Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Masz jakiegoś pupila? Chcesz się nim pochwalić? Nie wiesz jak go pielęgnować, czym karmić, kiedy zabrać do weterynarza? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez Jagoda31 » 15 gru 2014, o 15:43

Wzięliśmy suczkę ze schroniska - dzieci nalegały. Chcemy ją wysterylizować aby nie było później problemu ze szczeniakami... Gdzie w Warszawie szukać weterynarza od tego typu zabiegów? No i jakie są koszta z tym zwązane?
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez Czarna » 15 gru 2014, o 16:32

W zasadzie każdy weterynarz powinien taki zabieg wykonać, o ile tylko ma odpowiednio przystosowany gabinet ku temu (a zdecydowana większość ma). Sama sterylizacja nie jest wyjątkowo skomplikowanym zabiegiem, więc nie jest tak, że ze świecą trzeba szukać weta. Oczywiście ważne jest, żeby mieć do niego zaufanie, ale to raczej trudno wyrobić sobie po pierwszej wizycie, więc nie polecam "zapoznawać się" z wetem przy okazji sterylizacji, tylko najpierw udać się w celach konsultacji, ogólnych badań itp.
Co do cen - 6 lat temu w "mojej" przychodni na Mokotowie płaciłam 300 zł za sterylizację 30-kilogramowego kloca. Jednak cena zależy chyba od wagi psa, bo znajomi niedawno płacili ok. 150 zł za swojego kurdupelka.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez Hadassa » 15 gru 2014, o 16:45

Ale jeżeli się nie mylę, w tym roku też powinna być akcja tańszej sterylizacji. Tylko nie pamiętam czy marzec czy luty.
Powinna się też pojawić lista przychodni wykonujących zabieg

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez Czarna » 15 gru 2014, o 16:54

Masz rację. Oto info z oficjalnej strony akcji:
Jako termin akcji proponujemy cały miesiąc marzec a maksymalne ceny zabiegów, wraz z opieka pooperacyjną (zdjęcie szwów, ewentualne podawanie antybiotyków), przy zabiegach bezproblemowych, proponujemy następujące:
•Kastracja suki: mała i średnia suka waga do 35kg - 200 zł, duża suka - 250zł.
•Kastracja kotki: 100 - 120 zł
•Kastracja psa: mały i średni pies do 35 kg - 120 zł, duży pies - 170zł
•Kastracja kocura: 60 zł

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez lulumiranda » 16 gru 2014, o 09:48

Oj ja nie powiem ile dokładnie mnie wyniosła sterylizacja psinki bo było to jakieś 2 lata temu ale pamiętam,że nie było to dużo... Pewnie mniej więcej tyle co podają powyżej dziewczyny. W zasadzie każdy weterynarz wykonuje takie zabiegi.
Sama kastrowałam psa na Marysinie na ulicy Korkowej w Warszawie. Przychodnia Wetmarysin. Chodzę tam od bardzo długiego czasu. Maja świetne podejście do zwierzaków.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez Theila » 3 lut 2016, o 00:20

Ja ze swoimi zwierzakami chodzę na Grenadierów do Vet4pet i wiem, że od marca mają najbliższą akcję sterylizacji. Z tego co słyszałam można się zapisywać już teraz to może zadzwoń i zapytaj (22) 414 25 42
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez a_gatka » 8 lut 2016, o 17:26

Nie jestem do końca pewna nazwy, bo już nie mieszkam w Warszawie, ale ja chyba znam tę przychodnię. Czy tam pracuje doktor Nowicki? Jeżeli tak, to i ja polecam. Niesamowity lekarz z prawdziwym sercem dla zwierzaków. Jak jeszcze mieszkałam na Pradze, pod samochód wpadł owczarek mojej sąsiadki. Nie wiem jak to się stało, wielka, cudowna gapa, a potem połamana kupka nieszczęścia. Strasznie się bałyśmy, ale doktor uratował mu życie operacją.Do dzisiaj staruszek żyje, będzie miał z 8 lat. :) Tak więc i ja przyłączam się do rekomendacji. :)
a_gatka
 

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez Theila » 3 mar 2016, o 12:33

Tak. Jednym z lekarzy jest tam dr. Michał Nowicki. On jest ortopedą, chirurgiem i neurochirurgiem. Z tego co widziałam w przychodni nawet z innych miast potrafią do niego przyjeżdżać właściciele ze swoimi czworonogami. Ostatnio rozmawiałam w poczekalni z Panią, która przyjeżdża z Łomży na rehabilitację ze swoją kotką. Dr. Nowicki uratował jej życie wykrywając schorzenie, którego inni weterynarze nie potrafili zdiagnozować.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez Matylda80 » 30 mar 2016, o 20:41

Widzę same dobre opinie więc i chyba ja skorzystam, nie wiecie czy długo się czeka tam na wizytę?
Matylda80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 sie 2015, o 16:07

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez Theila » 31 mar 2016, o 00:35

Musisz zadzwonić i zapytać, ale zazwyczaj nie ma problemu z miejscem dla żadnego zwierzaka który potrzebuje pomocy. Możesz zadzwonić, albo napisać maila: Tel. (22) 414 25 42, vet4pet@vet4pet.pl. Na ich stronie jest grafik to zerknij sobie żeby wiedzieć kiedy dr.Michał jest, ale przez tel możesz sobie jeszcze potwierdzić. My mamy wizyte umówioną na przyszły tydzień.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez Martusia » 31 mar 2016, o 22:04

Znam tę klinikę, widziałam kiedyś własnie dr Michała w telewizji, wypowiadał się jako specjalista w swojej dziedzinie, rzeczowy facet. Nie wiem czy tak to można nazwać, ale po "mowie ciała" widać, że zna się na swoim fachu. Wiem jak to brzmi, ale własnie poprzez takie powiedzmy "sygnały" wyczuwam człowieka.
Martusia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:13

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez Theila » 20 kwi 2016, o 10:26

Ja staram się nigdy nie oceniać po pozorach tylko po działaniach. Jak się trafi do jego kliniki to widac jak zarówno dr.Michał jak i personel podchodzą z usmiechem zarówno do zwierzaków jak i do właścicieli. Atmosfera jaka tam panuje kojarzy mi się z taką domową. Dr.Michał potrafi uspokoić nwet w cięzkich sytuacjach, co dla mnie też jest duzym plusem. Ale jego wystąpienia w tv akurat nie widziałam. Muszę poszukać, bo chętnie posłucham.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez celineczkaaa » 6 mar 2017, o 12:26

Ja jestem z piły i tam chodzę do weterynarza na ulicę Mieszka 1 do doktora Macieja Skowyra. Bardzo dobra przychodnia i super opieka naszych pupili.
celineczkaaa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 14:34

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez BlackWolf » 7 mar 2017, o 00:28

Odkąd mojego psa faszerowali Bóg wie czym, nie zdiagnozowali u niego chłonniaka (zrobili to dopiero w innej klinice) tylko wymyślili zupełnie inną chorobę, podali mi złe wyniki z badań krwi w dodatku nalegali na uśpienie, bo pies rzekomo miał białaczkę -nie ufam pierwszym lepszym weterynarzom.
Nie polecam pseudoweterynarzy z Głogowa dolnośląskiego z kliniki "Amigo".
Jeśli ktoś jest z tamtych okolic, to lepiej niech trzyma się z daleka od tych ludzi.
Nic nie wiedzą o chorobach, faszerują zwierzaki nie wiadomo czym i w ramach poprawienia swoich błędów nalegają na uśpienie.
Przez nich straciłam cenne 3 miesiące życia mojej psiny.

Jedyną zaufaną klinikę, którą mogłabym śmiało polecić jest klinika NeoVet we Wrocławiu.
Tam ratowali mi psa. Ci ludzie są przewspaniali, znają się na rzeczy, specjalizują się w ciężkich chorobach.
Niestety nie znam klinik w Warszawie.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez Fenek86 » 14 mar 2017, o 00:31

Bo są ludzie z powołania i debile. Szkoda słów :(
Wawa alert szukam dobrego weta. Sprawdzonego i godnego polecenia. Szukałem na necie i mam na oku dwa miejsca. Chcę wiedzieć kogo polecicie.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Weterynarz z Warszawy - sterylizacja

Postprzez orszulka » 29 maja 2018, o 12:02

sterylizacja to stosunkowo latwy zabieg, wiec mysle, ze wiekszosc lecznic takie wykonuje :) jakis czas temu tez szukalam dobrego punktu w Warszawie, bo mialam powazny problem ze swoim pieskiem- zapalenie krtani. Pomogl nam weterynarz z vet4pet, dobrze wiedziec ze sa jeszcze lekarze z powolania :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]