wszystko o szafie

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: wszystko o szafie

Postprzez Ruda Jadzia » 14 wrz 2012, o 11:13

Widzę, że watek swoje lata ma... Ale opowiem Wam o mojej przygodzie z szafą :)
Moja stara też się rozpadała. To była taka stara szafa w retro stylu. Chciałam czegoś nowoczesnego, zamówiłam zatem szafę wnękową na wymiar w takiej firmie palissandro. Szafa wykonana z mocnego drewna jest solidna. Dzieki temu, że to szafa wnękowa, oddała mi dużo przestrzeni w pokoju. Stara zajmowała dużo miejsca.
Jako, że jestem maniaczką butów, w nowej mam specjalną wnękę :)
oólnie jestem zadowolona, przymierzam się teraz do wymiany zabudwy w przedpokoju i raczej uderzę do tej samej firmy.
Ruda Jadzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 10:55

Re: wszystko o szafie

Postprzez piper » 30 wrz 2012, o 13:39

A pozwolę sobie zapytać w jakiej kwocie zamknęłaś się budując szafę? Z tego co się orientuję Komandor ma jakość ale i cenę.
Avatar użytkownika
piper
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 12:33

Re: wszystko o szafie

Postprzez Ruda Jadzia » 30 paź 2012, o 15:26

Piper ale to nie mnie pytasz prawda? Ja robiłam szafę w Palissandro, a poprzedniej też nie mialam z komandora. Co do ceny, to nie chce walnąc głupoty, wiec musialabym sprawdzić, gdzies mam fakturę jeszcze.
Ruda Jadzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 10:55

Re: wszystko o szafie

Postprzez piper » 26 lis 2012, o 22:31

No dziękuję. Powiem szczerze, że zapomniałam o tym temacie. W końcu okazało się, że można mieć szafę w nieco niższej cenie, przy odrobinie wysiłku. Znajomy robi meble, materiały zamawia w hurtowni komandor. Podobno coraz więcej firm teraz tak robi. Będzie składał szafę do kuchni to zobaczę co i jak.
Avatar użytkownika
piper
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 12:33

Re: wszystko o szafie

Postprzez aniag1 » 29 lis 2012, o 14:47

Dokładnie. Taką szafę bardzo łatwo zrobić jak się ma plan gotowy i wychodzi dużo taniej:)

aniag1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 14:36

Re: wszystko o szafie

Postprzez piper » 11 gru 2012, o 23:06

W sumie, to jeszcze nie wiem o ile będzie taniej, pewnie taniej niż przyszedłby Pan, zrobił projekt, podumał, coś pokręcił, wyliczył i zamontował. Ja się uparłam, że chcę mieć fajne oświetlenie do szafy, w HK mają HLT ledy więc to co się oszczędzi wpakuję pewnie w materiały. I do tego porządny system suwny drzwi. Jak już się upora to dam wam znać, czy się opłaca.
Avatar użytkownika
piper
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 12:33

Re: wszystko o szafie

Postprzez vidis » 28 gru 2012, o 18:34

A orientujecie się w różnicach, cenach między np. zamówieniem bezpośrednio w Komandorze a np. wynajęciu pana stolarza?
vidis
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 17:03

Re: wszystko o szafie

Postprzez Olenka14 » 20 lis 2013, o 17:49

Ja mam taką SPAM ale to taka bardzo sypialniana, ale piękna i funkcjonalna. No i bardzo solidna.

Ostatnio edytowano 20 lis 2013, o 18:04 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę wkleić zdjęcie

Mój blog w tematyce mama i dziecko Wokół Dziecka :)
Avatar użytkownika
Olenka14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4 lis 2013, o 15:06
Lokalizacja: Poznań

Re: wszystko o szafie

Postprzez karmazynn » 20 lis 2013, o 19:03

Hej koleżanki!

Czy któraś z Was posiada takie wieszaki na spódnice? Czy dobrze się ona sprawdza, lepiej niż tradycyjne wieszaki??

Obrazek
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: wszystko o szafie

Postprzez Hadassa » 20 lis 2013, o 19:24

mam takie ale pojedyńcze..
na spodnie, na spódnice...
sa rewelacyjne... przede wszystkim nie kazda spódnica ma haczyki do zawieszenia...
poza tym, dzięki takiemu mniej miejsca jest potrzeba

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: wszystko o szafie

Postprzez karmazynn » 20 lis 2013, o 21:39

Dziękuje za odpowiedź ;) Czyli warto je kupić, na miejscu też się pewnie oszczędza w szafie :)

Pozdrawiam, Karmazynowa
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: wszystko o szafie

Postprzez Hadassa » 20 lis 2013, o 21:47

Jeżeli masz mało miejsca ro zdecydowanie warto ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: wszystko o szafie

Postprzez paula » 22 lis 2013, o 22:50

mam takie pytanie do was - czy są nadal modne szafy takie potężne, na całą ścianę - od sufitu do podłogi, od ściany do ściany?
chciałabym taką w sypialni ale nie wiem czy na ścianę długości prawie 5m to już nie jest przesada :D
paula
 

Re: wszystko o szafie

Postprzez vicky0019 » 16 lut 2014, o 00:10

ja ostatnio kupiłam sobie szafe ubraniową z tej firmy SPAM . Jestem zadowolona z jej jakości mają duży wybór modeli szaf. Szafka posiada bogate wyposażenie .

Ostatnio edytowano 16 lut 2014, o 00:33 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: wszystko o szafie

Postprzez Kolaboracja » 9 mar 2014, o 13:00

paula napisał(a):mam takie pytanie do was - czy są nadal modne szafy takie potężne, na całą ścianę - od sufitu do podłogi, od ściany do ściany?
chciałabym taką w sypialni ale nie wiem czy na ścianę długości prawie 5m to już nie jest przesada :D

to nie kwestia mody tylko gustu, mnie osobiście takie szafy się nie podobają, tym bardziej jeszcze jak ich drzwi są lustrami, osobiście wolę szafy "wolnostojące" - mają więcej uroku
Kolaboracja
 
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników