Wzmacnianie włosów i paznokci :)

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Wzmacnianie włosów i paznokci :)

Postprzez ninawieczorem » 20 lut 2017, o 19:21

Cześć Babeczki! W sumie, drugi raz cześć ;) Wspominałam już wcześniej, że bardzo lubię bawić się włosami i paznokciami, co sprowadza się do tego, że często zmieniam ich kolory. Wiem, że to osłabia i włosy i paznokcie. Ostatnio nawet moja kosmetyczka mi o tym powiedziała… Czy macie jakieś rady na w miarę szybkie wzmocnienie włosów i paznokci?
Avatar użytkownika
ninawieczorem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lut 2017, o 15:02

Re: Wzmacnianie włosów i paznokci :)

Postprzez sabinkaduchess » 20 lut 2017, o 19:29

Cześć Nina :D Widzę, że mamy podobne słabości ;) A o jakie wzmocnienie Ci chodzi? Szukasz odżywek czy jakiegoś suplementu lub coś w tym stylu?
Avatar użytkownika
sabinkaduchess
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 11:31

Re: Wzmacnianie włosów i paznokci :)

Postprzez ninawieczorem » 20 lut 2017, o 19:40

Skuteczne ;) Chodzi o to, że używam różnych odżywek i masek do włosów i paznokcie, kiedy akurat nie mam hybryd, też staram się odżywiać, ale nie za wiele to daje… Płytki są wiotkie, czasem pieką, a włosy mogę zbierać po domu garściami…
Avatar użytkownika
ninawieczorem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lut 2017, o 15:02

Re: Wzmacnianie włosów i paznokci :)

Postprzez 8Amelia0 » 20 lut 2017, o 19:56

ninawieczorem napisał(a):Skuteczne ;)

Zakładam, że możecie mieć tu inne zdanie, ale z każdej strony tak bardzo bombarduje się nas różnymi opiniami w temacie, że trzeba się zdać na własny zdrowy rozsądek.

Dla mnie kosmetyki (chociaż w tym przypadku biodermokosmetyki), które są skuteczne, to takie, które bazują na rozwiązaniach sprawdzonych. Skupiam się na faktach i dużo czytam. Z włosami kłopot miałam niezwykle długo, stąd też poświęciłem problematyce wiele uwagi, skonsultowałam to także ze swoim lekarzem. Sięgnęłam po tym czasie po Revitacell. To droga inwestycja, ale nasze ciało jest czymś, w co warto pójść. Na ich stronie znajdziecie pełen opis. Nie będę reklamowała, ale ten cytat powinien Wam pomóc, na zachętę: "Komórki macierzyste są najlepszym i naturalnym źródłem czynników potrzebnych do prawidłowego wzrostu włosów.".
Avatar użytkownika
8Amelia0
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 8 lut 2017, o 16:44

Re: Wzmacnianie włosów i paznokci :)

Postprzez sabinkaduchess » 20 lut 2017, o 22:12

ninawieczorem napisał(a):Skuteczne ;) Chodzi o to, że używam różnych odżywek i masek do włosów i paznokcie, kiedy akurat nie mam hybryd, też staram się odżywiać, ale nie za wiele to daje… Płytki są wiotkie, czasem pieką, a włosy mogę zbierać po domu garściami…


No to tym bardziej widzę, że jesteśmy podobne ;) Nic dziwnego, że szczególnie teraz masz takie problemy. Organizm nie dostaje tylu witamin i minerałów co wiosną i latem, więc włosy wypadają, a paznokcie stają się miękkie. Mi pomaga oeparol na włosy i paznokcie. Tylko to suplement, więc kwestia tego, czy chcesz go brać :)
Avatar użytkownika
sabinkaduchess
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 11:31

Re: Wzmacnianie włosów i paznokci :)

Postprzez ninawieczorem » 20 lut 2017, o 22:22

Tylko to suplement, więc kwestia tego, czy chcesz go brać :)

Nie mam z tym problemu :) Jeśli ma mi pomóc to chętnie spróbuję. Właśnie przeglądam sobie ich ulotkę na stronie jakiejś apteki i widzę, że w składzie oeparolu, o którym mówisz jest olej z wiesiołka, więc kupię te tabletki na pewno, bo przecież moja babcia od zawsze zachwala wiesiołek i wszystko, co ma go w składzie!!!

@8amelia0 wejdę na pewno i poczytam co tam mają ciekawego :)
Avatar użytkownika
ninawieczorem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lut 2017, o 15:02

Re: Wzmacnianie włosów i paznokci :)

Postprzez sabinkaduchess » 20 lut 2017, o 23:10

Racja, jest tam olej z wiesiołka tłoczony na zimno z nasion. Widzisz, ja właściwości wiesiołka dopiero poznaję, bo oeparol biorę od miesiąca. Wydaje mi się, że oprócz tego, że mam mocniejsze włosy i paznokcie to jeszcze gładszą skórę. Taki bonus ;) A! Zapomniałam wspomnieć! Konsultowałam ze swoim lekarzem, czy brać ten suplement i powiedział, że on nie widzi przeciwwskazań, tylko żeby pamiętać o zdrowej diecie i ruchu na powietrzu, bo same tabletki nie wystarczą.
Avatar użytkownika
sabinkaduchess
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 11:31

Re: Wzmacnianie włosów i paznokci :)

Postprzez ninawieczorem » 20 lut 2017, o 23:14

Wiadoma sprawa :) OK, spróbuję oeparolu. Mam nadzieję, że i u mnie się sprawdzi, bo nie chcę rezygnować z malowania włosów i paznokci. To w sumie takie trochę moje hobby ;)
Avatar użytkownika
ninawieczorem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lut 2017, o 15:02

Re: Wzmacnianie włosów i paznokci :)

Postprzez Hadassa » 22 lut 2017, o 23:39

Ja bym zaproponowała najpierw zapoznać się z zawartością forum.
Jest i temat o paznokciach
odzywianie-paznokci-t7394.html

i temat o włosach
wlosomaniaczki-t12447.html

a ten zamykam

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]