Wybielanie zębów

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wybielanie zębów

Postprzez sloneccko » 23 gru 2013, o 11:11

ja wybielałam lampą Byond, zabieg trwał dosłownie 30 min, polega on na nałożeniu żelu 3 razy, podgrzaniu go właśnie tą lampą, wybielanie następuje o 8 odcieni, co do trwałości to hmm robiłam go 3 miesiące temu i wciąż są bez zmian :) a zabieg wykonywałam w centrum vita medica
Avatar użytkownika
sloneccko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 mar 2013, o 08:35

Re: Wybielanie zębów

Postprzez apollo » 16 sty 2014, o 14:37

Wybielanie jak każdy inny zabieg niesie ze sobą efekty uboczne - tutaj tradycyjnie trzeba myśleć o eliminowaniu przyczyn brzydkich zębów - fajki, kawa, wino, mocna herbata. Wybielanie nie jest działaniem które miałoby przynieść jakieś trwałe efekty, bo w jaki sposób?
apollo
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Izaaaa » 18 sty 2014, o 20:26

Ja natomiast wybielałam zęby w Poznaniu w gabinecie White & Beauty, dobre efekty i wydaje mi się, że w sumie wyszło mniej taniej.
Izaaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 20:11

Re: Wybielanie zębów

Postprzez BLONDIrELLA » 19 sty 2014, o 03:06

Ja robilam sposobem nakladkowym i zero efektu. dalam 600zl w Wawie.

Ogolnie odradzam.

Lepiej kupowac pasty wybielajace.
Avatar użytkownika
BLONDIrELLA
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Zoofia » 20 sty 2014, o 12:18

ja akurat udałam się po wybielanie zębów czy też na do dentysty ;)
Avatar użytkownika
Zoofia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 10:22

Re: Wybielanie zębów

Postprzez babiczkazchrzanowa » 29 sty 2014, o 23:28

Ja rozważam wybielanie w gabinecie. Na zębach akurat nie umiem oszczędzać, uśmiech to dla mnie podstawa:) Chciałabym bardzo zrobić sobie licówki, ale nie stać mnie w tej chwili. Wybielanie jeszcze w zasięgu. Tu znalazłam sporo info w jednym miejscu - dla zainteresowanych: SPAM

Ostatnio edytowano 30 sty 2014, o 12:49 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
babiczkazchrzanowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 sty 2014, o 23:16

Re: Wybielanie zębów

Postprzez apollo » 21 lut 2014, o 08:48

Płaćcie, finansujcie sobie firmy, ale białych zębów to wy nigdy z tego mieć nie będziecie, przynajmniej na pewno nie na dłuższy okres czasu. To nie działa w taki sposób - jeśli nie zmienicie swoich przyzwyczajeń, to i tak w końcu wasze zęby wrócą do właściwej barwy. Zaczynajcie zawsze od usuwania przyczyn brzydkich zębów!
apollo
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez 1mpresja » 22 lut 2014, o 14:42

Ja się bawiłam z pastą Colgate Max White One, szczotkuje się zęby 3 razy dziennie po dwie minuty... ale muszę przyznać, że sama się zdziwiłam, że jakiś tam efekt był. Wiadomo, nie jakiś powalający, ale mnie zadowolił.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Wybielanie zębów

Postprzez rosiehw » 1 mar 2014, o 00:20

ja robilam Biala Perla i napraawde byly efekty, ale trzeba uwazac bo jest to dosc silny prepara i podraznia dziasla
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Wybielanie zębów

Postprzez miolko » 1 mar 2014, o 18:37

U mnie też niestety kawa, papierosy i duże ilości herbaty poskutkowały bardzo zażółconymi zębami :( Spróbowałam to ograniczyć i używać past wybielających, ale bez sukcesu. Skończyło się na wizycie w gabinecie na ul. Kamiennej w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona i ostatecznie kosztowało mnie to mniej niż wszystkie pasty razem wzięte.
miolko
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:16

Re: Wybielanie zębów

Postprzez marjak » 6 mar 2014, o 15:09

Ja korzystałam z Białej Perły skuszona setkami reklam i okazało się, że to totalnie nie dla mnie. Próbowałam w ciągu dwóch dni i przysięgam, że to były moje najgorsze dni w życiu! nigdy nie miałam nadwrażliwych zębów ale przy tym produkcie okazało się, że mam. DŁUGO po wyciągnięciu fformy z żelem z ust bolała mnie głowa w taki sposób, że myślałam, że mi ją dosłownie rozsadzi. Głowa, żuchwa, wszystkie kości powyżej barków - MASAKRA!
marjak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 15:35

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Karolcia93 » 10 mar 2014, o 00:18

A ile kosztuje mniej więcej takie wybielanie w profesjonalnym salonie? i czy to nie boli? bo słyszałam rożne opinie... podobno po zabiegu przez jakiś czas nie można pić kawy, wina, itd, żeby sobie nie odbarwić zębów?
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Wybielanie zębów

Postprzez rosiehw » 10 mar 2014, o 22:30

to zależy. jak masz jakies przyspieszone, ze robia Ci wiekszym stezeniem to potem zeby sie bolą. u mnie w Toruniu pamietam ze placilo sie jakies 1200zl? zalezy jaką metodą tak naprawde.
wiadomo, nie mzoesz pic bo zęby są wrażliwe no i bardziej podatne na zabarwienie.
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Agnieszka79 » 21 mar 2014, o 00:34

A czy wybielanie nie powoduje uszkodzenia zębów (szkliwa zębów) i czy wymaga jakiś wcześniejszych przygotowań? Będę wdzięczna za odpowiedzi :)

Agnieszka79
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 mar 2014, o 00:28

Re: Wybielanie zębów

Postprzez apollo » 28 kwi 2014, o 07:55

Nie ma to jak wydawać co kilka miesięcy 700 złotych na wybielanie. Mnie by nie było stać ;-) Inna kwestia - ciekawe w jakim stanie fizycznym będą te zęby w momencie, kiedy co trochę będzie powtarzane na nich wybielanie...
apollo
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 29 kwi 2014, o 16:19

Wybielanie zębów nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać,dlatego też polecam w pierwszej kolejności udać się do stomatologa i zapytać o radę,to moim zdaniem niezbędna sprawa.
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: Wybielanie zębów

Postprzez apollo » 16 lip 2014, o 07:59

Ta, lekarz pomoże... Kluczowe jest wyleczenie wszystkich zębów, to pierwszy krok w kierunku zmiany barwy.
Odwrotna kolejność to całkowita bzdura.
apollo
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez IRISSS » 16 lip 2014, o 12:27

też jestem zdania, że najpierw trzeba mieć zdrowe zęby, żeby zacząć je wybielać :) ale najlepiej spytać się dentysty...:)

IRISSS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 cze 2014, o 15:27

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 17 lip 2014, o 14:50

No ale to chyba było oczywiste,podobnie jak to,ze lekarz pomoże niż wybielać samemu pastą czy paskami co w efekcie nie daje zupełnie nic. A wiem bo sama próbowałam.
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: Wybielanie zębów

Postprzez apollo » 5 sie 2014, o 07:50

Hehe... zęby wybiela się poprzez zmianę stylu życia, bo wtedy faktycznie jest to trwałe, a każdy zabieg może dać efekt, ale to wszystko będzie bardzo krótkotrwałe, zatem gdzie tego sens?
apollo
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez koras » 7 sie 2014, o 12:32

ja chodzę raz do roku czasem rzadziej na piaskowanie i moim zdaniem efekt jest zadowalający.

koras
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 sie 2014, o 12:30

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Karla186 » 13 paź 2014, o 21:51

Ja też polecam wybielanie u stomatologa. Metody dostępne w internecie mogą tylko zaszkodzić np. na szkliwo. Ja chodzę do kliniki iDentical w Trójmieście i jestem zadowolona.Nie korzystam już z ofert dostępnych w internecie.
Karla186
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 21:44

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Karola_Gl » 16 paź 2014, o 15:07

Ja myślę że piaskowanie też pomaga wybielić zęby, bo nie tylko jest to ściągnięcie kamienia, ale też usunięcie przebarwień, coś jakby peeling :) więc na pewno pomaga....

Karola_Gl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 14:27

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Camillla » 30 paź 2014, o 11:48

Dobry efekt daje PureLite Home. Jest to preparat do domowego wybielania zębów w nakładkach. Uśmiech jest ładnie odświeżony (zęby są rozjaśnione nawet o 3 tony, czasem więcej), preparat nie powoduje nadwrażliwości i cena jest ok, biorąc pod uwagę dobry rezultat. Polecono mi go, kiedy rzucałam palenie i byłam bardzo zadowolona. Można go zakupić na stronie internetowej PureLite.
Camillla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 paź 2014, o 11:41

Re: Wybielanie zębów

Postprzez babeczka27 » 5 lis 2014, o 20:25

Kupiłam Blanx z tą lampką ledową. Stosuję dopiero 2 dzień, więc nic nie powiem o efektach. Napewno nie taki jak przy laserowym, ale zobaczymy. Używał ktoś? Niektórzy mówią, że Biała perła lepsza, ale w aptece był tylko blanx wiec wzięłam.
babeczka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 cze 2014, o 10:13
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], koloodeyh61