Wyrzuty sumienia po pocałunku?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Wyrzuty sumienia po pocałunku?

Postprzez buraczek98 » 4 kwi 2018, o 19:22

Witam.
Mam 18 lat, On 23. Różnica między nami wynosi 5 lat. Znamy się od 3 miesięcy, od samego początku wzajemnie się polubiliśmy. Bardzo często spotykaliśmy się, piszemy codziennie, rozmawiamy ponieważ aktualnie pracuje za granicą, i jest średnio raz na 2 tygodnie w Polsce. Bardzo lubimy wspólnie spędzać czas, zaczęliśmy zbliżać się do siebie pod względem przyjacielskim. Dręczy mnie pewna sytuacja która wydarzyła się ostatnio. Pocałował mnie, a ja nie potrafiłam w jakiś sposób zaprotestować. Teraz dręczą mnie wyrzuty sumienia, że to jednak za szybko, że nie znamy się na tyle, że to wszystko za szybko się zdarzyło. Bardzo źle się z tym czuję. Wyznałam mu to, aby było mi lżej. Uspokoił mnie, mówiąc żebym się tym nie zadręczała, ponieważ zrobił to ze względu na to że coś do mnie poczuł, i zależy mu na mnie. Mnie jednak teraz dręczą myśli, bo nigdy nie miałam takiej sytuacji, zawsze zdarzało mi się to z kimś kogo bardzo dobrze znałam przez długi czas. Teraz źle się z tym czuję, bo fakt bardzo go polubiłam jako przyjaciela, i nie wiem co wyjdzie z rego w przyszłości. Myśli jest tak dużo że nie wiem co robić..
buraczek98
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 kwi 2018, o 18:08

Re: Wyrzuty sumienia po pocałunku?

Postprzez babeczka » 4 kwi 2018, o 20:43

buraczek98 napisał(a):Witam.
Mam 18 lat, On 23. Różnica między nami wynosi 5 lat. Znamy się od 3 miesięcy, od samego początku wzajemnie się polubiliśmy. Bardzo często spotykaliśmy się, piszemy codziennie, rozmawiamy ponieważ aktualnie pracuje za granicą, i jest średnio raz na 2 tygodnie w Polsce. Bardzo lubimy wspólnie spędzać czas, zaczęliśmy zbliżać się do siebie pod względem przyjacielskim. Dręczy mnie pewna sytuacja która wydarzyła się ostatnio. Pocałował mnie, a ja nie potrafiłam w jakiś sposób zaprotestować. Teraz dręczą mnie wyrzuty sumienia, że to jednak za szybko, że nie znamy się na tyle, że to wszystko za szybko się zdarzyło. Bardzo źle się z tym czuję. Wyznałam mu to, aby było mi lżej. Uspokoił mnie, mówiąc żebym się tym nie zadręczała, ponieważ zrobił to ze względu na to że coś do mnie poczuł, i zależy mu na mnie. Mnie jednak teraz dręczą myśli, bo nigdy nie miałam takiej sytuacji, zawsze zdarzało mi się to z kimś kogo bardzo dobrze znałam przez długi czas. Teraz źle się z tym czuję, bo fakt bardzo go polubiłam jako przyjaciela, i nie wiem co wyjdzie z rego w przyszłości. Myśli jest tak dużo że nie wiem co robić..



Gdybyś nie napisała, że masz 18 lat,sądziłabym, że napisała tego posta dziewczynka 10-letnia. Chyba żartujesz,masz wyrzuty sumienia,
bo........pocałował Ciebie??? I co z tego wynika? zachorowałaś? czy może coś gorszego? Uważasz,że jak chłopak pocałuje,to stało się wielkie nieszczęście? Powiedział,że coś do Ciebie poczuł i dlatego pocałował... nie rób z igły widły..... bo nie ma o co kruszyć kopii,gdyby próbował Ciebie zaciągnąć siłą do łóżka o to co innego,ale jeden głupi pocałunek i robisz z tego wielki dramat. Daj spokój,nie ośmieszaj się.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Wyrzuty sumienia po pocałunku?

Postprzez redorange666 » 4 kwi 2018, o 22:06

Od trzech miesięcy się spotykają i buzi??? Tylko buzi??? Matko i córko...onjest święty czy inny? W życiu nie spotykał bym się z kobieta przez trzy miesiące i tylko pocałunek. Jako znajomi proszę bardzo...ale jeżeli myśli o związku to...
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron