w koncu kosmetyki to najczesciej dawany / otrzymywany prezent na Swieta....
Mnie sie udal ale moj ojciec po raz kolejny dostal od szwagierki wode po goleniu Bond, taka sama jak rok temu hehehe
a co kupiłaś ?no.nie.wiem pisze:ja kupiłam wszystkim to samo. Jedyny podział jaki obowiązywał to podział na kobiety i mężczyzn. Nikt nie narzekał i trochę się przy tym uśmialiśmy. No ii ja nie maiłam problemów z wymyślaniem komu by tu co kupić.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość