wpadki swiateczne :-)

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

wpadki swiateczne :-)

Postprzez Laalaa » 27 gru 2011, o 17:03

trafily sie wam jakies? :-)
w koncu kosmetyki to najczesciej dawany / otrzymywany prezent na Swieta....

Mnie sie udal ale moj ojciec po raz kolejny dostal od szwagierki wode po goleniu Bond, taka sama jak rok temu hehehe
Laalaa
 

Re: wpadki swiateczne :-)

Postprzez pomcia » 28 gru 2011, o 22:15

Nie. Bez wpadek, zrobiliśmy sobie listę życzeń więc nie było przypadków.
pomcia
 

Re: wpadki swiateczne :-)

Postprzez no.nie.wiem » 29 gru 2011, o 20:22

ja kupiłam wszystkim to samo. Jedyny podział jaki obowiązywał to podział na kobiety i mężczyzn :-). Nikt nie narzekał i trochę się przy tym uśmialiśmy. No ii ja nie maiłam problemów z wymyślaniem komu by tu co kupić.

Jedyna wpadka to taka, że tak dopieprzyłam gołąbki, że wszyscy niemalże zionęli ogniem :cooking :lol:
no.nie.wiem
 

Re: wpadki swiateczne :-)

Postprzez oOosylwiaoOo » 29 gru 2011, o 20:48

hehehe ;) ale najważniejsze, że przeżyli :) :D
oOosylwiaoOo
 

Re: wpadki swiateczne :-)

Postprzez dzo » 29 gru 2011, o 22:36

no.nie.wiem napisał(a):ja kupiłam wszystkim to samo. Jedyny podział jaki obowiązywał to podział na kobiety i mężczyzn :-). Nikt nie narzekał i trochę się przy tym uśmialiśmy. No ii ja nie maiłam problemów z wymyślaniem komu by tu co kupić.


a co kupiłaś ?
dzo
 

Re: wpadki swiateczne :-)

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 2 sty 2012, o 20:27

Właśnie,napisz co kupiłaś bo to bardzo intrygująca sprawa:) Mi też zdarzyły się takie wpadki... Nie ma nic gorszego niż nietrafione prezenty.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: wpadki swiateczne :-)

Postprzez zlote_runo » 5 sty 2012, o 19:15

Na szczęście po zeszłorocznych wpadkach w tym roku nikt mi kosmetyków nie dawał?
zlote_runo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]