Wypadające włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wypadające włosy

Postprzez Diabliczka1980 » 26 wrz 2015, o 19:48

Moja znajoma która pracuje w aptece ostatnio zaproponowała mi nową innowacyjną formułę skoncentrowanego oleju z nasion wiesiołka z dodatkiem witaminy E. Sposób o zadbanie włosów, paznokci i skóry twarzy jednocześnie. To Oeparol Prime Oil Twist-off czy któraś z Was już stosowała?
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Wypadające włosy

Postprzez Lagenko_pl » 7 paź 2015, o 14:57

Słyszałam już o wielu kuracjach,jednak tak na dobrą sprawę,to chyba żadna nie jest w 100% skuteczna i należy zacząć od zmiany trybu życia,diety plus do tego dobre kosmetyki z odżwyką i olejkiem arganowym aby wzmocnić strukturę włosów.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez Pokrzepol » 16 paź 2015, o 14:55

Polecam płyny, których skład oparty jest na ekstrakcie ze skrzypu polnego. Zawiera on dużo potasu i łatwo przyswajalnej krzemionki, które wzmacniają i uelastyczniają strukturę włosa, hamując jego wypadanie i rozdwajanie się końcówek. Krzem ponadto pełni ważną rolę w procesie tworzenia tkanki łącznej, keratyny i kolagenu, czyli istotnych składników włosów. Preparaty takie powinny być uzupełnione o wyciąg z rozmarynu lekarskiego, brzozy i pokrzywy.
Avatar użytkownika
Pokrzepol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 paź 2015, o 14:49
Lokalizacja: Lębork

Re: Wypadające włosy

Postprzez VikkiLove » 28 paź 2015, o 11:19

a słyszałyście o tym nowym olejku zatrzymującym wypadanie włosów Senso Duo? przeczytałam o nim na jakimś blogu, że bardzo skutecznie hamuje wypadanie włosów i przyspiesza wzrost nowych włosów :) stosowałyście go?

I zrobi wszystko żeby być z Tobą choć na moment
Avatar użytkownika
VikkiLove
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 paź 2015, o 10:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez BlackWolf » 29 paź 2015, o 23:15

Hmm... Nie słyszałam o nim.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wypadające włosy

Postprzez Magdalenka9 » 1 lis 2015, o 12:55

Ja kupiłam ostatnio biotynę...sama, bez dodatków widzę poprawę choć drogie to było...podobno skrzyp też ok
Magdalenka9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 lis 2015, o 12:52

Re: Wypadające włosy

Postprzez VikkiLove » 3 lis 2015, o 11:55

Magdalenka9 napisał(a):Ja kupiłam ostatnio biotynę...sama, bez dodatków widzę poprawę choć drogie to było...podobno skrzyp też ok
też brałam przez jakiś czas biotynę i rzeczywiście efekty były, choć zgadzam się z Tobą, że jest ona dużo droższa niż inne suplementy wzmacniające włosy :) ale ciagłe łykanie tabletek też nie jest zdrowe.... teraz chciałabym podziałać coś kosmetykami, dlatego zastanawiam sie nad tym Senso Duo :| ale widze, że nie słyszałyście o nim :(

I zrobi wszystko żeby być z Tobą choć na moment
Avatar użytkownika
VikkiLove
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 paź 2015, o 10:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez zielonookanatalia » 4 lis 2015, o 21:43

coraz mniej wypada mi włosów odkąd zaczęłam uzywac z BIO IQ szamponu. poprzez jego naturalny sklad wlosy staly sie mocniejsze i zdrowsze. stwierdzam, ze będę regularnie stosowala ten szampon, aby znowu nie miec problemu z wypadajacymi wlosami
zielonookanatalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 16:52

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 9 lis 2015, o 22:24

Za paczkę biotebalu płaciłam może 20-30 zł.. to wcale nie tak dużo...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez Lagenko_pl » 10 lis 2015, o 10:48

Na wypadanie włosów wpływ ma wiele czynników,w tym również nasza dieta czy tryb życia jaki prowadzimy. Koniecznie wypróbuj nafty kosmetycznej jeżeli dodatkowo Twoje włosy są bardzo suche i zniszczone,ma ona rewelacyjne działanie.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez Flower27 » 22 lis 2015, o 22:21

Mnie włosy wypadały po ciąży. Ciąża była cięzka, przedwczesny, ciężki poród, pół roku karmiłam piersią. Włosy wychodziły mi garściami. Brała oeparol w kapsułkach. Po jakims czasie włosy przestały wypadać i nawet paznokcie mi sie wzmocniły. ale potrzeba troche cierpliwości,a napewno zadziała.
Flower27
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 15 wrz 2015, o 19:10

Re: Wypadające włosy

Postprzez alicjakierna » 1 gru 2015, o 17:47

moje włosy teraz gdy nosze czapkę strasznie się elektryzują... stosuje wiele odzywek i często chodzę do fryzjera na pielęgnacje.
alicjakierna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 lis 2015, o 19:45

Re: Wypadające włosy

Postprzez MariannaUmba » 16 gru 2015, o 12:59

Magdalenka9 napisał(a):Ja kupiłam ostatnio biotynę...sama, bez dodatków widzę poprawę choć drogie to było...podobno skrzyp też ok

i skrzyp i biotyne ma vitapil mama, a poza tym jeszcze inne skladniki, u mnie bardzo pomogl, a polecil dermatolog, gdyz wlosy mi wypadaly po ciazy. Sadze, ze sam skrzyp czy sama biotyna, to troche wyrzucanie kasy, ale jesli komus pomaga...
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Wypadające włosy

Postprzez KasiaMar » 21 gru 2015, o 11:12

Cynk i bratek pomagają doraźnie, np w Ceranowie jest tego dużo, i przy okazji buźka ładniej wyglada :)

Obrazek
Avatar użytkownika
KasiaMar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 gru 2015, o 17:44
Lokalizacja: Toruń

Re: Wypadające włosy

Postprzez Mała_Kaśka » 29 gru 2015, o 09:58

Hadassa napisał(a):Za paczkę biotebalu płaciłam może 20-30 zł.. to wcale nie tak dużo...



A nie miałas po nim problemów ze cerą? Ja dostałam strasznych wyprysków itp. Dermatolog mi polecił spróbować czegoś z mniejszą dawką biotyny...
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 2 sty 2016, o 21:32

Nie, nie miałam po nim problemów z cerą ;) ani nic

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez Lagenko_pl » 11 sty 2016, o 13:57

W takim razie biotyna na pewno nie jest dla Ciebie jeżeli chodzi o taki typ kuracji na wypadające włosy,być może to też kwestia uczulenia na ten składnik.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez MarcelaKu » 29 sty 2016, o 13:49

Byłam ostatnio mną badaniu skóry głowy u trychologa. Okazało się, że mam bardzo przesuszoną skórę głowy. :-( Na szczęście nie mam żadnego atopowego zapalenia czy grzybicy itp, ale nadal - nawet nie wiedziałam, że kupując zwykłe kosmetyki tak sobie szkodzę. Jak się obejrzy mieszki włosowe oraz skórę w tak dużym powiększeniu - to naprawdę robi wrażenie. Okazało się, że szampony które kupowałam w drogeriach myją włosy, ale nie nadają się do mycia skóry głowy - a to ona jest najważniejsza, bo od kondycji skóry zależy jakie włosy nam za jakiś czas wyrosną. Ja w każdym razie kupiłam sobie szampon i odżywkę z wyciągiem z bambusa - ma działanie bardzo nawilżające (dla włosów i skóry głowy). A poza tym, te kosmetyki są super ekologiczne, bez chemii, a co najważniejsze sama butelka tez jest eko - jest np. z soi, a w denku są umieszczone nasiona. I po zużyciu kosmetyku należy wsadzić butelkę do ziemi, podlać i po jakimś czasie butelka się rozpuści i wyrośnie drzewko. :-) Można sobie te kosmetyki zobaczyć na stronie SPAM. Ja wcześniej nigdy o czymś takim nie słyszałam, a pomysł jest genialny!

Ostatnio edytowano 29 sty 2016, o 14:53 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
MarcelaKu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 12:24

Re: Wypadające włosy

Postprzez Sophie001 » 29 sty 2016, o 15:31

na wypadanie włosów brałam zioła; skrzyp i tym podobne. Ale pomogło jak skróciłam włosy i pozbywałam wszystkiego co było popalone :)
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez martyśka36 » 31 sty 2016, o 22:44

Ja noszę krótką chłopięcą fryzurkę, moje włosy nie bardzo nadają się do innej. Poza tym wypadały garściami. Co do diety to moje grzechy żywieniowe to kawa na śniadanie (i potem w ciągu dnia jeszcze dwie) i słabość do słodyczy (choć tego staram się unikać). Poza tym warzywa, owoce, dieta w miarę ok - więc tu problemów nie szukałam, a włosy dalej wypadały. Znajomy fryzjer poradził mi łykane biotyny, na skrzyp jakoś nie miałam cierpliwości.

Ale przypadkowo kupiłam w aptece zielarskiej kapsułki z Herbapolu - drożdże piwne + pokrzywa. No i jadłam to przez miesiąc i faktycznie włosy mi już tak nie wypadają (łózka i podłogi nie muszę z nich odkurzać). Po miesiącu kapsułki mi się skończyły i kupiłam drugie z Humawit (bo tych moich z Herbapolu nie było w aptece) no tu tak - niby skład ten sam, ale już nie działają tak jak te pierwsze. A natychmiast po odstawieniu tamtych tabletek włosy znów zaczęły mocno wypadać - więc kupiłam to, co było pod ręką. W każdym razie z czystym sumieniem ten Herbapol polecam - u mnie zadziałał, a cena też tak w granicach 20 zł u mnie za opakowanie na 20 dni. Wygląda na to, że będę musiała je dłużej łykać, oby tylko cierpliwości mi nie zabrakło na to. Niby po tym włosy się też mniej przetłuszczają - ale akurat tego u siebie nie zauważyłam, a myje włosy codziennie. Aha, to nie jest reklama w żadnym razie;) - mi pomogło, więc ślę info dalej.

http://www.allemeble.com/ - jak wygram w totka to poszaleję:)
martyśka36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 sty 2016, o 21:11

Re: Wypadające włosy

Postprzez Mała_Kaśka » 3 lut 2016, o 20:31

Myślę że jak już zrobi się badania i będzie ok, to tylko uzupełnianie witamin zostaje. Można jeszcze zabiegi pielęgnacyjne stosować, może jakieś olejki będą skuteczne.
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Wypadające włosy

Postprzez POLASKORKA » 15 lut 2016, o 21:27

Ja jestem za witaminami, od środka trzeba sobie pomoc.
Ale też stosuję ampułki do włosów Koxidil, są rewelacyjne, ja stracilam dużo włosów po ciąży i bardzo mi pomogły.
POLASKORKA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lut 2016, o 20:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez xena » 13 mar 2016, o 16:31

A polecicie jakiś szampon na wypadanie włosów?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Wypadające włosy

Postprzez kajametrowska » 17 mar 2016, o 15:41

Xena wypróbuj sobie szamponu Perfect Me. Jest w Hebe w cenie 9 zł a jest to chyba jedyny tak dobry szampon do włosów wypadających z jakim miałam do czynienia, Wiele o wiele droższych się do niego nie umywa. Dobrze zapoznałam się ze składem i jest naturalny tak wiec nie obciąża włosów a jednoczesnie zawiera w sobie składniki odżywcze tak więc nie stosuję do niego odżywki tak aby nie obciążać włosów.
Włosy się tak nie sypią i obejrzałam sobie końcówki . Sa mocniejsze.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Wypadające włosy

Postprzez Silesiana » 20 mar 2016, o 22:29

Najlepiej zadbać o dietę, ograniczyć stres no i właściwie dbać o włosy. Sama mam problem z wypadaniem, choć ostatnio znacząco się zmniejszył. Korzystam z szamponu i odzywki Dermena na wypadanie włosów, które zalecił mi dermatolog. Przez rok stosowałam też specjalny specyfik w spreju, ale niestety jego nazwy nie pamiętam. Włosy nadal wypadają, ale już nie w tak dużych ilościach co jeszcze ze dwa lata temu.
Silesiana
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 15:28
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]