Wypadające włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wypadające włosy

Postprzez Lagenko_pl » 17 lis 2014, o 11:45

Czy zagęszczanie włosów na pewno jest lekarstwem na ich wypadanie? Bo moim zdaniem raczej nie i tutaj potrzeba czegoś więcej w tym oczywiście wizyty u dobrego dermatologa,to wg mnie podstawowa kwestia na której należy się skupić.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez meggie » 2 mar 2015, o 16:33

najlepiej jest działa od środka i od zewnątrz, od środka ważne jest dieta i witaminy, od zewnątrz stosuje olejek arganowy 3w1 aby włosy łatwiej się rozczesywały bez szarpania, mam ich za mało aby dodatkowo je wyrywać :)

Ostatnio edytowano 2 kwi 2015, o 15:46 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: reklama/spam
meggie
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 10:08

Re: Wypadające włosy

Postprzez Lagenko_pl » 4 mar 2015, o 12:28

Zagęszczanie włosów nie jest dobrym sposobem na to aby zapobiec ich wypadaniu bo problem leży zupełnie gdzieś indziej. Mianowicie zacznij raz od diety- bo to co jemy ma wpływ na strukturę włosów oraz ich wypadanie,a dwa stres też robi swoje. Polecam skupić sie na dobrym szamponie i jako dodatek stosować olejek arganowy lub kokosowy.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamcia27 » 6 mar 2015, o 17:36

A co sądzicie o Vitapilu? Wcześniej brałam Skrzypovitę. Później przestałam w ogóle stosować suplementy. Teraz postanowiłam brać Vitapil. Dopiero zaczynam, jestem po pierwszym miesiącu i czekam na efekty. Ogólnie mam wrażenie, że suplementy to dobra opcja dla dziewczyn, które mają słabe i zniszczone włosy. Nawet jeśli nie wszystkie obietnice producenta zostaną spełnione, zawsze są widoczne jakieś rezultaty. U mnie widoczne są już mały wyrastające włoski przy głowie, a to dobry znak? Dajcie znać, co sądzicie.
kamcia27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 16:01

Re: Wypadające włosy

Postprzez mikus » 8 mar 2015, o 10:14

Sądzę, że najlepsze efekty da odpowiednia dieta w połączeniu z mądrą pielęgnacją. Warto poczytać o tym, jakie składniki i produkty są najlepsze dla naszych włosów. Co do kosmetyków, to jestem fanką wcierek. Działają delikatnie, a po zakończonej kuracji włosów jest wyraźnie więcej, pojawiają się nowe, krótkie kosmyki.

większość rzeczy w życiu układa się sama :)
Avatar użytkownika
mikus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 8 mar 2015, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypadające włosy

Postprzez apo-discounter.pl » 17 mar 2015, o 15:39

Polecam rewitalizujące toniki do włosów, które zmniejszają ich wypadanie. Na przykład te składające się z olejku rozmarynowego, który może być dodatkowo wzbogacony w wyciągi z liści chrzanu i rozchodnika. Tonik taki należy nałożyć na wilgotne włosy 2 razy w ciągu dnia i wmasować w skórę głowy bez spłukiwania.
Avatar użytkownika
apo-discounter.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 21:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypadające włosy

Postprzez Martynaa » 18 mar 2015, o 02:09

Ja używam olejku arganowego, wsmarowuje go we włosy, są po nim mocniejsze i tak nie wypadają. Do tego są milsze w dotyku :) Mam taki olejek 3 w 1 z bielendy, w sprayu
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 18 mar 2015, o 09:43

który na pewno zawiera alkohol, który niekoniecznie jest wskazany dla naszych włosów :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez meggie » 18 mar 2015, o 17:31

nie doszukałam się w tym olejku bielendy alkoholu, aż z ciekawości sprawdziłam, ale jednak nie...:) ja dodatkowo brałam jeszcze suplementy diety na włosy, i po jakimś czasie w końcu przestały wypadać:)
meggie
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 10:08

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamcia27 » 15 kwi 2015, o 14:13

Hej, jestem po 2 miesiecznej kuracji vitapilem. jestem mega zadowolona. podobno działa roznie u dziewczyn, raz lepiej, raz gorzej. U mnie sprawdził sie super. Włosy mniej wypadaja zdecydowanie, nie zbieram ich garsciami. sa mocniejsze, no i duzo ich rosnie od glowy. planuje kupic 2 opakowanie. ja osobiscie polecam :)
kamcia27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 16:01

Re: Wypadające włosy

Postprzez kordula864 » 15 kwi 2015, o 16:02

Ja kupiłam szampon aloesowy, bo taki mi poleciła fryzjerka i stosuję go od około dwóch miesięcy. Jak na razie jest mała poprawa, ale jest! :) Oprócz tego łykam tabletki ze skrzypem i pokrzywą. Dodam, że jestem pół roku po operacji (narkoza).

Avast - najlepszy darmowy skaner antywirusowy
kordula864
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 15:49

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamila » 15 kwi 2015, o 18:59

kordula864 myslisz ze po operacja pod narkozą ma wpływ na włosy? Tez mi wypadają ale w zasadzie zawsze były bardzo słabe i cienkie. Rowniez miałam operacje pod narkozą,moze to sie jeszcze przyczyniło...:-( W kosmetyki juz chyba nie wierze bo stosowałam rozmaite szampony i odzywki,wcierki etc. O łykaniu tabletek nie wspomne. Efektów zero.

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 16 kwi 2015, o 09:59

Kamila więc warto porobić ddatkowe badania i np przebadać hormony.
Może coś jeszcze ma wpływ na Twoje włosy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamila » 16 kwi 2015, o 10:22

Chyba tak zrobie....:-( Lecz uwazam ze to chyba jakies genetyczne,jak byłam dzieckiem zawsze mi wypadałay i były bardzo delikatne.dodam ze jestem naturalną blondynką.

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 16 kwi 2015, o 11:16

Naturalne jest to że dziennie wypada około 50-100 włosów dziennie
Powyżej tej liczby można się już zacząć martwić a nawet powinno

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez lunka20 » 17 kwi 2015, o 13:47

miałam ten sam problem z wypadaniem włosów, poszłam do apteki SPAM, dermokonsultantki podpowiedziały mi jaka odżywka i szampon będzie odpowiedni dla mnie

Ostatnio edytowano 17 kwi 2015, o 14:32 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: Wypadające włosy

Postprzez marysia88 » 17 kwi 2015, o 17:55

Ja mam długie, kręcone włosy, które nie są rozczesywane. :woman:
Więc jak je myję, srednio raz na tydzień, bo nie puszą się, nie są tłuste i wystarczy rano lekko zmoczyć żeby wygladały dobrze, to po tygodniu wychodzi mi garść włosów podczas mycia. Zawsze się boje, że po wysuszeniu będę łysa :P
Ale mój facet ma długie, mega cienkie i wypadające włosy i szukaliśmy czegoś, co mu pomoże. I zaczął korzystać z szamponu L'oreal przeciwko wypadaniu i Kallos odżywki-maski z jedwabiem albo kreatyną i się polepszylo.
Możecie spróbować, może akurat pomoże.
Avatar użytkownika
marysia88
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 14:26

Re: Wypadające włosy

Postprzez aneczka86 » 28 kwi 2015, o 13:22

Kamcia27? Kupujesz drugie opakowanie? A jedno nie wystarczyło? Ile czasy to trzeba zażywać?
aneczka86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 13:18

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamcia27 » 28 kwi 2015, o 13:27

aneczka86 napisał(a):Kamcia27? Kupujesz drugie opakowanie? A jedno nie wystarczyło? Ile czasy to trzeba zażywać?


aneczka86 Tak, postanowiłam jednak kupić drugie, bo chciałabym wzmocnić kurację. Takie suplementy zazwyczaj najlepiej działają przy dłuższym stosowaniu. Kuracja jednym opakowaniem jest na 60 dni, ale myślę, że drugie opakowanie jeszcze poprawi efekt :)
kamcia27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 16:01

Re: Wypadające włosy

Postprzez aneczka86 » 28 kwi 2015, o 13:38

kamcia27 napisał(a):
aneczka86 napisał(a):Kamcia27? Kupujesz drugie opakowanie? A jedno nie wystarczyło? Ile czasy to trzeba zażywać?


aneczka86 Tak, postanowiłam jednak kupić drugie, bo chciałabym wzmocnić kurację. Takie suplementy zazwyczaj najlepiej działają przy dłuższym stosowaniu. Kuracja jednym opakowaniem jest na 60 dni, ale myślę, że drugie opakowanie jeszcze poprawi efekt :)


:D Ok, dzięki! A widzę tu na necie, że jest też jakiś lotion. Wiesz coś o tym? Może nie trzeba łykać tabletek tylko można ten lotion używać?
aneczka86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 13:18

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamcia27 » 28 kwi 2015, o 13:51

aneczka86 napisał(a):
kamcia27 napisał(a):
aneczka86 napisał(a):Kamcia27? Kupujesz drugie opakowanie? A jedno nie wystarczyło? Ile czasy to trzeba zażywać?


aneczka86 Tak, postanowiłam jednak kupić drugie, bo chciałabym wzmocnić kurację. Takie suplementy zazwyczaj najlepiej działają przy dłuższym stosowaniu. Kuracja jednym opakowaniem jest na 60 dni, ale myślę, że drugie opakowanie jeszcze poprawi efekt :)


:D Ok, dzięki! A widzę tu na necie, że jest też jakiś lotion. Wiesz coś o tym? Może nie trzeba łykać tabletek tylko można ten lotion używać?


Ten lotion to jakaś nowość. Nie stosowałam, ale pytałam w aptece i ma ponoć wzmacniać kurację tabletkową.
kamcia27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 16:01

Re: Wypadające włosy

Postprzez janina384 » 28 kwi 2015, o 15:01

Polecam produkty firmy Kallos. Jakiś miesiąc temu trafiłam na szampon regenerujący do włosów z ekstraktem Aloe Vera do suchych, łamliwych włosów z tej właśnie firmy. Muszę przyznać, że jest wart dobrych opinii, bo sprawdza się doskonale. Po umyciu włosy są lekkie i takie mam uczucie jak po wyjściu z dobrego salonu fryzjerskiego, gdzie się używa drogich kosmetyków. A co najważniejsze włosy przestają mi wypadać. Produkty tej firmy są różne jak widziałam, więc można dobrać do własnych potrzeb.:)

Ten rok należał do atrakcje turystyczne w Gdańsku w moi wykonaniu :)
janina384
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 14:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez invisible20 » 29 kwi 2015, o 21:25

Mi wypadały włosy z powodów hormonalnych, łysienie androgenowe. Myślałam, że to mają tylko faceci..... Próbowałam na początku chyba wszystkiego, łącznie z ampułkami i tabletkami Vichy za masakryczną kasę. Efekty mizerne i pusty portfel. Wcierałam Radicala, Jantara, Seboradin nic nie pomagało, na głowie robiły się już prześwity. Chciało mi się płakać....Na jakimś męskim forum facaci polecali sobie finasteryd(?) i loxon. Finasterydu nie mogą podobno brać kobiety i spróbowalam loxon. Przez pierwszych parę tygodni włosy leciały jeszcze bardziej, ale opłaciło się po około 3 mcach wypadało ich znacznie mniej. Teraz po 3 latach systematycznego wcierania 1x dziennie wypada mi ok. 50-80 włosów dziennie, gdzie wcześnie było to ponad 200.
invisible20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 21:11

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 30 kwi 2015, o 12:00

Invisible a jakieś leczenie hormonalne lub coś ??
Bo to chyba tylko wzmocniłaś cebulki a nie zlikwidowałaś problem

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez invisible20 » 3 maja 2015, o 12:27

Przy łysieniu androgenowym nigdy nie zlikwidujesz problemu. Brałam yasminelle, które mają działanie antyandrogenowe, które trochę zahamowały wypadanie włosów, ale pojawiły się tzw. skutki uboczne (żyłki na nogach, uczucie ciężkości i grubości, wahania nastrojów, no i suchość w wiadomym miejscu). Bilans korzyści przeważyły te nie za fajne rzeczy. Tabletki odstawiłam po trzech latach. Teraz jestem na loxonie raz dziennie wieczorem, włosy lecą, ale znacznie mniej jak kiedyś. Dwa razy w tygodniu olejuję sesą, która też dobrze wpływa na zahamowanie wypadania. Niestety muszę się pogodzić, że raczej nigdy nie będę miała gęstych i pięknych włosów jak koleżanki.......
invisible20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 21:11
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], docha, Google [Bot], Google Adsense [Bot]