Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez EvilGirl^^ » 5 paź 2012, o 20:21

ja osobiście jestem bardzo zadowolona tak samo dobrze nawilżają jak wiele innych balsamów. w tym wypadku mogę śmiało powiedzieć że zapach idzie w parze z jakością:)

Być kobietą, być kobietą......
Avatar użytkownika
EvilGirl^^
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 19:53

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez ence » 6 paź 2012, o 18:46

no każdy balsam nawilża inaczej, więc to porównanie daje mu uśrednioną jakość, ale chyba się nie przekonam dopóki nie spróbuję. Dobrze, że intensywnie pachną mogą służyć jako SPA
ence
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez EvilGirl^^ » 6 paź 2012, o 19:23

No prawda, jest nawet taka linia True Blue Spa, są tam produkty właśnie do takiego domowego SPA, produkty zawierają składniki o działaniu relaksującym i odprężającym no i jeszcze akcesoria do pielęgnacji całego ciała. Masz racje nie przekonasz się puki sama nie spróbujesz aczkolwiek na pewno nie będziesz żałowała

Być kobietą, być kobietą......
Avatar użytkownika
EvilGirl^^
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 19:53

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez PychaxD » 9 paź 2012, o 13:12

A ja szczerze polecam paletkę rozświetlaczy z oriflame. Szczerze mówiąc dla mnie to nowość, nigdy nie uzywałam czegoś takiego, ale jestem zadowolona. Kilka chwil i można naprawdę fajnie wykończyć makijaż, nawet ten najbardziej naturalny. Buzia jest rozświetlona przez cały dzień i sprawia wrażenie wypoczętej, a o to przecież chodzi:)
http://www.google.pl/imgres?num=10&um=1 ... 0,s:0,i:67

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Klara » 9 paź 2012, o 15:46

Z reguły szukam kosmetyków polskich marek, nie reklamowanych zbytnio na rynku.
Lubię całą serię kosmetyków Floslek, maja swietna piankę do mycia twarzy, poza tym bogata ofertę zeli pod oczy (zwłaszcza dedykowana dla osób wrazliwych, z alergiami). Do włosów zaś cenię produkty Radical (choc po szamponie elektryzują się włosy nie wiedzieć czemu) i mało znana markę Pokrzepol (swietna odzywka do włosów) a takze maska do włosów Tołpa -bardzo wydajne kosmetyki i rzeczywiście regenerują włosy:)
Klara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 15:41

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Tusia » 9 paź 2012, o 17:49

Moje nowe odkrycia i coś co bez zastanowienia mogę polecić - szczególnie paniom które lubią mieć wyeksponowany kolor ust. Dla mnie rewelacja. Tylko radze uważać z nakładaniem, na początku nie widać efektu dopiero po parunastu sekundach nabierają barwy takiej intensywnej fuksji. Genialne. Na zdjęciu po prawej, bo w zasadzie są dwa błyszczyki :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Tusia
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Armigor » 9 paź 2012, o 23:43

Ja lubię kosmetyki oliatum i elave niestety zbyt ładnie nie pachną ale są wspaniale do ciała nie uczulaja itp. Poprostu nie zawodne a jak chodzi o pachnące to lubię radox , dave, nie uznaje Avonu dla mnie to lipa okropnie uczulaja i zależy dużo od serii
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez szarlotka » 13 paź 2012, o 20:19

ja też w sumie jestem wielką fanką flosleku, wypróbowałam parę produktów bo wpadła mi w oko ich bardzo dobra cena, plus jakoś często widuję ich rekomendację w internecie.. Najbardziej chyba polecam płyn miclearny bo działa jednocześnie jako płyn do demakijażu,tonik i krem odżywczy (ma pantenol) i uzywam też ich kremów do twarzy (mam dużo problemów z cerą, a one są w ogóle nieinwazyjne). A macie do polecenia jakiś niedrogi ale dobry tusz do rzęs?
szarlotka
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez aga.ta » 14 paź 2012, o 18:34

moje faworytki to Ziaja i Farmona - przy mojej wrażliwej i naczynkowej cerze ich kremy i inne produkty do pielęgnacji sprawdzają się niezawodnie. Farmona ma dodatkowo doskonałe preparaty do naprawy i wzmocnienia włosów, ampułki Radical.
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez PychaxD » 15 paź 2012, o 15:00

Ten błyszczyk pink me perfect - podobno naprawdę bardzo długo się trzyma na ustach - one muszą byc jakoś mocno wypigmentowane. No i nie drogie, a to się chwali. Ogólnie seria veryme jest taka chyba typowa dla młodych dziewczyn co nie? Kosmetyki są dość tanie jak na młodzieńczą kieszeń, ale dobre jakościowo.

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez ence » 20 paź 2012, o 12:46

polskie serie są fajne, ale te amerykańskie mają zupełnie inną jakość. Wydaje mi się, że często są lepsze od Polskich, a cenowo czasem w ogóle się różnią.
ence
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez EvilGirl^^ » 20 paź 2012, o 19:18

Amerykańskie kosmetyki , zresztą nie tylko kosmetyki bo i ubrania czy chemia są lepszej jakości i dużo bardziej wydajne i wytrzymałe, niestety taka prawda

Być kobietą, być kobietą......
Avatar użytkownika
EvilGirl^^
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 19:53

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez fiksi » 21 paź 2012, o 12:35

nie wiem czy te ze stanow sa lepsze, ale na pewno oni bardziej zwracaja uwage na zapach, opakowanie, ich serie sa inne i bardzo je lubie :)
fiksi
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez ence » 21 paź 2012, o 12:47

EvilGirl^^ napisał(a):Amerykańskie kosmetyki , zresztą nie tylko kosmetyki bo i ubrania czy chemia są lepszej jakości i dużo bardziej wydajne i wytrzymałe, niestety taka prawda

to chodzi o proces koncentracji, zagranicznej chemii możesz użyć po prostu mniej.
ence
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez elzbieta45 » 21 paź 2012, o 21:31

tez przyznam racje ze chemia , ciuchy zachodnie sa lepsze niz nasze
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez PychaxD » 22 paź 2012, o 11:37

Odkąd pamiętam to zachodnie (nie koniecznie amerykańskie, bo chociażby niemieckie) produkty były lepsze - nawet płyn do mycia naczyń czy proszek do prania. Niby ta sama marka i rodzaj, jednak różnica była po prostu kolosalna.
Jeśli chodzi o kosmetyki to owszem, jest kilka polskich marek które wypracowały sobie dobrą jakość, ale i cenę:) Nowoczesne technologie kosztują - tego się nie da ominąć.
Metodą prób i błędów każdy znajdzie kosmetyk dla siebie, niezależnie czy to Polskiej marki czy zagranicznej, drogi czy tani:)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez elzbieta45 » 22 paź 2012, o 11:42

tak kazda cera jest inna a trzeba próbowac aby wybrac dobry kosmetyk a cena to prawda niekiedy te tanie sa tez dobre
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Sylwia123 » 22 paź 2012, o 16:27

Ja jestem zakochana w nowych kosmetykach firmy Melaleuca, mają w ofercie produkty australijskie na bazie olejku drzewa herbacianego, ja osobiście próbowałam już serii Trądzik i Aloes i jestem zachwycona efektem i przyjemnym zapachem. Jest możliwość zakupu tych produktów poprzez sklep internetowy http://melaleuca.com.pl/sklep za całkiem uczciwą cenę.
Sylwia123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 paź 2012, o 00:20

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez netka_kamila » 25 paź 2012, o 09:56

jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji, to bardzo lubię kosmetyki z Mydlarni u Franciszka (ceny może nie powalają, ale czasem można trafić na rabaty :) ), kosmetyki do :woman: makijażu to różnie - podkład z Revlonu, tusz - zależy jaki jest w promocji (teraz mam Gosha), puder transparentny z Inglota (nie zatyka porów i fajnie matuje), :usta pomadka - Carmex, a na zimę mam balsam do ust z masłem Shea z L'orientu :)
netka_kamila
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez katimati89 » 10 gru 2012, o 16:41

nic nowego, balsam dax perfecta, pomadka neutrogena, zel do mycia twarzy LA ROCHE POSAY. Cudo!!!
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Qxxina » 10 gru 2012, o 17:04

Ja mogę polecić z całego serca puder transparentny z Isadora jest naprawdę super zawsze go kupuje zużyłam już prawdopodobnie z 4 pudełeczka.
Qxxina
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 16:17

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez e-kosmetolog » 11 gru 2012, o 12:20

ja polecam kosmetyki profesjonalne, moje ulubione kosmetyki to krem ze śluzem ślimaka i baza silikonowa pod makijaż firmy s yis. mają te dobry krem z jadem żmii ale jest przeciwzmarszczkowy.jeszcze takiego nie potrzebuję.
e-kosmetolog
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez bettti86 » 12 gru 2012, o 10:33

ja polecam podkład do twarzy Estee Lauder- Double Wear, olejek do końcówek włosów z AVON'u, krem do twarzy z Pharmaceris i oczywiście kosmetyki do makijażu od Bourjois
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez apollo » 12 gru 2012, o 13:08

Kosmetyk, który zamówiłam mojemu facetowi - jedwabisty balsam do ciała HB.
Super pielęgnacja - twierdzi, że takiego kosmetyku nie miał. Co ci nasi faceci, zrobiliby bez naszej pomocy? ;-)
apollo
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez a_gatka » 12 gru 2012, o 22:20

Balsam do ciała "Jabłko - Wiciokrzew" z Avonu - uwielbiam go za zapach i błyskawiczne wchłanianie

Masełko do ciała "Vanilla Spice" z Body Shop - zapach, zapach i jeszcze raz zapach..

Antyperspirant Garnier Mineral Invisible (48h) - uwielbiam za zapach, delikatność, brak parabenów i brak plam na ubraniach. pełna skuteczność!
a_gatka
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]