wieczór panieński :)

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

wieczór panieński :)

Postprzez miska » 6 lut 2013, o 22:30

Hej laski :)
Mam bojowe zadanie do wykonania - wieczór panieński mojej siostry. Musi być wystrzałowo, więc szukam pomysłów, a każdy jest dla mnie cenny :) Chciałabym, żeby to było coś wyjątkowego i aby zapamiętała to do końca życia :D
Mam w planach już striptizera, jakąś imprezę, różne gadżety, typu słomki peniski, oraz kupię jej na pewno jakiś prezent śmieszny - o to się nie martwię, ale nie wiem jak miałoby to się odbyć.
Jeśli chodzi o moją siostrę, to jest przebojowa, lubi imprezy i niczego się nie boi, jest odważna ;)
Może organizowałyście już kiedyś coś takiego i możecie się ze mną podzielić informacjami?
Byłabym wdzięczna, ale proszę darujcie sobie kopiowane ze stron internetowych teorie. Czytałam już chyba wszystko, chodzi mi o konkretne pomysły lub może wasze doświadczenia?
Może brałyście udział w odlotowym wieczorze panieńskim i możecie powiedzieć co było takiego odlotowego? Albo może i możecie mi powiedzieć co może zepsuć ten wyjątkowy wieczór :)
Z góry dzięki :)
Miśka

Nigdy nie mów nigdy ;)
miska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 lut 2013, o 22:06

Re: wieczór panieński :)

Postprzez a_gatka » 11 lut 2013, o 14:31

Hmmm.. a myślałaś może o połączeniu tradycji i czymś wystrzałowym zarazem? Moja przyjaciółka wychodziła za mąż rok temu i zorganizowałyśmy jej wieczór panieński na.. promie! Ludzie z Unity Line zorganizowali nam to na medal i dokładnie zgodnie z naszymi pomysłami! Były lekkie babskie drinki, przekąski, prezenty i ubaw do białego rana! Anka do dzisiaj wspomina ten wieczór jako najlepszy w życiu. Zaraz po nocy poślubnej ;)
a_gatka
 

Re: wieczór panieński :)

Postprzez Nala » 11 lut 2013, o 18:38

Zamiast striptizera wolałabym mieć jakiegoś zajebistego barmana, który potrafi się uśmiechać, rzucać butelkami i robić zajebiste drineczki :)
Nala
 

Re: wieczór panieński :)

Postprzez miska » 13 lut 2013, o 14:59

Ona akurat chce mieć striptizera :D na promie hmmm... Dobry pomysł :) dzięki Wam laski, na pewno mi się przydadzą każde pomysły :)
a może macie jeszcze jakies? :D

Nigdy nie mów nigdy ;)
miska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 lut 2013, o 22:06

Re: wieczór panieński :)

Postprzez bettti86 » 18 lut 2013, o 09:35

moja bratowa miała organizowany wieczór panieński przez przyjaciółkę i była to normalna zabawa w klubie, nie powiem bo też był ciekawie, a bez większych ekscesów, jakbym ja miała wybierać to chyba ten problem byłby super rozwiązaniem, choć zawsze jest obawa, że ktoś wypadnie za burtę :D
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: wieczór panieński :)

Postprzez a_gatka » 19 lut 2013, o 14:32

Ohh.. o to bym się akurat najmniej obawiała :) Oko Unity jest na tych imprezach wyczulone i czujne ;)
a_gatka
 

Re: wieczór panieński :)

Postprzez Loncia84 » 30 kwi 2013, o 15:24

Polecam ........
Sprawdzeni tancerze i tancerki z całego kraju.

treść wymoderowano

Proszę nie spamować
Loncia84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 15:20

Re: wieczór panieński :)

Postprzez Loncia84 » 3 maja 2013, o 10:35

Zapytajcie na priv o tancerza, to podeślę Wam namiary ;-)
Loncia84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 15:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]