Włosomaniaczki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Włosomaniaczki

Postprzez ScarletLukia » 19 lut 2016, o 14:28

Ja staram się nie używać lokówek , prostownic oraz suszarek. Strasznie niszczą włosy a ja i tak mam je suche wiec wole je wspomagać odzywkami :)
Avatar użytkownika
ScarletLukia
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 18:49

Re: Włosomaniaczki

Postprzez zwyczajna » 20 lut 2016, o 19:40

Nie wyobrażam sobie suszenia włosów bez suszarki.
Mam taką z obrotowym wałkiem i pięknie układa mi włosy. Każdorazowo po umyciu nakładam na włosy maskę.
Chyba nie są w najgorszej kondycji :)

Avatar użytkownika
zwyczajna
Fajna Kobietka
 
Posty: 163
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 17:02

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 20 lut 2016, o 20:54

Użycie raz na jakiś czas, na pewno nie zaszkodzi, ale faktycznie używanie często a nawet codziennie suszarek/prostownic itp, znacznie je osłabia.
Ważne by wtedy odpowiednio dobrać kosmetyki do ich pielęgnacji, ale tez ograniczyć używanie tych wszystkich cudów techniki ;)

Ja dziś kupiłam szampon z kaliosa.. polecany.. a będziemy na sobie testowac.. tylko wielkość mnie przeraża...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez kajametrowska » 24 lut 2016, o 10:27

Ja staram się nie używać suszarki. Pozwalam włosom samymi schnąć. Zrezygnowałam również z prostownicy. Mam dośc niesforne włosy ale ich stan poprawił się od czasu kiedy stosuje odżywki z keratyną. Zauwazyłam,że mają na nie dobry wpływ oraz naturalnie prostują bez niszczenia. Całkiem fajna jest seria Perfect me z biedronki. Sa to maski w saszetkach. Cena jest śmieszna a skład fajny bo nie zawierają parabenów czy tez sztucznych barwników.Nie zwróciłabym na nie uwagi gdyby dziewczyny sobie na blogach nie chwaliły. Podoba mi się wszystko, no może poza zapachem, który jest za mocny.Niemeneij działanie super !
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Marylin » 26 lut 2016, o 00:08

Ja kiedyś się tak załątwiłam, że kupiłam sobie piękne włosy doczepiane z Europe Hair. Naturalne, śliczne, ładne wszystko spoko. NIe przewidziałam jednak że te włoski są na prawdę gładkie. Więc żeby dorównać musiałam codziennie swoje prostować i pół roku już prawie nie miałam do czego doczepiać... Masakra. Obcięłam je na boba i zapuszczam i już nie prostuję, chociaż mnie kusi...
Marylin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 lis 2015, o 16:02

Re: Włosomaniaczki

Postprzez piasekp91 » 11 mar 2016, o 14:04

Hej! ja też używam oleju kokosowego na włosy i stosuje szampony i odżywki bez parabenów. Ostatnio dla wzmocnienia kupiłam SPAM - nutrikosmetyk do włosów! serdecznie Wam go polecam!! słyszałyście?

Ostatnio edytowano 11 mar 2016, o 17:12 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
piasekp91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 mar 2016, o 13:59

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Demeter » 14 mar 2016, o 19:47

Z kręconymi włosami to nie pomogę, bo całe życie mam proste. Nawet w liceum koleżanki się pytały czym prostuję.
Ja tu do Was z innym tematem. Maluję włosy i to jest dość radykalna zmiana z naturalnego blondu na czarne.
Dziś korzystając z wolnego czasu pobuszowałam po sieci w poszukiwaniu informacji o farbach. Ostatnio mam problemy ze skórą i alergiami więc to dodatkowe utrudnienie. :|
Trafiłam na stronę z farbami BIOKAP spotkałyście się z nimi już?
Nie chcę wracać do swojego koloru, a niestety ostatnie sprawdzone farby odpadają zdecydowanie.
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 14 mar 2016, o 22:05

Jesteś pewna, że tak radykalna zmiana wyjdzie Ci na dobre ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Demeter » 15 mar 2016, o 13:33

Hadassa wyszła mi na dobre, od 4 lat mam czarne włosy. ;)
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Włosomaniaczki

Postprzez karolajnaa » 15 mar 2016, o 15:36

a ja ciągle się waham czy wrócić do poprzedniego koloru wlosow :(
Avatar użytkownika
karolajnaa
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:38

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 15 mar 2016, o 16:37

A tego Dem nie zrozumiałam... :D
Myślałam, że teraz planujesz taką zmianę...

Co do Biokapu, nie znam, więc nie pomogę...
Ja osobiście polecam Casting, sprawdziłam na swoich włosach

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Chilli » 16 mar 2016, o 23:08

Myślę, że farbowanie to fajna sprawa o ile za bardzo nie niszczymy sobie włosów. Co jakiś czas możemy zmienić swój wygląd :D Pobawić się nim. Demeter a na jaki chcesz zmienić kolor? Nie słyszałam nigdy o tych farbach. Coś w nich jest szczególnego? Sama farbuje włosy i często kilka dni po farbowaniu swędzi mnie skóra głowy ;/ Myślicie, że to reakcja alergiczna?
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 17 mar 2016, o 07:45

Przeciez pisala ze na czarno...

A reakcje alergiczna raczej miala bys w momencie nalozenia farby lub zaraz po jej zmyciu

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Theila » 17 mar 2016, o 10:55

Nie koniecznie. Niestety czasem alergia objawia się podrażnieniem, które jest po pewnym czasie Tutaj jak fajna jest na włosach i np dochodzi do tego pot albo inne zewnętrzne wpływy to dopiero organizm reaguje. Miałam tak kiedyś i następnego dnia po umyciu wlosów szamponem zaczynała mnie skóra swędzieć.

Co do Biokap to całkiem niezłe maja farby. Ja używałam ich rozjaśniacza i jestem zadowolona. A czarny to akurat najszybszy w osiągnięciu kolor.

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Adriana » 17 mar 2016, o 12:30

Dołączam do grona włosomaniaczek :) Ktoś "farbuje" cassią Khadi?
Avatar użytkownika
Adriana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 11:42

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 17 mar 2016, o 18:48

Adriana a co to?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez cleo » 21 mar 2016, o 12:51

Ja mam bzika na punkcie włosów. Mam mocne ale farbuje i nie chciałabym ich przez to zniszczyć. Uzywam sklepowych farb ale staram się dodatkowo kupować lepsze kosmetyki do włosów farbowanych. Lepsze nie znaczy droższe o czym przekonałam sie całkiem niedawno kupując maskę i szampon z serii Perfect Me Używam od niecałego miesiaca i tak fajnych kosmetyków do włosów farbowanych nie miałam. Nawiliżają, odżywiają kolor i sprawiają,że wyglądają o wiele lepiej. Jest to wersja pomarańczowa z keratyną i jedwabiem. Jakbyście widziały w Hebe to kupcie bo cena poniżej 10 a działanie jak kosmetyki z wyższej pólki.
Avatar użytkownika
cleo
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 13:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez docha » 22 mar 2016, o 11:52

Demeter, ja nimi farbuje, pomarańczową serią. Nie na czarny co prawda, ale na ciemny brąz. Naturalny kolor włosów mam taki ciemny mysi blond i nie cierpię go ;) Farba jest bardzo fajna, dobrze kryje, nie śmierdzi przy farbowaniu i co ważne, mnie nie uczula. Włosy po farbowaniu są lśniące, miękkie, końcówki nie robią się takie wiecie, suche siano ;) Ja jestem zadowolona.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Jowitta » 22 mar 2016, o 14:20

nie miałam jeszcze z tej firmy farby. może spróbuje, a gdzie mogę ją znaleźć?
Avatar użytkownika
Jowitta
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:28

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Chilli » 22 mar 2016, o 21:06

Często swędzi mnie skóra głowy zaraz po zmyciu farby :) Więc nie wiem czy to reakcja czy po prostu drobne podrażnienie skóry głowy. Dlatego padło pytanie. Chociaż i tak ja staram się fabrować je bardzo rzadko, podkreslam jedynie swój naturalny kolor wlosów. A mam brązowe. Duże farby BIOKAP kosztują? Są bez amoniaku i dobrze się sprawdzają bo piszecie że kryją świetnie siwe włosy, to aż obawiam się ceny :P Pewnie zakochała by się w nich moja mama :D
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Demeter » 23 mar 2016, o 10:39

Zapoznałam się z waszym zdaniem dziewczyny i chyba się zdecyduję skoro dobrze kryją i to sprawdziłyście. Farby z biokapu kupię w aptece tylko? Z tego co czytałam chyba nie ma ich w drogeriach. Decyzja podjęta, mam nadzieję, że to będzie trafny wybór, bo moja skóra ostatnio robi mi niemiłe niespodzianki.
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Włosomaniaczki

Postprzez a_gatka » 24 mar 2016, o 18:45

Tak sobie je wyguglowałam i zastanawiam się, jak by to się miało do mojej skłonności do alergii. Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć farby odpowiedniej dla siebie, a rozjaśniam na blondy.
a_gatka
 

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Jagoda31 » 25 mar 2016, o 13:08

Maski do włosów i szampony SPAM pojawiły się w Biedronce w pełnoprawnych opakowaniach. Nie wiem czy jest to jedynie chwilowa promocja czy nie ale cena to 10 zł za opakowanie . Jak na ich działanie to rewelacja. Swoja drogą to mam nadzieję,że wejdą do stałej oferty. Widziałam je na koszach.
Szczególnie lubię serię pomarańczową do włosów farbowanych. Jet to chyba pierwszy kosmetyk , który tak ładnie odzywia kolor i sprawia,że ten utrzymuje się dłużej.

Ostatnio edytowano 26 mar 2016, o 13:15 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Theila » 28 mar 2016, o 15:12

Demeter napisał(a):Zapoznałam się z waszym zdaniem dziewczyny i chyba się zdecyduję skoro dobrze kryją i to sprawdziłyście. Farby z biokapu kupię w aptece tylko? Z tego co czytałam chyba nie ma ich w drogeriach. Decyzja podjęta, mam nadzieję, że to będzie trafny wybór, bo moja skóra ostatnio robi mi niemiłe niespodzianki.


One polecane są między innymi dla alergików. Nie ma ich w drogeriach, ale na ich stronie jest opcja szukajki aptek w ktorych możesz je dostać http://produktybiokap.pl/apteki-mapa.html
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Włosomaniaczki

Postprzez docha » 29 mar 2016, o 12:04

Te farby kupuje się w aptece, cena waha się u nas od 35 do 50 zł, zależy gdzie kupuję i jaka seria.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]