wypełnienie ust - porady

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

wypełnienie ust - porady

Postprzez LenaWie » 18 sie 2017, o 12:41

Hej. Ostatnio widzę wiele artykułów na temat powiększania ust kwasem hialuronowym i też się zastanawiam. Chcicałabym być bardziej świadoma co jak. Ile powinnam substacji przyjąć, aby efekt był naturalny? Robił ktoś?
Avatar użytkownika
LenaWie
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 11:33

Re: wypełnienie ust - porady

Postprzez BaskaBe » 21 sie 2017, o 09:55

Musisz udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, który Ci poradzi. Niektóre dziewczyny wybierają nawet pół jednostki, ale uzyskac delikatny efekt, zależy jakie masz swoje usta. Paradoksalnie jak całkiem wąkie to na początk mogą Ci zaproponować mniej, czesto w trakcie jednak sie doklada.
Avatar użytkownika
BaskaBe
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 16:02

Re: wypełnienie ust - porady

Postprzez a_gatka » 21 sie 2017, o 22:07

U każdej kobiety jest inaczej, bo też i różne są metody powiększania. Ja też jestem zdania, że należy wybrać się do specjalisty, który doradzi czym najlepiej wypełnić usta i jakie działania będą najlepsze w Twoim przypadku. A Ty chcesz powiększać czy po prostu poprawić kształt, żeby były ładnie zarysowane i wyglądały naturalnie? Takie efekt ostatnio był pokazywany na profilu doktora Osucha, tu sobie możesz zobaczyć https://www.facebook.com/drosuchclinic/ ... =3&theater. Nawiasem mówiąc, to jeden z niewielu specjalistów, do których sama bym się wybrała w potrzebie. Mam pełne zaufanie, bo pomógł bardzo mojej przyjaciółce. :)
a_gatka
 

Re: wypełnienie ust - porady

Postprzez LenaWie » 22 sie 2017, o 10:29

zna ktoś sperawdzone miejsce w okolicy krakowa?
Avatar użytkownika
LenaWie
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 11:33

Re: wypełnienie ust - porady

Postprzez Monique1 » 23 sie 2017, o 14:15

Wiem, że wytkonują ten zabieg w bonarce. Lekarka jest miła i ropzsądna, daje dobre rady i nie naciąga klientek. Traktują Cię super.
Avatar użytkownika
Monique1
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 14:40

Re: wypełnienie ust - porady

Postprzez Lila89 » 25 sie 2017, o 09:59

ja robiłam i jest zadowolona. Zapisałam się już na drugi zabieg, bo efekt utrzymuje sie około roku.
Avatar użytkownika
Lila89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 15:36

Re: wypełnienie ust - porady

Postprzez Fabiana » 28 sie 2017, o 16:21

trakiłam na blog tej wspomnianej kliniki mam nadzieje, ze to nie jest cenowy kosmos
Avatar użytkownika
Fabiana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 paź 2013, o 12:27

Re: wypełnienie ust - porady

Postprzez Michalina88 » 29 sie 2017, o 10:58

robiłam tam różne zabiegi i ceny są przyzwoite.
Avatar użytkownika
Michalina88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 15:38

Re: wypełnienie ust - porady

Postprzez shella » 29 sie 2017, o 14:19

Jestem za, jeśli zabieg jest dobrze wykonany - czyli przez lekarza, a nie kosmetologa i w sprawdzonej klinice. Zwróć też uwagę na preparaty. Popularnym i sprawdzonym jest marka juvederm - możesz zorientować się, która klinika pracuje an tych produktach i udać się tam na konsultacje :)

Ocena bezpieczeństwa kosmetyku: http://www.cosmetosafe.pl/
shella
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 26 lip 2016, o 19:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: wypełnienie ust - porady

Postprzez Hadassa » 11 wrz 2017, o 08:28

To zanim zaczniecie cudne spamy i chwalenie sprawdzcie czy juz jest taki temat.

http://www.babskiesprawy.pl/viewtopic.php?t=10931

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]