Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez XXX-M » 30 sty 2013, o 17:43

Cześć wszystkim panią tutaj jestem Marcin i może wydać wam sie to dziwne ze tu sie zarejestrowalem ,ale jak nie wy kobiety to chyba nikt inny mi lepiej nie odpowie na moje pytanie a dokładnie chce znać wasza opinie na ten tema ,a chodzi o to co mam zrobić jak dziewczyna która Kocham mnie zostawial po 5 latach (ponieważ przestała mnie kochać ) i teraz bardzo chce zostać na sile moja koleżanka bo jak mów tylko ja ją tak dobrze rozumiem i ze mną jej sie tylko dobrze rozmawia ,i sam nie wiem co robić bo ja nie chce mieć za koleżanki kogoś kogo tak Kocham a jednocześnie nie chce jej stracić a ona twierdzi ze juz sie wszystko skończyło i po prostu wypalilo i chce tylko przyjaźni wiec drogie panie czekam na wasze zdanie na ten temat
XXX-M
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 17:25

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez elzbieta45 » 30 sty 2013, o 17:47

Jesli do niej cos czujesz , to zapewne kolezanka z niej zadna nie bedzie bo z uczuciami ciezko walczyc . Tez powinienes w takim wypadku pomyslec o sobie , ze trudno Ci bedie patrzec jak znajdzie sobie kogos . Wiec mysle , ze najlepszym rozwiazaniem jest to aby całkowicie sie rozstac i zerwac wszelki kontakt
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez 456 » 30 sty 2013, o 17:56

Ciężko jest być tylko kolegą/ koleżanką kogoś z kim było się tak długo. Szczególnie gdy uczucie nie wypaliło się w Tobie. Musisz się zastanowić czy zdołasz być jej kolegą i czy to Cię nie będzie ranić.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez Lilianka 15 » 30 sty 2013, o 20:30

Odpuść sobie skoro ja kochasz nie możesz być jej kolegą tak się nie da te relacje wczesniej czy
pózniej przerodzą sie w toksyczne dla Ciebie i wszystko sie skończy.Przezyj swoja żalobe daj sobie czas,ale nie tkwij w ''chorym ''układzie dla własnego dobra.
Lilianka 15
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 15:25

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez paula » 30 sty 2013, o 22:18

jest mnóstwo par które żyją w zgodzie po rozstaniu.
Ja niestety tego nie rozumie. Mój aktualny chłopak jest moim drugim, z tym pierwszym nie mam żadnego kontaktu bo jak większość par pokłóciliśmy się i przez to się rozstaliśmy więc nie jesteśmy znajomymi.
Jednak mój chłopak do niedawna miał również kontakt ze swoją eks (już nie ma całe szczęście...).
Zadecyduj sam. Jednak ja tego bym nie praktykowała ;)
paula
 

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez andorqa » 30 sty 2013, o 22:30

Dała bym sobie spokój z tym kolegowaniem, ponieważ nadal będziesz miał nadzieje, że może wróci to co było.

andorqa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 sty 2013, o 21:26

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez elzbieta45 » 31 sty 2013, o 07:53

tymbardziej , że Twoje uczucia nadal sa do niej . Wiec lepiej definitywnie zakonczyc te znajomosc
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez bettti86 » 31 sty 2013, o 12:00

jeśli Ty ją kochasz to na pewno nie będzie możliwe neutralne koleżeństwo...niestety Ty zawsze będziesz miał nadzieje na coś więcej, a tak na prawdę ona proponując Ci taką "przyjaźń" chce tylko zagłuszyć swoją wewnętrzną winę za rozpad waszego związku
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez XXX-M » 31 sty 2013, o 12:01

Dzięki koleżanki za swoje opinie na ten temat , i chodź nie jest to łatwe to zgadzam sie z wam ze będzie to mnie niszczyć ! Mam nadzieje ze będę mógł sie kiedyś wam odwdzięczyć .pozdrawiam :kiss2
XXX-M
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 17:25

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez elzbieta45 » 31 sty 2013, o 12:10

wiemy , ze to nie jest łatwe bo my tez mozemy byc na takim samym miejscu . Mamy nadzieje , ze nie opuscisz nas i bedziesz tu zagladał . powodzenia
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez anne » 31 sty 2013, o 12:14

A czy pytałeś ją dlaczego i skąd taka decyzja?
Może jestem monotonna bo zawsze to powtarzam, ale ROZMOWA, ROZMOWA I JESZCZE RAZ ROZMOWA.
Jednak, tak jak reszta uważam, że koleżeństwo po tak długim związku będzie dla Ciebie jak wieczna tortura (znam to z autopsji).
Daj jej czas. Ale w kolegę się nie baw. Może z czasem uda Ci się spojrzeć na to z dystansem, ale teraz??
Trzymaj się :)

anne
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 13:26

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez XXX-M » 31 sty 2013, o 13:09

Oczywiście ze chciałem z nią nie raz rozmawiać o tym ale nie miała na to ochoty i po prostu stwierdziła ze sie wszystko w niej wypalilo za długo byliśmy para i to jest główny jej powód brak kolejnego kroku czyli oświadczyn ,gdzie tak naprawdę ja juz miałem nawet pierścionek i wiedziałem kiedy i gdzie chce to zrobić ale zabrakło mi czasu .Po za tym ona przez ostani czas strasznie dziwnie sie zachowywała czyli wobec mnie zero uczuć , stała sie tajemnicza jak by coś ukrywała , i ciagle mówiła o innych meszczyznach których znałem jacy to nie są przystojny itd. ,a wobec mnie zimna jak lód .
XXX-M
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 17:25

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez anne » 31 sty 2013, o 13:18

To może ona ma kogoś na boku? Przepraszam,że to mówię...ale to jej zachowanie z tym mi się kojarzy.
Daj sobie spokój naprawdę... Tego kwiatu jest pół światu. A skoro jesteś takim fajnym facetem, to na pewno znajdziesz kobietę, której nie znudzi się Twoja miłość. (kto to w ogóle widział, żeby miłość się znudziła?)

anne
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 13:26

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez elzbieta45 » 31 sty 2013, o 14:16

Jesli sie kocha kogos tak naprawde to nie wypala sie tak zaraz uczucia bo gdyby tak było to by były same rozwody a ludzie zyja i kochaja sie i obchodza gody .
To znaczy , ze pewnie Ciebie nigdy nie kochala jak tak mowi , ze niebyło to szczere uczciwe uczucie
I aby siebie nie ranic to powinienes zerwac zdystansowac kontakty abys siebie nie ranil sam
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez XXX-M » 31 sty 2013, o 15:57

Tak naprawdę cieszko mi samemu ja zrozumieć ,bo przez tyle lat jak twierdziła i twierdz nadal Kochała mnie do szaleństwa jak nikogo dotychczas ,i tak naprawdę ja juz podaj decyzje i mam zamiar zerwać wszelki kontakt bo nie zamierzam sam sobie robić krzywdy tylko dlatego ze ona bardzo potrzebuje i chce mojej przyjaźni ,tylko szkoda ze to nie jest takie łatwe ale i tak nie mam wyjścia ,a zreszta wszystko przemija i łzy ,smutek ,tęsknota i miłość może tez wykońcu minie chodź co do ostatniego to chyba będę musiał sie przyzwyczajać bo tego uczucia nie da sie zapomnieć i ono nie ustaje a płonie jeszcze bardZiej .
XXX-M
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 17:25

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez elzbieta45 » 31 sty 2013, o 16:03

Tak krzywdzic bedziesz siebie . i dobrze to ujołes wszystko przemija i to uczucie tez moze nie dokonca ale przeminie . Znajdziesz swoja miłosc
A na jej fanaberie niemusisz byc , ma kazde z Was swoje zycie . Sama dokonała wyboru , ze niechce dzielic Go z Toba . A ma Ci sie wypłakiwac i ty w ten sposob bedziesz cierpiał . Musisz podjac odpowiednia i dobra decyzje dla Ciebie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez XXX-M » 31 sty 2013, o 19:49

Dzięki anne za wsparcie ,na pewno nie będzie to łatwe a i nazywam sie Marcin na początku sie przedtawilem ,i wiecie co koleżanki jest teraz najgorsze ta pustka która nie da sie niczym wypełnić tym bardziej ze ja z moja była juz od dawna mieszkałem a teraz nie dość ze umierać z tęsknoty to jeszcze do tego ta samotność .
XXX-M
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 17:25

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez elzbieta45 » 31 sty 2013, o 19:54

wspołczuje ci bo ciezko jest gdy była a jej niema i jest pusto . Trzymaj sie gowa do gory
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez lwica1998 » 1 lut 2013, o 15:43

Marcinie nie daj się tak wykorzystywać!!!
Dla Ciebie spotkania z byłą pewnie byłyby bolesne.., a ona niech sobie znajdzie przyjaciółke i da Ci spokój.
Pozdrawiam:)

lwica1998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 11:00

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 1 lut 2013, o 16:31

Wydaje mi się, że przyjaźń z byłą dziewczyną szczególnie po tym jak ona zostawiła Ciebie a Ty wciąż ją kochasz zakrawa wręcz o niemożliwość. Spotykając ją na "pogaduchach" i słysząc np.: jak zwierza Ci się z nowej miłości sprawiałoby Ci tylko ból i nic więcej. Moje zdanie jest takie, przemyśl sobie wszystko dokładnie i nieco postaraj się wybrnąć myślami do przodu bo lepiej jest teraz zerwać taki układ niż masz się w nim męczyć. Powodzenia i dużo szczęścia ;)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez XXX-M » 1 lut 2013, o 21:24

Dzieki wszystki za pomoc ,ale może mi powiecie drogie panie co ja mam teraz począć ze sobą , zerwalem kontakt z była i chodź wiem ze dobrze zrobiłem ,ale teraz boli jeszcze bardziej i nie wiem co mam ze sobą począć ja po za nią swiata nie widziałem ,oddałam jej całe serce i nawet sam nie wiedziałem ze ja ja tak bardzo Kocham ,czuje sie tez złe z tym ze zerwalem kontakt z nią i w jakiś sposob pewnie ja zranilem nawet nie mam żalu do niej ze mnie zostawiła bo to moja winna może za mało sie starałem ,może powinienem bardziej dbać o ta miłość to by sie nie wypalilo ,może ja po prostu nie nadaje sie na faceta chodź zawsze starałem dać jej wszystko i byc zawsze kiedy mnie potrzebowała ,może wy Kobiety mi powiecie jaki powinien byc idealny facet to zobaczę jakie błędy robiłem i czego mi brakowało .chyba zwarjuje i to z miłości dlaczego we mnie nic sie nie wypalilo a jest jeszcze gorzej ?
XXX-M
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 17:25

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez elzbieta45 » 1 lut 2013, o 21:28

poklikaj tu z nami . Wiesz kazdy zwiazek jest inny i tu rady niewiem jakie by ci bylo dac . Sam musisz wiedziec bo ciezko dac drogowskaz komus gdzie to kazdy sam musi wiedziec jak ma robic czynic .
Kochasz ja dlatego boli ale zycie biegnie do przodu nie do tylu . Spodkaj sie z przyjaciołmi pogadaj . A i z czasem tez zapewne pojawi sie ktos
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez XXX-M » 1 lut 2013, o 22:13

Tylko ja nie chce nikog spotkać i. Z nikim o tym gadać a przynajmniej nie teraz nie jestem na to gotowy ,łzy ciagle same lecą gdy tylko myśle o słowie koniec nie potrafilbym nikomu o tym nawet powiedzieć ze wszystko co trwało tyle lat sie skończyło ....i nawet nie wiem co było przyczyna ! Zreszta jutro jadę za granice bo muszę uciec od tych wszystkich miejsc które mi przypominają co było i to będzie chyba najlepsze rozwiazanie tylko boje sie czy sobie sam ze sobą poradzę !
XXX-M
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 17:25

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez elzbieta45 » 1 lut 2013, o 22:17

łzy nie sa czyms wstydliwym i mezczyzni z sercem placza . A to przynosi ulge . Tak odpoczynek od tego wszystkiego odpoczniesz nabierzesz dystansu
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Wielka miłość ! Teraz koleżanka ?

Postprzez XXX-M » 1 lut 2013, o 22:29

Moze i masz racje dobrze mi to zrobi tylko ja nie moge przestać myśleć o tej kobiecie ona zrujnowane mi całe życie ,i ja pomyśle ze jeszcze kilka miesięcy temu chciał wspólnie hodować własne miejsce na tym świecie ,myślała o sobie i o dzieciach i była do szaleństwa zakochana a dziś wszystko sie skończyło nie moge tego zrozumieć myślałem ze prawdziwa miłość nie ma końca no ale chyba tylko w filmach a niestety jak widać rzeczywistość jest zupełnie inna i jak mam zbudować kolejny związek jak nie będę potrafił zaufać bo tym wszystkim co sie stało ze juz o miłości nie wspomnę a niechęć aby kiedyś jaka kółkiem kobieta przezemnie cierpiała bo wiem jak to boli !
XXX-M
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 17:25
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]