Wybór bielizny

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Wybór bielizny

Postprzez paula » 22 sty 2013, o 13:57

jaką zakładacie bieliznę dla swoich ukochanych?
chodzi mi konkretnie o taką seksowną ale jednak mimo wszystko schludną, czy raczej wręcz wyuzdaną?
zakładacie dla swoich panów haleczki, koszulki, gorsety, czy raczej coś bardziej odważnego, np. jakiś strój policjantki?
paula
 

Re: Wybór bielizny

Postprzez UtoleK » 22 sty 2013, o 16:30

Jako facet powiem - pończocha + szpilka + gorset = 24 godzinna erekcja :P ten mix jest zawsze dobry :P
Avatar użytkownika
UtoleK
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:38

Re: Wybór bielizny

Postprzez 456 » 22 sty 2013, o 16:43

UtoleK napisał(a):Jako facet powiem - pończocha + szpilka + gorset(...)

Dokładnie. Inne ciuszki też wchodzą w grę. :diabel


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Wybór bielizny

Postprzez paula » 22 sty 2013, o 22:39

noo widzę że jednak panowie wolą bardzo skąpą bieliznę ;)
a co powiedzielibyście na bieliznę typu "nic na sobie"? :)
paula
 

Re: Wybór bielizny

Postprzez Armigor » 22 sty 2013, o 23:25

Ja też wybieram opcje z gorsetem albo długą przeźroczystą koszulę typowo nocną z piękną drogą bielizną Mojemu się podoba
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Wybór bielizny

Postprzez paula » 22 sty 2013, o 23:28

a czy ta droga extra bielizna musi być koniecznie koronkowa?
paula
 

Re: Wybór bielizny

Postprzez Armigor » 22 sty 2013, o 23:37

Nie
Fajnym dodatkiem jest opalone ciało
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Wybór bielizny

Postprzez bettti86 » 23 sty 2013, o 11:33

ja ostatnio widziałam w tym outlecie online taką bieliznę i zastanawiałam się nad kupnem, ale potem stwierdziłam, ze chyba głupio czułabym się paradując w takim czymś i wybrałam normalny zestaw biustonosz i koronkowe stringi

Obrazek

Ostatnio edytowano 23 sty 2013, o 11:34 przez bettti86, łącznie edytowano 1 raz
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Wybór bielizny

Postprzez 456 » 23 sty 2013, o 11:33

paula.x111 napisał(a):noo widzę że jednak panowie wolą bardzo skąpą bieliznę ;)
a co powiedzielibyście na bieliznę typu "nic na sobie"? :)

Lubią, niekoniecznie skąpą ale ładnie wyglądającą. Myślę, że facetowi sprawia więcej frajdy rozbieranie kobiety z tych wszystkich fatałaszków niż gotowe, nagie ciało. To tak jakby odpakowywali prezent. Oni lubią popatrzeć na bieliznę. ;)
paula.x111 napisał(a):a czy ta droga extra bielizna musi być koniecznie koronkowa?

Droga? Kochana są takie, które mieszczą się w kwocie 50-70 zł i są naprawdę śliczne. Wystarczy poszukać. Ja zamawiam z internetowych sklepów lub na allegro jak się jakaś ładna trafi. Duży wybór jakościowo, wizualnie i cenowo. :) Bielizna nie musi być koniecznie koronkowa. Może mieć tylko dodatki z koronki albo coś. Zależy od faceta, co kto lubi. :)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Wybór bielizny

Postprzez UtoleK » 23 sty 2013, o 12:22

bettti86 napisał(a):ja ostatnio widziałam w tym outlecie online taką bieliznę i zastanawiałam się nad kupnem, ale potem stwierdziłam, ze chyba głupio czułabym się paradując w takim czymś i wybrałam normalny zestaw biustonosz i koronkowe stringi


Generalnie komplecik całkiem spoko, niemniej uważam, że cześć górna czyli ten pseudo gorsecik wg. mojego gustu już tu nie pasuje, wystarczyłby ładny koronkowy stanik push-up, lub gorset ale sztywny. Przebieranki zawsze są fajne, a to w co się przebrać to już kwestia gustu.
Avatar użytkownika
UtoleK
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:38

Re: Wybór bielizny

Postprzez 456 » 23 sty 2013, o 14:31

Komplecik fajny, ale ten "gorsecik" nie pasuje jeśli ktoś ma inną figurę niż ta smukła pani na zdjęciu.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Wybór bielizny

Postprzez bettti86 » 23 sty 2013, o 19:22

może faktycznie ten gorset taki trochę dziwny, ale mniej niż on to mnie zastanawia kwestia pończoch...czy jakaś kobieta to w ogóle nosi? bo ja przyznam, że do najmłodszych nie należę, a pończochy miałam na sobie tylko raz...na studniówce i to jeszcze samonośne, bez żądnego paska, trudno mi sobie siebie wyobrazić jak ide w czymś takim...np. do pracy :P
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Wybór bielizny

Postprzez paula » 23 sty 2013, o 20:23

ja bardzo często je zakładam ;P
co prawda zawsze wtedy gdy mamy mieć z moim ukochanym miły wieczór ;) ale często jest tak że zakładam je u siebie w domu, on po mnie przyjeżdża, po drodze idziemy jeszcze na spacer albo na jakieś szybkie zakupki (byśmy nie zgłodnieli).
I nigdy mi nie spadły a są samonośne. Nie mam do nich żadnych dodatkowych pasków które podtrzymują je na nogach. Po prostu silikonowo trzymają mi się na udach ;)
tego nawet nie czuć na nogach, tyle tylko że ja mam (moim zdaniem) dość grube uda i po np. 2-3 godzinach chodzenia w nich zaczyna mnie już to drażnić :P
paula
 

Re: Wybór bielizny

Postprzez taka-Ja » 23 sty 2013, o 20:38

Generalnie lubię ładną bieliznę i tak mam od kiedy pamiętam. Nawet kiedy byłam sama, kupowałam koronkowe majtki, a nie jakieś bawełniane figi. Teraz uwielbiam bokserki z koronki, albo też koronkowe stringi. Od swojego chłopaka z kolei dostałam ostatnio gorset skórzany z odsłoniętymi piersiami i on uwielbia, kiedy kocham się z nim ubrana w ten gorset i szpilki :)
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: Wybór bielizny

Postprzez paula » 23 sty 2013, o 20:41

ja sama kupuje tego typu (nazwijmy to...) stroje. Co prawda dostałam od niego komplet bielizny ale jednocześnie jak sama kupie coś takiego to wiem gdzie jest umiar ;) chociaż powiem szczerze że zamiast jakichś niewygodnych gorsetów wolę prześliczne koronkowe koszulki (np. takie: http://www.bazarek.pl/produkt/2096525/a ... zulka.html)
są one dla mnie schludniejsze i czuję się w nich lepiej ;)
paula
 

Re: Wybór bielizny

Postprzez 456 » 23 sty 2013, o 21:35

bettti86 napisał(a):może faktycznie ten gorset taki trochę dziwny, ale mniej niż on to mnie zastanawia kwestia pończoch...czy jakaś kobieta to w ogóle nosi? bo ja przyznam, że do najmłodszych nie należę, a pończochy miałam na sobie tylko raz...na studniówce i to jeszcze samonośne, bez żądnego paska, trudno mi sobie siebie wyobrazić jak ide w czymś takim...np. do pracy :P

Jakaś na pewno w tym i ja. ;) Chodzić to raczej trudno w samonośkach, na dłuższą metę się zsuwają dlatego po to jest pas jeśli chce się je utrzymać na dłużej. Do pracy raczej bym ich nie założyła (na pewno nie do poprzedniej :lol: ), wolę zakładać zakolanówki na dzień.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Wybór bielizny

Postprzez paula » 23 sty 2013, o 21:55

samonośki (tak nazywam tego typu pończochy) są dla mnie czymś co jest zarezerwowane tylko dla mojego ukochanego. Nie noszę ich na co dzień, ale jeśli wiem że idziemy np. na spacer a jest pogoda w miarę fajna to zakładam je. Nie ubieram do tego jakiejś super krótkiej kiecki bo nie chcę wyjść na ...noo wiadomo :P ale my się bardzo wygłupiamy na spacerach i mimo chodem ta jego rączka spadnie poniżej pośladków.. i wtedy ma miłą niespodziankę (a ja pewność że seks będzie udany) :D

ps. lubię w taki sposób drażnić mojego X.
Nie wiem czy panowie to lubią ale dla mnie to jest wręcz pobudzające jak widzę że musimy nagle zmienić plany spacerowe bo koleżka mojego X zaraz nie wytrzyma ;)
paula
 

Re: Wybór bielizny

Postprzez 456 » 23 sty 2013, o 23:55

Zdecydowanie, samonośki lepiej zakładać dla swojego faceta niż wychodzić w nich na miasto.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Wybór bielizny

Postprzez paula » 23 sty 2013, o 23:57

to zależy też do czego i z jakiej okazji je ubierasz ;)
ja ubierałam (jak była znośna pogoda) na spacer z główną myślą że podjaram swojego faceta nimi ;)
paula
 

Re: Wybór bielizny

Postprzez 456 » 24 sty 2013, o 00:11

Nie czułabym się dobrze ubierając je na wyjście. To raczej takie bardziej krępujące i wolałabym żeby tylko mój mnie w nich widział niż całe miasto. ;) Mój się jara zwykłymi zakolanówkami gdy je zakładam do wyjścia.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Wybór bielizny

Postprzez julkakulka92 » 13 mar 2013, o 19:08

julkakulka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 15:45

Re: Wybór bielizny

Postprzez tuptek84 » 28 mar 2013, o 20:41

oni są wzrokowcami i, tak jak wyżej dziewczyny piszą, równie wielką przyjemność sprawia im gonienie króliczka jak i efekt koncowy;)

ostatnio kupiłam coś takiego tylko w czerwieni- mój oszalał:)
http://zatarra.pl/product-pol-505-Lupol ... -1319.html

i oczywiście pończoszki:)
Avatar użytkownika
tuptek84
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 12:07

Re: Wybór bielizny

Postprzez dylsien » 18 cze 2013, o 12:34

Ostatnio kupiłam taki gorset:
Obrazek
Mąż jest zachwycony :)

Ostatnio edytowano 18 cze 2013, o 12:39 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę o wklejanie obrazków
dylsien
 

Re: Wybór bielizny

Postprzez paris595 » 18 cze 2013, o 14:30

Stringi koronkowe czerwone/czarne, stanik koronkowy pod kolor i tyle w temacie :woman:

paris595
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 cze 2013, o 14:24

Re: Wybór bielizny

Postprzez Aniaaaaa » 23 cze 2013, o 16:26

Hej jestem tu nowa na forum i z racji tego wypowiem się w tym temacie :-) Jestem z moim chłopakiem już 5 lat. Razem mieszkamy na naszym wspólnym mieszkaniu :-) Specjalnie dla mojego Ł. zakładam najczęściej koronową bieliznę stringi + stanik push up :-) Ostatnio zakupiłam sobie taki komplecik http://z2.ibutik.pl/ibutik399/7c3900fb00061a414d4d1ccc Koronkowe stringi podniecają mojego chłopaka do tego stopnia że bieliznę ze mnie wręcz zrywa ;-) http://www.intymna.pl/s29414,produkt#ut ... aign=Ceneo
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]