Wypadające włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamila » 24 cze 2015, o 12:48

Hadassa juz bylam kilka lat temu ,lekarz nic innego nie wymyslił lepszego. Mowi ze poprostu tyle juz ich mam i ze to genetyczne. Nie da sie ''naprodukowac''. Nie wiem czy nie pojde jeszcze do innego ,ale nie mam nadzieji.

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wypadające włosy

Postprzez kotek » 25 cze 2015, o 13:01

zmiana szamponu, może farbowanie zniszczyło ci wlosy ?
ja po rozjaśnianiu włosy miałam do ścięcia, ale nie żałuje,
włosy tez mi wypadają\, kupuje szampony i odżywki regenerujące, staram się nie prostować, nie kręcić,
spróbuj jakiś odżywek domowej roboty, u fryzjera można zrobić maski regenerujące, moja koleżanka z takich skorzystała i włosy ma nie do poznania, próbuj wszystkiego,
aaaa pamiętam jak w liceum włosy leciały mi garściami, mama wysłała mnie do lekarza i przepisala mi jakieś krople, które wcierałam we włosy i pomogło aha i powiedziała mi, że problemem moze być stres, który ja dusiłam w sobie

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamila » 25 cze 2015, o 13:13

Z tym stresem to bardzo mozliwe ...

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 26 cze 2015, o 11:18

A może warto poszukać innego lekarza.
Laski chyba do tychologa chodzą..
ok, nie zawsze mamy wpływ, geny itp..
ale jakiś rozwiązań chyba szukac można ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamila » 26 cze 2015, o 11:19

No tak Hadassa ,tylko ze po 15 latach kombinowania jest czasem dosyc...

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 26 cze 2015, o 11:21

Uuu... no to faktycznie, sporo czasu...
Ne wiedziałam że aż tak długo.. albo nie docyztałam...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez milla77 » 26 cze 2015, o 21:35

Na pewno przy takich dolegliwościach dobrze jest zrobić badania, duże znaczenie mają też geny. Dobrze na włosy działa olej z wiesiołka, cynk, ja czasami biorę oeparol piękna skóra włosy jak mi bardziej wypadają.
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez żuczek » 28 cze 2015, o 11:21

Koleżanka wyżej ma rację :) warto zacząć od badań. Gdy dbamy o kondycję naszej skóry, włosów i paznokci dobrze pamiętać o dobrej diecie, suplementach np. właśnie Oeparol i poprawiać urodę, ale w Twoim przypadku to coś poważniejszego. Jesli lekarz nic nie wymyślił idź do następnego. Ile jest historii, że ileś lekarzy z rzędu nic nie wymyśliło a piąty od razu znalazł!
Współczuję Ci bardzo
żuczek
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez motylek14 » 2 lip 2015, o 16:36

też mam problem z wypadaniem włosów i próbowałam już chyba wszystkiego i miała wrażenie, ze przeczytałam na ten temat wszystko, ale na stronce na SPAM natknęłam się na sformułowanie "telogenowe wypadanie włosów" może ktoś wie co się pod tym kryje ????

Ostatnio edytowano 2 lip 2015, o 17:52 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
motylek14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 maja 2015, o 21:55

Re: Wypadające włosy

Postprzez Lagenko_pl » 3 lip 2015, o 14:39

Na początek polecam wizytę u dermatologa,bo problem z wypadającymi włosami może mieć różne przyczyny. A jakiego szamponu oraz odżywki używasz na co dzień? Bo to bardzo istotna kwestia,czekamy na szczegóły.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez Nika1980 » 4 lip 2015, o 12:27

Gdy byłam nastolatką miałam ogromny problem z wypadającymi włosami. Zaczęłam stosować odżywki biowax i włosy przestały wypadać.

Nika1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 lip 2015, o 12:24

Re: Wypadające włosy

Postprzez stonoga12 » 20 lip 2015, o 15:21

Polecam pić Skrzypokrzywę, czyli herbatę ze skrzypu i pokrzywy i stosować wcierkę firmy Jantar.
Poczytajcie o wszystkim na SPAM


PROSZE NIE SPAMOWAC
stonoga12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 lip 2015, o 15:18

Re: Wypadające włosy

Postprzez aanka91 » 21 lip 2015, o 11:54

Dobrym rozwiązaniem na wypadające włosy są specjalne płyny, chroniące włosy przed przesuszeniem, wypadaniem i nadmierna łamliwością. Na wypadające włosy pomocne są także m.in. standardowe zestawy witamin i minerałów, oraz preparaty zawierające wyciągi z ziół (skrzyp, pokrzywa) i aminokwasy (lizyna, metionina), jak popularna Silica.

www.kuzniazdrowia.pl – apteka internetowa
aanka91
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 12:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wypadające włosy

Postprzez madona » 21 lip 2015, o 12:50

Mojej mamie pomogły tabletki Quinoral.
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44

Re: Wypadające włosy

Postprzez stonoga12 » 28 lip 2015, o 12:52

stonoga12 napisał(a):Polecam pić Skrzypokrzywę, czyli herbatę ze skrzypu i pokrzywy i stosować wcierkę firmy Jantar.
Poczytajcie o wszystkim na SPAM


PROSZE NIE SPAMOWAC



nie rozumiem dlaczego oznaczono ten wpis jako spam????? wcierki uzywam od kilku lat i jest super, naprawde pomaga, to czemu nie moglabym jej polecic innym? bez sensu serio.

normalne wpisy, gdzie ludzie pytaja o konkretne sposoby lub produkty, ktore mają im pomóc oznaczacie jako spam - bez sensu
stonoga12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 lip 2015, o 15:18

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 30 lip 2015, o 06:58

A czy ja usunelam nazwe? Nie. Tylko link ktory jest traktowany jako spam

Poza tym, zacznij sie udzielac na forum a nie przy 5 wpisach juz sypiesz linkami.
Jak ktos bedzie chcial to sobie wpisze w google i poszuka o jantarze bo jest dosc popularny

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez Sandra2121 » 6 sie 2015, o 22:02

Również udało mi się trafić na Ziko na fajny skrzyp, olejek rycynowy oraz jaśmin to od razu wzięłam i zobaczymy jak będą działać :)
Sandra2121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 lip 2015, o 16:32

Re: Wypadające włosy

Postprzez sylwkaka » 7 sie 2015, o 16:52

No właśnie, bo problem bardzo często leży u podstawy włosa, czyli w naszym ciele. Uświadomił mi to fryzjer i polecił, bym udała się do lekarza. Okazało się, że mam problemy z tarczycą! Więc badajcie się dziewczęta!

sylwkaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 sie 2015, o 16:34

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 11 sie 2015, o 19:46

Kozieradka podobno dziala cuda ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez panpatyk » 12 sie 2015, o 12:04

na mnie kozioradka nie działa. Spróbuje tej herbatki ze skrzypu

panpatyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sie 2015, o 11:55

Re: Wypadające włosy

Postprzez beciap » 15 wrz 2015, o 16:06

Bardzo często wina jest zła pielęgnacja. Włosy nie wypadają z cebulkami ale po prostu łamią się , nawet u podstawy. Sama mam suche i cieńkie włosy skłonne do wypadania. Proponuję zainwestować w dobry profesjonalny szampon oraz odżywkę, które nawilżą włosy.
beciap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23 mar 2015, o 14:35

Re: Wypadające włosy

Postprzez milla77 » 19 wrz 2015, o 20:04

Pielęgnacja na pewno jest ważna, jak ktoś ma duży problem to powinien sobie zrobić badania hormonalne bo tu też często tkwi przyczyna, mi pomógł wiesiołek :) (a raczej oeparol z wiesiołkiem), dobry na włosy jest też cynk, miedź
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez MartuniaJa » 21 wrz 2015, o 15:13

Zgadzam się. Najpierw warto zrobić badania, aby wykluczyć problem zdrowotny, którego objawem mogą być wypadające włosy (np. kłopoty z tarczycą). Jeśli badania będą ok, to trzeba zmienić dietę, zadbać o suplementy. No i oczywiście warto skorzystać z konsultacji u dobrego fryzjera. W profesjonalnym salonie sprawdzą kondycję fryzury, jak trzeba wykonają usg włosa i wtedy doradzą odpowiedni zabieg regenerujący włosy. Ja skorzystałam z bezpłatnej konsultacji w salonie In Harmony w Warszawie. Zaproponowano mi usg włosa, okazało się że ciągłe rozjaśnianie zniszczyło włosy. Ale nie dało się temu zaradzić! teraz do każdego farbowania dodajemy Olaplex i włosy odzyskują swoją witalność. Przestały też wypadać. jestem bardzo zadowolona!
MartuniaJa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 wrz 2015, o 15:05

Re: Wypadające włosy

Postprzez Regina1988 » 22 wrz 2015, o 10:15

A ja już próbowałam wszystkiego. I fryzjerów zmieniałam, i różne kuracje robiłam. I nic. Wyniki badań mam w normie. Więc to pewnie przez stres. Włosy łamliwe, nie wiem co robić. Niby odrastają, ale potem łamią się na różnej długości. Mam pełną takich ostających od reszty małych włosków. ;-( Polecicie mi jakiś dobry salon fryzjerski????
Regina1988
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 wrz 2015, o 10:09

Re: Wypadające włosy

Postprzez MarcelaKu » 23 wrz 2015, o 12:31

Wypadające włosy to jest faktycznie problem. Ja kiedyś sama w domu farbowałam i strasznie mi się osłabiły. Zwłaszcza na jesieni zaczęły wychodzić niemal garściami. Zgodnie z zaleceniami lekarza zmieniłam dietę i zaczęłam stosować suplementy. Trochę się poprawiło, ale szału nie ma. Potrzebuje jakoś odżywić włosy? Polecacie coś dobrego, jakiś zabieg? Słyszałam od siostry o kuracji Kerastese opartej na koncentracie Vita-Cement? Robiłyście coś takiego kiedyś?
MarcelaKu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 12:24
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Harger