wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez Klaris » 27 gru 2012, o 23:48

Arowana14 napisał(a):Gazy, zaparcia czy wzdęcia są wynikiem działania toksyn, które są dla naszego organizmu trujące.
Aby zapobiec tym znienawidzonym przez nas wszystkich objawom, mogę Ci polecić Zestaw "Oczyszczenie jelit" Firmy CaliVita. Zestaw składa się z dwóch preparatów: Liquid Chlorophyll - jest to wewnętrzny dezodorant, kompleksowo oczyszcza krew i jelita oraz Nopalin, zawierający błonnik. Oba te produkty pozwolą Ci oczyścić organizm z toksyn i metali ciężkich, oczyszczą krew oraz usuną chorobotwórcze bakterie i wirusy, a co za tym idzie pozbędziesz się zaparć czy niechcianych gazów. Są to bardzo skuteczne produkty. Gwarantuję, że po ich użyciu pozbędziesz się problemu raz na zawsze. Tutaj masz adres strony, z której ja sama zamawiałam ten zestaw: http://www.vitero.pl/pl/p/Oczyszczanie-jelit/166


Przeczytałam najpierw Twojego posta a potem nieco na stronie www... zastanawiam się kto pisał na stronie teksty... jak dla mnie ( a mam wykształcenie medyczne) to jest jakiś pseudo medyczny bełkot... Przepraszam jeśli kogoś urażę tym stwierdzeniem. Sama osobiście bym nie skorzystała z twojej rekomendacji. Może taka moja natura i wykształcenie, że ufam jedynie sprawdzonym i przetestowanym środkom. Na wzdęcia przyjmuję i polecam jedynie espumisan przetestowany na wszystkie możliwe sposoby. Dzieciom również nic innego bym nie podła.
Klaris
 

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez mery » 30 gru 2012, o 23:50

Klaris, mnie to się tego nawet nie chcialo czytać! ;D za duzo trudu sobie zadałaś od razu widać że nie warto sprawdzać.

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez Klaris » 31 gru 2012, o 17:19

mery napisał(a):Klaris, mnie to się tego nawet nie chcialo czytać! ;D za duzo trudu sobie zadałaś od razu widać że nie warto sprawdzać.


Uważam, że po to rozmawiamy by wymieniać się opiniami... warto czasem zadać sobie nieco trudu by zweryfikować różne opnie czy polecenia. Niektóre faktycznie może od razu warto skazać na stratę...

Jeśli miałabym już zaufać jakimś specyfikom to na pewno nie na podstawie opinii w sieci, tylko ew. na podstawie rekomendacji zaufanej osoby: lekarza, dietetyka, aptekarza...
Klaris
 

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez mery » 31 gru 2012, o 17:34

Świete slowa, warto je wziąć sobie do serca. Na forum mozemy powymieniać się opiniami i własnymi doswiadczeniami, ale i tak potem warto to zweryfikować. Tylko jak bym miała być bardzo doladna to bym sprawdzila w kilku źródłach.

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez lwica1998 » 3 sty 2013, o 19:26

Polecam przede wszystkim jadać częściej , a mniej na raz, poza tym na takie dolegliwości bardzo pomaga czerwona herbata , przyspiesza przemianę materii i wspomaga trawienie.
Mnie pomaga , więc spróbuj:)

lwica1998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 11:00

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez mery » 12 sty 2013, o 00:18

Czerwona a nie zielona?

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez golden_eye » 13 sty 2013, o 00:46

Na tego typu dolegliwości bardzo dobrze sprawdzają sie synbiotyki. A to dlatego, że zawierają spore ilości kultur bakterii, które świetnie wpływają na układ pokarmowy i regulują pracę jelit. Zapytaj w aptece o Multilac, bierze się po jednej tabletce dziennie i problem powinien zniknąć.
golden_eye
 

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez mery » 13 sty 2013, o 17:21

Multilac przyjmowałam jak brałam antybiotyk zamiast trilacu, myślałam że to raczej osłonowy lek. Ale na wzdęcia to już przyzwyczaiłam się do espumisanu. Przede wszystkim, że substancją czynną espumisanu jest simetikon.

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez Tusia » 23 sty 2013, o 00:41

Przeczytałam wątek parę postów wstecz koncentrując się na uwagach Klaris na temat strony polecanej przez Arowana14. Weszłam, przeczytałam, po czym dla porównania weszłam na stronę espumisan.pl. Dla mnie osobiście więcej przydatnych informacji jest na tej wspomnianej przez Klaris. Nie ma co się koncentrować na formie przekazu jeśli chodzi o słownictwo, bo umówmy się jest to przekaz do społeczeństwa zatem musi być zrozumiały. Dla mnie bez sensu jest inwestycja tak dużej kasy Arwana 14 jeśli chodzi o walkę ze wzdęciami.
Tusia
 

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez vitaminka82 » 23 sty 2013, o 18:04

Pij rumianek albo koper włoski dobrze wpływają na wzdęcia ,a z bezpiecznych leków to espumisan na pewno ,bo nawet w ciąży można tak 2 kapsułki np przed obiadem i staraj się jeść mniej ,a częściej i unikać wydymających potraw.....

Opis parków wodnych http://www.aquaparki.info/ w Europie.
vitaminka82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: Górny Śląsk i Dolny Śląsk :-)

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez mery » 24 sty 2013, o 00:55

Z ręka na sercu moge się wam przyznać ze do niedawna byłabym w stanie mówic o tym jak o jakiejś głupocie a w efekcie kupic sobie taki zestawik oczyszczający. Ale teraz po lekturze wielu artykułów i opinii na temat herbatek oczyszczajacych. uważam, że jest to strata zarówno pieniędzy jak i zdrowia. A raczej..... PRZEDEWSZYSTKIM ZDROWIA

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez Leticia » 24 sty 2013, o 15:12

Ja na wzdęcia polecę jeszcze robienie codziennie brzuszków. W prawdzie nie znikają całkowicie, ale jest dużo lepsze samopoczucie i widać różnicę.
Leticia
 

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez Tusia » 20 lut 2013, o 23:46

Bo aktywność fizyczna jaką jest również robienie brzuszków wpływa m.in. na perystaltykę jelit - szybsze przemieszczanie się ich zawartości, no i co za tym idzie odpowietrzanie w postaci gazów. :)
Tusia
 

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez mery » 21 lut 2013, o 00:17

No tak, z resztą na tej stronie co polecałeś są dokładnie opisane sposoby na omijanie wzdęć. Polecam Wam solidne przeczytanie tego,bo można na prawdę nieźle wzbogacić swoją wiedzę.

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez Tusia » 26 lut 2013, o 15:36

Fajne bo nie chodzi o samo leczenie, ale o profilaktykę a tu można sporo wyczytać. :)
Tusia
 

wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez Ciastozcynamonem » 6 mar 2013, o 12:43

Mery, gdzie można znaleźć ten artykuł o tym jak uchronić się przed wzdęciami? Ja staram się jeść raczej lekkostrawne potrawy, ale niestety gubią mnie przekąski. Walczę z nimi Asnaxem ale chętnie poczytam o innych metodach.
Ciastozcynamonem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 mar 2013, o 17:48

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez mery » 12 mar 2013, o 14:48

Np. tutaj masz cały artykuł na omijanie wzdęć SPAM

Kilka łatwych i przyjemnych sposobów i jak tylko je wdrożysz to powinno CI od razu pomóc.

Ostatnio edytowano 31 sie 2014, o 21:06 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez pisanka » 25 mar 2013, o 15:07

najważniejsze to sprawdzić jakie potrawy wywołują wzdęcia i ich unikać. Do tego nie jeść w pośpiechu, dać spokojnie wszystko przetrawić, pić dużo płynów i zawsze warto mieć przy sobie w razie czego espumisan ;)

pisanka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez mery » 29 mar 2013, o 22:46

Zgadzam się! I zapomnieć o kawie i papierosach, a raczej sprawić aby to nie był nasz 1 posiłek :))

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez Tusia » 7 kwi 2013, o 14:49

pisanka napisał(a): Do tego nie jeść w pośpiechu, dać spokojnie wszystko przetrawić, pić dużo płynów i zawsze warto mieć przy sobie w razie czego espumisan ;)

Tak tyle ze tak pamietac i nosic to opakowanie z kapsulkami to malo komfortowe..
Tusia
 

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez mery » 9 kwi 2013, o 21:41

Kto powiedział, że musisz nosić kapsułki możesz wybrać inną formę.

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez Tusia » 10 kwi 2013, o 04:56

mery napisał(a):Kto powiedział, że musisz nosić kapsułki możesz wybrać inną formę.


No ale dla dorosłych to tylko ta forma lub w stężeniu max, ale to też kapsułki..
Tusia
 

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez kinga81 » 12 kwi 2013, o 19:52

Od czasu do czasu chyba każdy ma ten problem. Wtedy pomagają herbatki, masaż brzucha, ćwiczenia na piłce itp. Jeśłi jednak pojawia się częściej, razem z przelewaniem w brzuchu itp. to może być oznaka innych chorób. Wtedy poczytajcie o kandydozie lub zespole jelita drażliwego - czy objawy nie występują. Probiotyki typu Trilac, Lactiv itp. też pozwalają przywrócić właściwą florę bakteryjną. Ale Activię odradzam - piłam i uważam że to przez to mam rozregulowany (rozleniwiony) układ pokarmowy. Jest to nie tylko moja obserwacja, potwierdzają to również lekarze.
kinga81
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 kwi 2013, o 12:24

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez pomcia » 13 kwi 2013, o 10:06

Kinga nikt kto choć trochę jest rozumny nie pije activi przy problemach z żołądkiem. Owszem od czasu do czasu można ale picie systematyczne tylko pogłębi problem. Jeśli macie ciągłe problemy to marsz na badania a nie leczycie tylko objawy. Może to ZJD, może candida a może pasożyt? Skąd u nas ta moda na samodiagnozę, przecież każdy z nas płaci na NFZ. :))
pomcia
 

Re: wzdęcia, uczucie pełności w brzuchu- okropne uczucie

Postprzez mery » 13 kwi 2013, o 23:20

Tusia, a to akurat nie jest prawdą, bo możesz również stosować espumisan easy, teoretycznie przeznaczony jest dla dzieci bo smakuje jak oranżadka, ale dorośli też mogą go stosować i przez to, że jest w saszetkach to można go zabrać wszędzie.

Pomcia, zgodzę się, ja to zdecydowanie nie mogę jeść activi bo mam po niej ogromną zgagę..

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron