewelacyjny gdyz od razu mocno nawadnia skóre i przywraca witalność. Mi niesamowicie podoba sie zapach i tekstura. Z wiązki z tym że mam mieszana cere wybrałam wersje creamgel, ale jest wersja do cery normalnej i słuchej. Zawsze chciałam znaleść krem przeciwstarzeniowy i jednocześnie do cery mieszanej, który bedzie mi matował cere. No i jest to naturalny kosmetyk wiec polecam.
zuzia282
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 mar 2012, o 16:12

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez mohito » 19 mar 2012, o 16:15

ja też polecam kosmetyki ten, a właściwie serię hydrating za glebokie nawilzenie. do wslosow obowiazkowo biokap - od szmponu do farbe do wlosow :D
mohito
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 16:04

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Kajsanna » 25 mar 2012, o 14:58

Polecam pilingi glikolowe 12% i synchrovit c

Kajsanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 23:41

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez pamela92 » 29 mar 2012, o 23:23

--- spam --- dziewczyny potrzebuje waszej pomocy xd zalogujcie sie z tego linku a pomozecie mi otrzymać zestaw shinybox ;)) prooooooszęę !!!!!

Ostatnio edytowano 26 kwi 2012, o 16:14 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Treść zmieniona przez moderatora. Nie spamujemy.

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"
Obrazek
Avatar użytkownika
pamela92
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 18:45

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Pati28 » 19 kwi 2012, o 19:41

Ja osobiście polecam Dermactol krem do rąk. Jest naprawdę świetny, składający się w dużej części z naturalnych składników, idealny do suchej, szorstkiej i popękanej skóry. Równie dobrze może być stosowany do rąk, ale również do twarzy i warg. Jeżeli czujecie, że potrzebujecie czegoś więcej niż normalnego kremu – zastosujcie Dermactol, mi pomógł niesamowicie ;)
Pati28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 19:39

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez KGoldenRose » 20 kwi 2012, o 17:18

Dziewczyny, a czy znacie kosmetyki Golden Rose? Jakie macie na ich temat zdanie?
KGoldenRose
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 kwi 2012, o 17:14

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hania26 » 25 kwi 2012, o 15:43

Ja tez lubie kosmetyki naturalne, ostatnio nabyłam krem z ekstraktem z brzozy Naturalis i jestem bardzo zadowolona :) Ma właściwości odmladzajace, ujędrnia i wygladza zmarchy ;) czego chcieć więcej :) Tutaj mozecie sobie o tym przeczytać ..........

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Hania26
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez reffina » 26 kwi 2012, o 15:26

A kto nie lubi kosmetyków naturalnych?;) Tylko czasami też z tą naturalnością się przesadza, ale to już temat na inny wątek ;).
reffina
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez żuczek » 30 kwi 2012, o 23:37

Przede wszystkim tusz MF 2000 calories :)
żuczek
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez olgie86 » 3 lip 2012, o 08:52

ja polecam podkład do twarzy dla skóry wrażliwej z firmy No.7. Jest na prawdę bardzo dobry, nie pozostawia efektu maski,ma świetna konstystencje i jest niedrogi. Poza tym tusz do rzęs z Avonu Super Full,dla mnie idealny, nie skleja rzęs. Do pielęgnacji twarzy polecam krem bambino ale ten z tlenkiem cynku a nie z pantenolem. No i do włosó
w polecam wam jedwab w płynie z firmy Biosilk. Jest rewelacyjny, na pewno dostępny w Rossmanie, często jest w cenie promocyjnej :-)
olgie86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 08:13

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez pomcia » 13 lip 2012, o 21:19

mastylla napisał(a):Cera wrażliwa i naczynkowa - koszmar. Wiem bo ją mam. Zawzięłam się i opisałam kosmetyki które mi pasują i nic mi się po nich nie dzieje. Dzis opisałam demakijaż i oczyszczanie. Niedługo dodam kremy na dzień i na noc.

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/2012/ ... /#more-280


Kochana linka masz w stopce więc nie musisz ponownie dodawać. Chętnie poczytam w wolnej chwili. Ja nie nigdy nie miałam dużych problemów z naczynkami, zwykle wystarczała zmiana kremu, ewentualnie żelu i maseczki z kasztanowcem z flosleku. Do tego oczywiście rutinoscorbin i po czasie było lepiej.
pomcia
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Yagoda » 17 lip 2012, o 19:17

Pomcia, a to w tej serii naczynkowej flosleka jest jakis zel? Bo ja kojarze tylko krem, maseczkę i piling enzematyczny. Uzywam tych 3 produktow, ale zelu nie kojarze
Yagoda
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez pomcia » 30 lip 2012, o 15:22

Jest też żel do mycia twarzy ale mnie chodziło o maseczkę, które jest dla mnie żelowa. :)
pomcia
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Tinuviel » 30 lip 2012, o 18:56

Ja polecam: kremy Ziaja 25+ (na dzień i na noc), balsamy z Marks & Spencer (lekkie, łagodzą podrażnienia i przyjemne zapachy), lakiery Maybelline, podkład Soraya, żel do higieny intymnej Lactacyd. To chyba na tyle :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez mastylla » 5 sie 2012, o 21:30

Ja ostatnio testuję kosmetyki Lush. Największa frajda - szampon w kostce ;) i mydło z miodem. Na razie nie wiem czy polecić, ale wypróbować można ;)

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/ - blog o kosmetykach i nie tylko. Zapraszam.
mastylla
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 00:22

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Laalaa » 21 sie 2012, o 01:32

mydlo z miodem?!?!

a apropos Flosleka, to pewnie juz to pisalam ale moim hitem jest seria beEco
Laalaa
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Melula » 28 sie 2012, o 14:08

Ja lubię "Sandałowy żel pod prysznic Vata 200ml Cosmoveda" i ajurwedyjskie kosmetyki ze sklepu z takimi pro-indyjskimi rzeczami. Dodałam linka - można sobie zerknąć, fajne klimaty i fajne działanie na skórę.
Obrazek
Melula
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez taka-Ja » 11 wrz 2012, o 15:32

Jestem wielką fanką kredek do oczu, dlatego polecam linery: Avon Supershock, Emily (od Golden Rose) i Ruby Rose z arabskim kohlem. Są świetne!
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]