Włosy blond :]
-
e.kowadelko000
- Jestem tu nowa :)
- Posty: 4
- Rejestracja: pn kwie 25, 2016 4:37 pm
Włosy blond :]
Dziewczyny jak wygląda odcień beżowy blond zdjęcia bym chciała gdzieś jakieś zobaczyć najlepiej tej, która ma taki odcień na swoich włoskach
Bardzo ciekawa jestem jak wygląda a może sama bym się skusiła 
Re: Włosy blond :]
Wszystko zależy od tego jakie masz włosy i jakich środków użyjesz
Profesjonalna konsultantka kosmetyczna. Masz pytania? Jestem do dyspozycji!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość