Wizyta u ginekologa

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Wizyta u ginekologa

Postprzez Kobitka2040 » 19 cze 2017, o 10:21

Witajcie kobietki, mam pewną sprawe.
Mam 21 lat, jutro idę na pierwszą wizytę ginekologiczna (tak, wiem ze trochę późno, wcześniej nie było takiej potrzeby)
Poinformowałam o tym swoją mame, która jest przekonana ze jestem dziewica (nie chciałam jej opowiadać o intymnych sprawach, wiec nie wyprowadzalam jej z tego błędu)
Martwię się trochę tym, że po tej wizycie może odkryć ze nią nie jestem. A tłumaczyć się ze związków średnio mam ochotę, zwłaszcza ze aktualnie jestem sama. Na wizytę idę oczywiście sama. Napewno lekarz zleci jakieś badania. W związku z nimi pytanie (podejrzewam ze dla niektórych wręcz śmieszne) czy na jakimkolwiek badaniu jest wzmianka, informacja o dziewictwie lub jego braku?
Dziękuję za góry za odpowiedzi i wyrozumiałość
Kobitka2040
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 cze 2017, o 10:18

Re: Wizyta u ginekologa

Postprzez redorange666 » 19 cze 2017, o 11:21

Nie nie ma. Poza tym nie masz oni obowiązku a tym bardziej potrzeby aby mamie taice psu czy kotu mówić czy jesteś czy nie jesteś.
Lekarz będzie wiedział od samego początku. Poza tym to jest lekarz i również to nie jego sprawa czy jesteś z kimś w związku czy nie.
Jedynie może się czepiać że tak późno do niego trafiłaś.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]