Wyjazd na weekend a teraz milczy

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Wyjazd na weekend a teraz milczy

Postprzez Ktopyta333 » 20 lis 2023, o 14:39

Hej, jakoś w czerwcu na tinderze poznałam chlopaka (on '92, ja '93). Na początku bardzo długo pisaliśmy i to chyba codziennie. Dzieli nas około 230km. Pierwszy raz spotkaliśmy się we wrześniu, przyjechał do mnie i poszliśmy na obiad i spacer, spotkanie trwało jakieś 2godziny. Później dalej pisaliśmy... następnie widzieliśmy się w październiku i on też do mnie przyjechał. Byliśmy na kolacji i w kinie. Teraz było 3 nasze spotkanie i zabrał mnie nad morze na weekend. Był obiad, później kolacja w hotelu i miły wieczór (skończyliśmy w lozku) a później cały wieczór leżeliśmy i oglądaliśmy tv. Ale rozmowa była średnia (tylko o filmie) już mnie nie chciał za bardzo przytulić. Rano zjedliśmy śniadanie i na moją propozycję żeby się jeszcze gdzieś przejść powiedział że za bardzo się najadl i musi jeszcze porobić jakieś rzeczy z pracy. No to wróciliśmy najpierw odwiózł mnie i przy pożegnaniu dal delikatnego buziaka i powiedział "dozobaczyska" co mni3 trochę zdziwiło..  I pojechał. Napisalam żeby napisał jak dojedzie .. no i nagrał wiadomość że już jest w domu i teraz odpoczynek to było około godziny 14. Do wieczora była cisza.. napisalam około 22 czy wszystko zrobił z pracy i miłych snów:*.. odpisał po chwili "tak już tak, kolorowych :*". A dzisiaj cisza od rana :/ nie wiem co teraz myśleć..  a było miło. Nie wierzę że chciał mnie tylko bzyknąć No ni3 wygladal na taki3go albo dobrze się maskował. Hm.. 
Ktopyta333
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 lip 2023, o 22:46

Re: Wyjazd na weekend a teraz milczy

Postprzez Matylda02 » 18 gru 2023, o 12:43

I jak potoczyła się sytuacja?
Matylda02
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 gru 2023, o 11:54

Re: Wyjazd na weekend a teraz milczy

Postprzez Maria45 » 19 gru 2023, o 15:27

Hej,
Być może facet ma jakieś sprawy czy obowiązki, które go absorbują, a może to po prostu jest jego sposób funkcjonowania. Czasem trzeba być otwartym i jasnym w komunikacji, więc może warto by było zapytać go, co się dzieje, bez oskarżeń czy pretensji. Być może ma jakieś troski czy kłopoty, o których nie chce mówić. Jednak, jeśli mimo rozmowy nie będzie zmian, to zastanów się, czy warto kontynuować tę znajomość. ważne, żebyś także zadbała o siebie i swoje samopoczucie. Nie załamuj się od razu, sytuacje się różnią, a czasem trzeba poczekać na rozwój wydarzeń.

pozdrawiam Maria
Maria45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 paź 2023, o 13:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]