Wpadki

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Wpadki

Postprzez Iwona » 28 kwi 2019, o 19:25

Od pewnego czasu chodzi mi po głowie pytanie dotyczace tak zwanych "wpadek" Ciagle sie słyszy ze ktoś "wpadł" ale jak to sie sądze ze jakas młoda para kocha sie bez zabezpieczenia i normalnie chłopak konczy w dziewczynie bo to juz dla mnie jest troche nie normalne wiedzac czym to sie konczy. A jak to jest u starszych? Jak to jest jaka sie przyczyna tych wpadek? Bo nie biore pod uwage tych przykrych powodów . . może słyszałyście od swoich znajomych lub gdzieś jakie są najczestrze powody "wpadek" może temat był lub komus nie pasuje ale chciałabym sie dowiedzieć jak to z tymi "wpadkami" :)
Iwona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 sty 2016, o 22:32

Re: Wpadki

Postprzez Dagmara_1999 » 17 maja 2019, o 21:59

pęknięcie prezerwatywy, wyciek górą bo prezerwatywa źle założona - to są najczęstsze powody wpadek
Dagmara_1999
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 maja 2019, o 21:33
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Wpadki

Postprzez blanco » 24 maja 2019, o 10:40

tak jak wyżej, chyba pęknięcie prezerwatywy. Albo jak dziewczyna bierze tabletki w cały świat i myśli, że nie wpadnie :) leki też mogą zaburzac ich działanie i wiele osób o tym nie wie. Np. podczas antybiotyku powinno stosować sie dodatkowe zabezpieczenie. Osobiście znam jeden przypadek, gdzie właśnie doszło do wpadki bo dziewczyna brała leki, które niwelowały działanie tabletek anty
blanco
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 maja 2019, o 10:34

Re: Wpadki

Postprzez motyl35 » 16 cze 2019, o 00:44

Tak to prawda z tabletkami, sama belarę biorę i jak dostałam antybiotyk to przez cały czas jak go brałam dodatkowo się zabezpieczaliśmy i jeszcze tydzień od wzięcia ostatniej tabletki. Po prostu trzeba czytać ulotki albo lekarza zawsze dopytać jak coś.
motyl35
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 20:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]