Wypadanie włosów

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Martusixa » 22 paź 2013, o 11:42

Mi farmaceuta polecił Vitapil, stosuję chyba ponad miesiąc, ale efektów nie widzę :/
Avatar użytkownika
Martusixa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 11:38

Re: Wypadanie włosów

Postprzez storczyk_12 » 30 paź 2013, o 19:26

mi na wypadanie bardzo pomógł szampon marki Biokap - Anticaduta. Jest świetny! Jedna butelka i naprawdę widac poprawę!
storczyk_12
 

Re: Wypadanie włosów

Postprzez hurri » 31 paź 2013, o 15:49

wypadanie włosów może być oznaką kłopotów zdrowotnych tarczycy, warto porobic badania!
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Jagoda31 » 31 paź 2013, o 16:46

Mi włosy wypadały przez łupież;/
Mam go odkąd pamiętam. Ten kto wymyślił nizoral powinien otrzymać co najmniej nagrodę nobla :)
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Wypadanie włosów

Postprzez koliber » 5 lis 2013, o 13:52

Zdecydowanie warto zrobić badania- tarczycy i podstawowe hormony. Możesz iść do dermatologa, na pewno Ci doradzi co trzeba zbadać. Mi pomogły apteczne szampony i odżywki.

Lepiej żałować podjętych decyzji, niż tego, czego nie zrobiliśmy. :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
koliber
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:41
Lokalizacja: Poznań

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Theila » 25 lis 2013, o 12:37

Wydaje mi się, ze to może być brak witamin. Jednak włosy potrzebują od organizmu bardzo wiele. Ja biorę suplementy witaminowe i używam delikatnych szamponów i mgiełki regenerującej. Z suplementów polecam Falvit, a jeśli chodzi o szampony to dobrane do włosów więc już indywidualnie.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wypadanie włosów

Postprzez motylka » 1 gru 2013, o 16:03

A jak działa ten Falvit? I czy można go brać także w starszym wieku? Jak możesz to coś napisz. No i czy jest drogi...
Z szamponów to ja polecam emolium, do kupienia w aptece, pomaga na przesuszającą się skórę głowy i jest bardzo delikatny, choć takie wybory zawsze warto skonsultować z dermatologiem.
Avatar użytkownika
motylka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 10:14

Re: Wypadanie włosów

Postprzez gama01 » 3 gru 2013, o 00:30

Mi zaczęły wypadać po narkozie i cały czas z tym walczę.
Avatar użytkownika
gama01
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 8 wrz 2013, o 12:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Aniaa023 » 3 gru 2013, o 18:55

A jakie witaminy polecacie? Takie tanie i łatwo dostępne :(

Aniaa023
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 gru 2013, o 18:44

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Adidasowa » 6 gru 2013, o 02:57

witamina A jest na skórę, włosy i paznokcie.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypadanie włosów

Postprzez a_gatka » 8 gru 2013, o 11:29

motylka nie jest drogi. Około 20 zł za 60 tabletek (na 2 miesiące). Jak dobrze trafisz na aptekę, to kupisz i za 16 zł, bo w takiej cenie też kupowałam. Jak bardzo starszy wiek masz na myśli? Jeśli np. dla mamy, to mogę polecić Ci ten sam falvit, ale w wersji estro+ - dedykowany kobietom w okresie przekwitania.
a_gatka
 

Re: Wypadanie włosów

Postprzez motylka » 8 gru 2013, o 15:10

a_gatka, no rzeczywiście wyraziłam się nieprecyzyjnie i ten "starszy wiek" też tak kiepsko zabrzmiał... Miałam rzeczywiście na myśli moją mamę, czyli tak wiek 55+. OK, nie wiedziałam, że są różne rodzaje, ale w takim razie poszukam jeszcze informacji i pewnie porozmawiam z farmaceutą w aptece w mojej okolicy i podejmę decyzję. Dla siebie na pewno kupię ten zwykły, bo rzeczywiście cena jest zupełnie ok :)
Avatar użytkownika
motylka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 10:14

Re: Wypadanie włosów

Postprzez babuszka » 23 gru 2013, o 15:47

ja niestety byłam już w sytuacji kryzysowej... włosy wypadały garściami :/ ale wtedy zdecydowałam się na zabieg mezoterapii w Wellderm. bardzo mi pomógł :) wypadanie włosów ograniczyło się znacznie. a teraz właśnie suplementy, witaminki, odżywki i daję rade :)
babuszka
 

Re: Wypadanie włosów

Postprzez adelajdakuc » 30 gru 2013, o 11:23

może w takim wypadku warto udać się do lekarza albo skonsultować z farmaceutą i zaaplikować sobie jakieś medykamenty?
adelajdakuc
 

Re: Wypadanie włosów

Postprzez cindarella » 9 sty 2014, o 09:57

Ja na wypadanie włosów polecam brać biotynę oraz Vitapil. Poza tym można wcierać w skórę głowy tonik Seboradin, też bardzo pomaga :)

Wspaniały pensjonat w Kazimierzu Dolnym - http://www.lipowadolina.com.pl/pensjona ... erz-dolny/
cindarella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 09:52

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Amaretto » 18 kwi 2014, o 07:51

Ja od jakiegoś miesiąca natomiast stosuję nowy suplement z serii CeCe Med Prevent Hair Loss i jestem z niego akurat bardzo zadowolona :) Nie wiedziałam ,że może tyle zdziałać ponieważ wcześniej musiałam czyścić swoją szczotkę praktycznie codziennie a teraz widzę dużą zmianę na plus . Włosy już się tak nie sypią
Generalnie nowość na rynku i skusił mnie bogaty skład: aminokwasy, żelazo, biotyna, witaminy...
Odnalazłam go w drogerii Hebe.
Pozdrawiam.
Amaretto
 

Re: Wypadanie włosów

Postprzez młodaduchem » 25 kwi 2014, o 14:32

Zdradze Wam kochane mój sposób na lśniace gęste włosy.Za czasów mojej młodości nie było dobrych szamponów ani odżywek.Myłyśmy włosy zwykłymi szamponami lub naparem np z rumianku z dodatkiem mydła szarego.Mam zdradziła mi sposób na piękne włosy: Wystarczy po umyciu głowy szamponem (nie koniecznie z górnej półki) spłókać balsam zimną wodą.To zamknie łuski włosa i przede wszystkim wzmocni cebulki włosa(zapobiegnie wypadaniu i wzmocni łuskę).Stosuję to od lat i mam gęste wlosy.(mimo że mam 50 )Dodatkowo przy uporczywym wypadaniu np przy stresie ,po narkozie polecam łykanie przez okres minimum 2 miesięcy tabletek z naturalnym z ryb morskich kolagenem. :) Na rynku dostępnych jest wiele takich suplementów ale tylko pure collagen z firmy noble medica jest naturalnie czysty (pachnie rybą) bez konserwantów i z wit c.i kosztuje niewiele.Sprawdżcie na allegro sprzedwcę kosmetyki_ck :) Wzmocnicie nie tylko włosy ale również paznokcie i poprawicie stan cery ( włącznie z eliminacją celulitu lub zmarszczek) Pozdrawiam :)
młodaduchem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 kwi 2014, o 08:31

Re: Wypadanie włosów

Postprzez kajlos1 » 27 kwi 2014, o 21:01

z tym wypadaniem włosów a raczej środkami, które na to pomagają to też długa historia, moja szwagierka na przykład miała problemy z włosami po ciąży i z tego co wiem brała takie coś SPAM i sobie chwaliła, ale czy na wszystkich działa tak samo to już nie wiem

Ostatnio edytowano 27 kwi 2014, o 21:15 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

kajlos1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 mar 2013, o 20:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Jamelia » 28 kwi 2014, o 09:23

A ja zaczęłam stosować Rewitax na porost włosów- szampon i Radical przeciw wypadaniu-balsam do wcierania w skóre głowy. stosowałam 3razy dopiero, ciekawa jestem czy beda jakies efekty. Szampon jest ponoć równiez do stosowania przy łysieniu genetycznym , który dotyczy własnie mnie. zobaczymy. a może ktos z was stosował?

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Wypadanie włosów

Postprzez MsUnseen » 4 maja 2014, o 18:32

Ja jestem zwolenniczką naturalnej pielęgnacji włosów i mogłabym o tym pisać i pisać. Ale na wypadanie polecam wcierkę Jantar i maskę drożdżową Babuszki Agafii. Groszowe sprawy, a efekt bardzo dobry. Stosowanie olejów (np. kokosowego) też nie zaszkodzi. Oczywiście nie będzie efektu jak po mezoterapii, ale koszt tego jest niewielki, więc jak się nie sprawdzi to nie będzie wielkiej straty. :)


msunseen.blogspot.com
MsUnseen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 maja 2014, o 14:58

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Kejti » 6 maja 2014, o 16:18

Ja słyszałam, że wcierki z czarnej rzepy są bardzo skuteczne. Na pewno nie polecam szamponu Radical, bo jeśli komuś plączą się włosy to po tym szamponie nie ma szansy ich rozczesać, nawet po odżywce.
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: Wypadanie włosów

Postprzez 1mpresja » 11 maja 2014, o 15:44

Mi niestety Radical nie pomógł. Zmianę zauważyłam dopiero po maseczce z błota. Z serii SPA Afryka, firmy Bielenda bodajże. Nie dość, że włosy przestały wypadać, to teraz są mocniejsze i błyszczące. :)
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Mała_Kaśka » 16 maja 2014, o 20:45

A ja po prostu zmieniłam dietę jem sporo warzyw, owoców i pije dużo wody. Włosy i paznokcie są inne.
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Agito.pl » 19 maja 2014, o 16:28

A próbowałyście jakichś roduktów na przeciw wypadaniu włosów. Np Plastry Dermastic -plastry przeciw wypadaniu włosów na noc. Plaster stosowany systematycznie na skórę w okolicach owłosionej części głowy powstrzymuje wypadanie włosów.
Agito.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 13:08

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Kejti » 19 maja 2014, o 21:46

Hmm.. o plastrach na wypadanie włosów nie słyszałam. Ja od tygodnia biorę Multiskrzyp na włosy i paznokcie. Te drugie już się polepszyły, ale u mnie zawsze pazurki najszybciej reagują. Czekam na efekt włosów, bo czytałam, ze przestają się puszyć.
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]