wybielanie zębów w domu

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez martawegan » 24 gru 2015, o 00:19

Moim zdaniem nie warto w przypadku zębów stosować domowych sposobów bo mogą uszkodzić szkliwo. Negatywne efekty pozostaną z nami na zawsze. Zęby mamy tylko jedne i dobrze jakby służyły nam do końca życia. Nie warto ryzykować dla efektu białych zębów na krótki okres, a przy tym nabawiając się nadwrażliwości. Jedynym skutecznym i bezpiecznym sposobem będzie utrzymywanie odpowiedniej higieny jamy ustanej. Stosowanie dobrych past i szczoteczek, które poradzą sobie z zabrudzeniami w przestrzeniach między zębowych.
martawegan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4 gru 2015, o 15:05

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Jamelia » 27 gru 2015, o 13:43

Pamiętajmy jeszcze o tym że niektórzy mają żółty kolor kości więc i zębów, a wtedy żadne szorowanie nie pomoże.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Chilli » 28 gru 2015, o 08:33

Ja myslałam o wybielaniu zębów u dentysty, ale słyszałam, że potem to jest jeszcze gorzej. W sensie że trzeba wybielać częściej.
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Lagenko_pl » 11 sty 2016, o 14:09

A skąd takie opinie? Jeżeli wybielanie zębów to tylko drogą stomatologiczną gdzie masz pewność i skuteczność. Nie wyobrażasz sobie chyba,że sama pasta wystarczy? To da efekt miejscowy.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez darka83 » 25 sty 2016, o 15:06

Po pierwsze, jeśli wybielamy zęby u dentysty mamy pewność, że to będzie bezpieczne, chociażby dlatego, że przed zabiegiem stomatolog musi sprawdzić ogólny stan zdrowia naszych zębów i dziąseł - z chorymi zębami nie będzie wybielania.
Po drugie, to, że "potem jest jeszcze gorzej" to raczej bzdura - co prawda świeżo po zabiegu zaleca się szczególną ostrożność (na przykład unikanie kawy czy barwiącego jedzenia), ale to tylko po to, żeby jak najdłużej utrzymać efekt. Bo niestety, najlepsze wybielanie nie pomoże jeśli później nie zadbamy o te białe ząbki :)

Moim zdaniem jak komuś zależy, żeby wybielić zęby raz a porządnie i to nie ryzykując swojego zdrowia to tylko gabinet dentysty wchodzi w grę.

darka83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 11:40

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez PaniAnna » 28 sty 2016, o 10:52

Nie znam osoby, która nie chciałaby mieć pięknego, białego uśmiechu ;D Czasami ma się taki naturalny kolor uzębienia, że domowe sposoby nic nie dają i trzeba użyć bardziej doraźnych środków. Ja miałam krótki epizod z wybielaniem w domu za pomocą aptecznych środków i nabawiłam się dużej nadwrażliwości. Pół roku temu skorzystałam z zabiegu w Klinice Odent ( Warszawa). Całe wybielanie trwało 90min, Pani stomatolog nałożyła mi żel, który później był naświetlony przez lampy. Efekt utrzymuje się do tej pory, dodatkowo używam past wybielających. Jestem baardzo zadowolona i przede wszystkim nie miałam po wizycie nadwrażliwości.
PaniAnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 sie 2015, o 18:30

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez kokoszanel » 29 sty 2016, o 11:43

zastanawiam się czy któraś z was stosowała paski wybielające do zębów?

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez martyśka36 » 31 sty 2016, o 22:52

Moja siostra kiedyś stosowała paski Blend-a-med w domu. Wybieliło jej zęby o jakieś 1,5 odcienia (tak ona to oceniła). Ale jest jedno ale - po tych paskach jej zęby stały się bardzo wrażliwe na temperaturę (zimno/ciepło). Niedługo zdejmuję aparat ortodontyczny i też myślę o wybielaniu (w zasadzie po tych zamkach - to nie mam wyjścia) i ciekawa jestem, co mi stomatolog zaproponuje. Ale raczej nie zdecyduję się na wybielanie zębów w domu.

http://www.allemeble.com/ - jak wygram w totka to poszaleję:)
martyśka36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 sty 2016, o 21:11

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Lagenko_pl » 16 lut 2016, o 13:23

Na forum było już kilka podobnych tematów i zawsze podobny wniosek: samodzielne wybielanie zębów w domu przyniesie tylko połowiczny efekt,natomiast aby był on długotrwały i widoczny,musimy udać się do stomatologa.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez ScarletLukia » 19 lut 2016, o 14:25

Dokladnie jesli ktos rzeczywiście chce wybielić żeby trzeba się najzwyczajniej w świecie wybrac do stomatologa. Domowe zabiegi czy pasty przyniosą mizerny efekt
Avatar użytkownika
ScarletLukia
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 18:49

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Woli » 24 lut 2016, o 15:40

ma_kowalewicz napisał(a):zastanawiam się czy któraś z was stosowała paski wybielające do zębów?


Tak, skutek był taki, że pojawiła się u mnie nadwrażliwość zębów, która minęła dopiero po zrezygnowaniu z pasty wybielającej :evil:
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Henna » 25 lut 2016, o 17:25

Sodę lub proszek do pieczenia można trochę na szczoteczkę, mało smaczne ale pomaga.
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Theila » 29 lut 2016, o 11:49

Spotkałam sie niedawno z wersja wcierania w zęby wewnetrzną strona skórki babana przez tydzien dwa razy dziennie. Ma to podobno wybielac. Ktos może wie co na ten temat ?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Hadassa » 29 lut 2016, o 12:08

olejek kokosowy podobno daje dość dobry efekt, ale chyba trzeba płukac zęby kilka tygodni, czy jakoś tak.
Trzeba by było doczytać, jak ktoś zainteresowany

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez kewelina » 19 maja 2016, o 15:28

ma_kowalewicz napisał(a):zastanawiam się czy któraś z was stosowała paski wybielające do zębów?


Tak, ja stosowałam paski wybielające iwhite + pasta wybielająca iwhite i mogę szczerze polecić te produkty. Zdecydowałam na nie, ponieważ producent zapewnia że nie zawierają nadtlenku wodoru i nie powodują nadwrażliwości co rzeczywiście okazało się prawdą, a generalnie mam bardzo wrażliwe zęby i naprawdę w to wątpiłam :) Polecam spróbować :)
Pasta jest obecnie moją ulubioną, bo zęby po każdym umyciu błyszczą się jak wypolerowane :D
kewelina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 13:21

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez kokoszanel » 22 maja 2016, o 07:54

iwhite z tego co widzę to nawet dostępny jest w Rossmannie ... ? dobrze widzę to o te właśnie chodzi? dobrze wiedzieć, że produkt jest dobry na nadwrażliwe zęby bo takie właśnie je mam... chyba będę musiała się na ten produkt skusić :)

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Theila » 23 maja 2016, o 10:37

Moja przyjaciółka używała kiedyś pasków wybielających, ale one podobno działają tylko u osób które nie piją kawy i nie pala papierosów, Ale sama nie uzywałam więc to taka moja luźna zasłyszana opcja :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Hadassa » 23 maja 2016, o 11:09

Jak cenowo ten iwhite? To jest to z nowego skarbu?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Maj_a » 30 maja 2016, o 12:33

ma_kowalewicz napisał(a):iwhite z tego co widzę to nawet dostępny jest w Rossmannie ... ? dobrze widzę to o te właśnie chodzi? dobrze wiedzieć, że produkt jest dobry na nadwrażliwe zęby bo takie właśnie je mam... chyba będę musiała się na ten produkt skusić :)


Tak jest dobry dla nadwrażliwych zębów. I do tego cena i wygoda iWhite zachęcają :) Ja sama też wypróbowałam :)
Maj_a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 13:42

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Kama_Kamila » 30 maja 2016, o 13:13

Hadassa napisał(a):Jak cenowo ten iwhite? To jest to z nowego skarbu?


Ok 80zł kosztuje. Ale daje świetne efekty. A cena w porównaniu do wybielania w gabinecie nie porównywalna.
Kama_Kamila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 maja 2016, o 14:18

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Megi_07 » 31 maja 2016, o 07:01

kewelina napisał(a):
ma_kowalewicz napisał(a):zastanawiam się czy któraś z was stosowała paski wybielające do zębów?


Tak, ja stosowałam paski wybielające iwhite + pasta wybielająca iwhite i mogę szczerze polecić te produkty. Zdecydowałam na nie, ponieważ producent zapewnia że nie zawierają nadtlenku wodoru i nie powodują nadwrażliwości co rzeczywiście okazało się prawdą, a generalnie mam bardzo wrażliwe zęby i naprawdę w to wątpiłam :) Polecam spróbować :)
Pasta jest obecnie moją ulubioną, bo zęby po każdym umyciu błyszczą się jak wypolerowane :D


Warto stosować jedno i drugie? Z paskami jest trochę zabawy, dlatego rozważam iwhite.
Megi_07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 06:58

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Hadassa » 31 maja 2016, o 07:49

Iwhite... i white... niezly spam sie z tego robi.m.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez mBeata » 31 maja 2016, o 07:51

ma_kowalewicz napisał(a):iwhite z tego co widzę to nawet dostępny jest w Rossmannie ... ? dobrze widzę to o te właśnie chodzi? dobrze wiedzieć, że produkt jest dobry na nadwrażliwe zęby bo takie właśnie je mam... chyba będę musiała się na ten produkt skusić :)


Właśnie też widziałam w Rossmannie i tak się zastanawiałam czy to dobry produkt :)
mBeata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 07:48

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez Majaa » 31 maja 2016, o 11:48

Kupiłam i wypróbowałam :) uważam, że warto
Majaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 11:46

Re: wybielanie zębów w domu

Postprzez karo_karo » 31 maja 2016, o 13:26

ma_kowalewicz napisał(a):zastanawiam się czy któraś z was stosowała paski wybielające do zębów?


ja stosowałam paski Crest. One są chyba z USA, ale ja kupiłam na allegro (uwaga na chińskie podróbki!). Kupiłam 7 "listków" i widzę wyraźną poprawę. W jednym "listku" są 2 paski - jeden na dolną, drugi na górną szczękę. Ja jestem zadowolona, wydałam niecałe 50zł a zęby wyraźnie bielsze, co najważniejsze bezboleśnie :)

PS. nie jestem spammerem, nikt mi nie płaci za polecanie czegokolwiek :)
karo_karo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:20
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Hounshell