Wózek wielofunkcyjny

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Wózek wielofunkcyjny

Postprzez anetat6 » 3 mar 2021, o 13:32

U nas super sprawdza się wózek 2w1 od Insevio, wybrałam go, bo muszę wnosić wózek na piętro, ale na szczęście nie jest to problem, bo sam wózek jest bardzo lekki :) Bałam się też, że amortyzacja nie da sobie rady, ale kompletnie niepotrzebnie! :) Każdy spacer to wręcz przyjemność :)
anetat6
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 mar 2021, o 13:29

Re: Wózek wielofunkcyjny

Postprzez MartaMM » 25 maja 2021, o 11:29

Mam anex e/type 2w1 i super mi się sprawdza:) Za równo z gondolą jak i spacerówką wózek jest wygodny w prowadzeniu, lekki i zwinny. Łatwo się składa i nie zajmuje wiele miejsca. Fajnie, że siedzisko spacerówki składa się razem ze stelażem, dzięki temu wózek jest jeszcze poręczniejszy.
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Wózek wielofunkcyjny

Postprzez Majka2312 » 28 lip 2021, o 11:30

MartaMM napisał(a):Mam anex e/type 2w1 i super mi się sprawdza:) Za równo z gondolą jak i spacerówką wózek jest wygodny w prowadzeniu, lekki i zwinny. Łatwo się składa i nie zajmuje wiele miejsca. Fajnie, że siedzisko spacerówki składa się razem ze stelażem, dzięki temu wózek jest jeszcze poręczniejszy.


Też zdecydowałam się na anex ale mam m/type:) Ogólnie marka bardzo solidna, wózek jest starannie wykonany. Stelaż jest stabilny i wytrzymały a w gondoli jest sporo miejsca. Wygodnie mi się nim jeździ:)
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Wózek wielofunkcyjny

Postprzez alex1234 » 19 sie 2021, o 23:16

Cavoe Axo to najlepszy wybór. Radzi sobie w każdym terenie, jest zwrotny, lekki i nie duży. Mimo to ma pojemny kosz zakupowy i jest na tyle pojemny, aby w spacerówce zmieścić nawet trzylatka. Gondola też jest obszerna.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Wózek wielofunkcyjny

Postprzez dorociazrt » 26 sie 2021, o 11:20

Jeśli szukacie dobrego wózka dla dziecka to polecam https://venicci.pl/ :) My mamy ten wózek i jest naprawdę fajny.
Mogę spokojnie pochwalić, jeździmy nim wszędzie i daje rade.
dorociazrt
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:22

Re: Wózek wielofunkcyjny

Postprzez wiki855 » 15 wrz 2021, o 10:43

U nas sprawdza się Anex m/type świetnie daje radę na nierównych terenach, stabilny, nie trzęsie, koła dobrze skręcają :) Świetny design i nowoczesny wygląd. Do tego wózek prowadzi się lekko i wygodnie, jest zgrabny, zwrotny i poręczny.
wiki855
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 sie 2021, o 15:37

Re: Wózek wielofunkcyjny

Postprzez JuliaBed » 16 wrz 2021, o 17:40

Też zdecydowałam się na anex ale mam e/type:) Jeździ sie wygodnie, wózek ma dobrą amortyzacje i lekko się prowadzi. Plusem jest duża gondola, którą łatwo i szybko się wypina i regulowana rączka dzięki czemu i ja i mąż możemy wygodnie dostosować do siebie wózek:)
JuliaBed
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 13 wrz 2019, o 15:02

Re: Wózek wielofunkcyjny

Postprzez Olkka » 13 paź 2021, o 10:57

U nas anex m/type i również jeździ nam się wygodnie. Wózek jest poręczny, zwinny, zgrabny i prezentuje się na prawdę fajnie- nowocześnie i stylowo:) A przy tym jet łatwy w obsłudze.
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google Adsense [Bot], Mcnally11

cron