Włosy przedłużane

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Włosy przedłużane

Postprzez jolanda1989 » 16 lut 2012, o 14:19

Witajcie drogie kobietki. Powiem Wam, że moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerska był zadowalający dla mnie. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.
jolanda1989
 

Re: Włosy przedłużane

Postprzez jolanda1989 » 16 lut 2012, o 14:19

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
jolanda1989
 

Re: Włosy przedłużane

Postprzez tusia25 » 22 lut 2012, o 23:14

a jakimi metodami glownie przedluzalyscie? Ja polecam keratyne, czyli na zgrzew. Robila mi mama, a potem ja jej, nawet kolezankom przedluzalam. wlosy trzymaly sie zaaawsze bardzo dlugo, bo kilka miesiecy. Nigdy nikt nie narzekal na nic, ale wierze ze jak ktos jest amatorem to moze pokleic wlosy i robi sie jedno wielkie siano.. Wiec gdybym nie miala zaufania do mojej mamy ktora potrafi robic wszystko to na pewno nie zgodzilabym sie:)
tusia25
 

Re: Włosy przedłużane

Postprzez oppsboo » 1 kwi 2012, o 17:31

ja przedluzam sobie wlosy na microringi z siliconem, kupilam szydelko i obcazki specjalnie do tego celu zrobione i sama zakladam wloski. Jestem bardzo zadowolona z efektu, ale niestety musze starannie ukrywac laczenia, zeby czuc sie konfortowo.
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Postprzez perfectly_imperfect » 15 sie 2012, o 00:19

Witam wszystkie forumowiczki ;)
Ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad przedłużeniem i zagęszczeniem włosów, ponieważ moje są dla mnie niezadowalające. Zanim jednak się na to zdecyduję - chciałabym od was usłyszeć opinie o tym "zabiegu" (myślę, że wiele z was próbowało lub ma nadal przedłużone lub zagęszczone włosy)
Pozdrawiam :usta
perfectly_imperfect
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16 kwi 2012, o 19:41

Re: Włosy przedłużane

Postprzez burman69 » 16 sie 2012, o 21:32

Witajcie drogie kobietki. Powiem Wam, że moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerska był zadowalający dla mnie. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.
burman69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 maja 2012, o 11:46

Re: Włosy przedłużane

Postprzez mała_mi_69 » 17 sie 2012, o 12:37

Przedłużałam włosy nie raz, robiła to moja przyjaciółka, która zainwestowała w sprzęt i szkolenie i byłam zachwycona:) aktualnie jestem na etapie zapuszczania 8-)
mała_mi_69
 

Re: Włosy przedłużane

Postprzez natka1234 » 27 wrz 2012, o 12:43

Ja używam dopinek clip on i mam pewność ze nie bedę mieć badziewia na głowie :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Włosy przedłużane

Postprzez małgosia1988 » 12 paź 2012, o 07:27

a ile kosztuje zagęszczanie włosków?? bo mam do pasa tylko końcóweczki troszkę mi się kruszą
małgosia1988
 

Re: Włosy przedłużane

Postprzez Lindsey90 » 3 sie 2013, o 18:58

Niestety, ale sama musiałam poddać się zabiegowi przedłużania włosów, ponieważ kilkuletnie próby ,,naturalnego" zapuszczenia nie dały żadnego rezultatu. Teraz mam przedłużone, i niczym nie różnią się od tych, jakie mają koleżanki które miały to szczęście, że włosy rosły im bez problemów. Polecam więc sztuczne przedłużenie wszystkim mającym problemy z normalnym zapuszczaniem włosów.

Lindsey90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 sie 2013, o 18:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]