Wybielanie zębów

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wybielanie zębów

Postprzez RoseNails_pl » 12 lis 2014, o 17:07

Nie wiem czy jest to warte pieniędzy jakie wydałaś na tą pastę,ale poczekam na Twoją odpowiedź dotyczącą efektu. Moim zdaniem tylko zabieg wybielania u stomatologa i biała dieta może tutaj pomóc.
RoseNails_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 12:30

Re: Wybielanie zębów

Postprzez aleksa34 » 19 lis 2014, o 22:59

Wcześniej wybielałam Białą perłą efekt był mizerny. Jednak w zeszłym tygodniu zdecydowałam się na wybielanie laserowe u stomatologa w ABC-DENT w Poznaniu. Nie miałam nadwrażliwości, a biel zdecydowanie ładniejsza. Zęby zrobiły mi sie teraz takie świeże, białe. Akurat załapałam się na promocję za 399 zł. Odbyło się szybko fachowo i wygodnie. Pani Doktor bardzo miła. Polecam!
aleksa34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lis 2014, o 19:20

Re: Wybielanie zębów

Postprzez apollo » 28 lis 2014, o 09:01

Kolejny cudowny produkt... Testujcie ajonę, ale zakładając, że zmieniajcie dietę, eliminujecie używki. Jak dla mnie zabieranie się za wybielanie bez eliminowania wszystkich przyczyn brzydkich zębów po prostu mija się z celem.
apollo
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez apollo » 24 lut 2015, o 09:03

Jeśli wybielanie nie będzie stanowiło metody zmiany stylu życia to tak na prawdę cały zabieg jest pozbawiony sensu, bo i tak efektów nie przyniesie - zęby i tak powrócą do normalności. Najpierw zmiana przyzwyczajeń, a dopiero później ładne zęby.
apollo
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez supercaro » 26 lut 2015, o 19:53

Ja to gdzieś kiedyś czytałam, że wybielanie niszczy szkliwo;]
supercaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 13:35

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Lagenko_pl » 4 mar 2015, o 12:53

Bo to prawda,wybielanie zębów niszczy szkliwo dlatego też jeżeli koniecznie chcemy wykonać taki zabieg,to przede wszystkim w dobrym gabinecie stomatologicznym,plus potem też należy stosować odpowiednią dietę i pastę.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Julitka92 » 19 lis 2015, o 23:12

Mi dentysta polecił białą perłę bo właśnie nie niszczy szkliwa i nie powoduje wrażliwości dziąseł 8-) Pół roku temu zrobiłam kilkudniową kurację zestawem plus system 5 dni i szczerze jestem zadowolona, bo zęby są bielutkie i już nie muszę się wstydzić zółtych zebów :D
Julitka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lis 2015, o 23:02

Re: Wybielanie zębów

Postprzez tuniemanieba » 20 lis 2015, o 15:34

Hej kobietki :) ja zawsze używałam paski Crest Supreme, pełną kurację. dostępne są na allegro. Mam po nich dużo bielsze ząbki i jestem zadowolona. Da się zauważyć przez nie jedną osobę. Dentystka powiedziała mi, że mogę ich spokojnie używać, byle z umiarem.
tuniemanieba
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lis 2015, o 14:01

Re: Wybielanie zębów

Postprzez tradecz » 2 gru 2015, o 20:17

Raz na rok chodzę do dentysty na od kamienianie zębów. Po tym również widać rezultaty.
tradecz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 16:10

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Lagenko_pl » 7 gru 2015, o 14:01

Tylko walka z kamieniem a wybielanie to coś zupełnie innego. Oczywiście nie twierdzę,że należy zaniedbać walkę z kamieniem,osadem,ale jeżeli chodzi ściśle o profesjonalne wybielanie,to jednak polecam ten zabieg wykonać osobno u stomatologa,tak aby były efekty.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wybielanie zębów

Postprzez darka83 » 25 sty 2016, o 15:09

W niektórych przypadkach, jak ktoś miał dużo kamienia nazębnego, to już po piaskowaniu widać efekt wybielenia...

Tak naprawdę czy to po wybielaniu u dentysty, czy samodzielnie, czy po piaskowaniu wszystko zależy od nas - właściwa higiena jamy ustnej: mycie, płukanie, "biała dieta" - i efekty będą się trzymać dużo dłużej. Tyle ode mnie :)

darka83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 11:40

Re: Wybielanie zębów

Postprzez karetia » 25 mar 2016, o 08:50

Uważam, że nigdy zabieg nie stanowi rozwiązania problemu - wprost przeciwnie, do jego rozwiązania jest bardzo daleko, bo należy zwrócić uwagę na szereg kwestii. Jednorazowy efekt to absolutnie nie wszystko.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Lagenko_pl » 6 kwi 2016, o 12:38

Efekt wybielania po piaskowaniu i usuwaniu kamienia będzie tylko miejscowy chwilowy,w wątku mowa raczej o czymś co przyniesie długotrwałe efekty. Jak słusznie pisze Przedmówczyni: jednorazowy efekt to zdecydowanie za mało.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wybielanie zębów

Postprzez karetia » 29 kwi 2016, o 07:47

Ale w większości przypadków tak jest. Bo jeśli ktoś weźmie zabieg, wybieli zęby, a nie wyeliminuje powodów z których te zęby wyglądały jak wyglądały, to trudno oczekiwać, że zauważalna będzie jakaś specjalna zmiana. Kwestia czasu.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Lagenko_pl » 13 maja 2016, o 10:40

Zgadzam się,plus poza kwestia czasu jeszcze kilak powtórzeń takiego zabiegu i wizyt w gabinecie stomatologicznym,dopiero wtedy po wyeliminowaniu przyczyn powstawania kamienia oraz walki z nim,możemy mówić o zdrowych i białych zębach.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wybielanie zębów

Postprzez kewelina » 19 maja 2016, o 15:16

Ja po piaskowaniu nie zauważyłam większej różnicy w kolorze zębów, ale to na pewno obowiązkowy zabieg przed wybielaniem, bo przecież jak na zębach jest osad to żadne metody na pewno nie pomogą :):) Co do samego wybielania u mnie sprawdziły się produkty z serii iwhite, chociaż podczas trzymania nakładek na zębach miałam ślinotok i trzeba było wspierać się chusteczkami, to przynajmniej naprawdę wybielił zęby :D
kewelina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 13:21

Białe zęby

Postprzez Asia.O » 30 maja 2016, o 19:25

Wybielacie zęby? Ja zaczęłam używać iWhite, na razie dopiero kilka dni, ale zaczyna być widać efekty.
Czy ktoś z Was używał? Po jakim czasie były znaczne efekty?
Asia.O
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 maja 2016, o 17:43

Re: Białe zęby

Postprzez Olga_mil » 31 maja 2016, o 10:12

Asia.O napisał(a):Wybielacie zęby? Ja zaczęłam używać iWhite, na razie dopiero kilka dni, ale zaczyna być widać efekty.
Czy ktoś z Was używał? Po jakim czasie były znaczne efekty?


Ja używam. Pierwsze efekty pojawiły się dość szybko. Ale wszystko zależy chyba od stanu zębów.
Olga_mil
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 10:09

Re: Wybielanie zębów

Postprzez BlackWolf » 31 maja 2016, o 12:14

Temat tematem, ale za multikonta i spam reklamy w postach jest ban. Przypominam tylko.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Hadassa » 31 maja 2016, o 17:45

Nastepne osoby ktore pospamuja iwhitem otrzymaja bana i tyle

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Klaudyna1987 » 1 sie 2016, o 15:39

Cześć ja mogę się podzielić opinią na temat wybielania lampą z akceleratorem. Do tej pory wybielałam w domu i nie byłam zadowolona. W studio "Piękny Uśmiech" na ul.Piekary 12 miałam właśnie zabieg tym laserem. Nie należę do osób odważnych, ale jakoś się przemogłam i nie żałuję, bo zabieg jest bezbolesny. Jeśli ktoś jest zainteresowany to na pewno znajdzie w internecie ich stronę z rozpiską zabiegów.
Klaudyna1987
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sie 2016, o 15:33

Re: Wybielanie zębów

Postprzez rakida » 2 sie 2016, o 11:50

Przed ślubem wybielałam zęby. Przedtem próbowałam pastami, aaaale efekt był jaki był. Niby coś tam się poprawiało, ale jak ubierałam sukienkę, to zęby robiły się szare :D koniec końców robiłam metodą beyond w klinice impladent w Warszawie. Od ślubu minęło 11 miesięcy, efekt nadal jest (tak, porównuję z tym wzornikiem :D )
rakida
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 sie 2016, o 11:18

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Panna_Mysia » 24 sie 2016, o 18:56

Szarotka.Redcart_pl napisał(a):Jeśli chcemy zrobić tow profesjonalny sposób i wybielić swoje zęby,to tylko w gabinecie stomatologicznym. Seria zabiegów może nie jest tania,ale za to bardzo skuteczna. Też się nad tym zastanawiam.


Ja też się nad tym zastanawiam... Dentysta to jednak dla mnie bezpieczniejsza opcja, bo przecież przed wybielaniem trzeba wyleczyć wszystkie ząbki i skonsultować wymianę plomb po wybielaniu.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Revelka » 2 wrz 2016, o 13:47

A ja zaczynam testowanie takich pasków do zebów niebawem i jestem ciekawa efektów - nie będą one pewnie na długo, ale raz na jakis czas mozna sobie w domu coś takiego zrobić chyba :)

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Wybielanie zębów

Postprzez gretel » 19 wrz 2016, o 12:35

No najlepiej laserowo, ale to tak będzie kosztowało w graniach 600 - 700 zł, przynajmniej u mnie tyle kosztowało

gretel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 wrz 2016, o 22:31
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]