Wzrost mężczyzn

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Wzrost mężczyzn

Postprzez sung » 29 cze 2013, o 03:54

Czytałem wiele opinii kobiet o wzroście mężczyzn i z tego co widzę preferujecie tych 185 - 190 cm. Uważacie też, że przystojny oznacza wysoki, jednak wielu mężczyzn mimo niskiego lub średniego wzrostu cieszy się "braniem". Np:
Tom Cruise - 170 cm
Taylor Lautner - 175 cm
Richard Kruspe - 176 cm
Maciej Musiał - 173 cm

Jak to w końcu jest z tym wzrostem? Jak patrzycie na takich mężczyzn i czy mogłybyście nazwać facetów z dajmy na to 170 - 174 cm przystojnymi?
sung
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 cze 2013, o 03:45

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Hadassa » 29 cze 2013, o 11:13

Dokładnie tak jak mówi Black :) przystojny to nie zawsze wysoki ;)
mój się w Twoje wymiary nie mieści :) ma tylko 182...
Dlaczego wolą kobiety wyższych, często dlatego, że dzięki temu mogą spokojnie ubrać szpilki...
Ale tak naprawdę.. wysoki wzrost nie jest u większości wymogiem ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez motylkowa93 » 29 cze 2013, o 13:02

Zgadzam sie:):) Mezczyzni niskiego wzrostu sa takze przystojni:):) moj tez nie jest z tych najwyzszych:) ma 181cm:) ale jak dla mnie jest wysoki.. jest roznica bo ja mam zaledwie 160 cm:D:) wiec u mnie idealnie:)
motylkowa93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 mar 2012, o 20:15

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez ladybug » 1 lip 2013, o 11:22

Sama mam 174 cm i zazwyczaj szukam partnera przy ktorym moge ubrac szpilki,ale mialam rowniez taki zwiazek w ktorym bylismy na rowni wzrostem takze na to nie ma reguły
ladybug
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 16:39

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Adidasowa » 1 lip 2013, o 14:55

Ja mam 171, mój ma 176 i kiedy zakładam szpilki jestem wyższa... ale mi to nie przeszkadza. Kocham go i jego wzrost nie ma znaczenia:)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Basia1994 » 6 lip 2013, o 11:18

Jak dla mnie wzrost nie ma znaczenia i raczej nie latam z metrem ani nie wypytuję ile facet wzrostu ma. Drugorzędna sprawa.
Basia1994
 

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Kondorr » 8 lip 2013, o 22:56

A ja jako, że jestem dość wysoka (177cm) nie wyobrażam sobie związku w którym jestem w szpilkach wyższa od swojego faceta. Ale to może jakaś mania :)
Kondorr
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 cze 2013, o 20:54

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez anianiesmigana » 9 lip 2013, o 15:54

Tom Cruise oraz pozostali (w mniejszym stopniu) są bogatymi światowymi supergwiazdami. Myślisz, że kogoś obchodzi ich wzrost? To tak jakbyś znalazła milion dolarów na ulicy, ale nie chciała ich wziąć, bo walizka jest ubrudzona dżemem malinowym...
anianiesmigana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 lip 2013, o 15:51

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez MowisziMasz_com_pl » 12 lip 2013, o 13:17

Wzrost nie jest wyznacznikiem tego czy dany mężczyzna jest przystojny,może mu to tylko dodać nieco atrakcyjności,ale o niczym nie świadczy, to tylko kwestia naszego gustu.
MowisziMasz_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 19:57

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez vaniliiia » 12 lip 2013, o 15:04

A ja mam 164(tak wiem, krasnoludek ze mnie...), a mój 168 troche problemu mam co prawda, bo butów trudno wyszukać na obcasie max 4centymetrowym...
Ale dajemy radę, wzrost nie jest najważniejszy!

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Adidasowa » 12 lip 2013, o 16:58

Dokładnie tak, a chocby i nawet będziesz wyższa to co z tego ;)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Amaretto » 12 lip 2013, o 17:01

Mój mąż również nie należy do najwyższych mężczyzn a jednak jesteśmy ze sobą od wielu lat i jesteśmy szczęśliwi ;)
Wzrost na pewno nie jest najważniejszy.
____________________________________________________________________________________
Profesjonalna psychoterapia Kraków
Amaretto
 

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez kotka » 12 lip 2013, o 22:23

Szczerze mówiąc nigdy nie potrafiłam odpowiedzieć na pytanie: jaki jest twój ideał mężczyzny - w sensie wyglądu, w tym wzrostu. Spotkałam wielu bardzo przystojnych i wysokich dupków, jak i niższych, ale fantastycznych facetów. Zaznaczam, że niższy, czy mniej przystojny też może być dupkiem, a wysoki - fajnym.
Mówiąc krótko: kompletnie nie rozumiem pytania czy niższy może być przystojny, czy z niższym można być szczęśliwą, czy niższy może szczerze pokochać. To jest tak, jakby te same pytania zadać odnośnie łysego, tego co ma bliznę, rudego, w okularach... Co to ma do rzeczy? Najważniejsze jakim facet jest człowiekiem, czy Cię rozumie, czy jest tolerancyjny, czy "skoczy za Tobą w ogień".
Nie rozumiem oceniania po wzroście - chyba, że szczęście kobiety zależy od tego czy nosi szpilki czy nie :)
kotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 18:52

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Psiarada » 13 lip 2013, o 00:04

Wydaje mi się, że wzrost nie ma za dużo wspólnego z tym czy facet jest przystojny. Mój np. ma około 180 i jesteśmy razem od 10 lat. Jednak znam mężczyzn, którzy są niscy i też cieszą się zainteresowaniem kobiet.

Czy wiesz jak nauczyć psa czystości, komend, sztuczek i posłuszeństwa? Jeśli nie to zajrzyj na mojego bloga. Jeśli nie znajdziesz jakichś informacji zawsze możesz do mnie napisać, a ja postaram się je umieścić w jak najkrótszym czasie na blogu.
Avatar użytkownika
Psiarada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 23:45

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez urraped » 13 lip 2013, o 14:32

ja mam 165, mój 178. różnica między nami jest widoczna, ale i tak preferowałabym go wyższego, hihi
urraped
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 18:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Luna123 » 13 lip 2013, o 17:54

tak 180cm ale musi byc dobrze zbdowany :)
Luna123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 lip 2013, o 20:37

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez zielony_guzik » 16 lip 2013, o 11:11

Jak dla mnie prawdziwy facet zaczyna się od 180, ale w życiu nie jest to regułą. Sama mam 175, dlatego czasem trudno o takiego wysokiego mężczyznę. Ale fakt, na wysokich od razu zwracam uwagę ;)

Do tej pory nikt nie wiedział jak powiększyć penisa ! - Zobacz ranking!
zielony_guzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 10:21

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Paula_s22 » 17 lip 2013, o 10:51

Nie ma znaczenia, Ja ze swoim facetem jestesmy prawie na rowni.
Avatar użytkownika
Paula_s22
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 08:53

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Pupapunku » 18 lip 2013, o 12:30

Jasne, że fajnie mieć przy sobie kogoś, przy kim możemy poczuć się malutkie, ale to nie jest najważniejsze. Znacznie bardziej patrzę na rysy ciała niż na wzrost, i chociaż mój obecny chłop jest wysoki, zdarzało mi się stracić głowę dla "kurdupli" (oczywiście NIE TYLKO ze względu na powalającą aparycje, az tak próżna nie jestem ;3 ).

Avatar użytkownika
Pupapunku
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 12:18

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Amani » 19 lip 2013, o 19:26

W moim przypadku wygląda to tak że ojciec mojego dziecka ma 195 cm wzrostu, a mój obecny partner coś około 170, a ja jestem niemal taka sama wzrostowo jak on. Trochę mi to nie na rękę bo uwielbiam szpilki w przedziale 10-20 cm, a głupio się czuję kiedy jestem wyższa od niego, nawet jeśli widać ewidentnie, że to przez buty.. No ale cóż, zrezygnuję ze szpilek najwyżej wychodząc gdzieś z nim i tyle :D
Amani
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 21:51

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez gosia26 » 19 lip 2013, o 19:49

Pytanie z jednej strony dobrze zadane. Istnieje kilka wersji mówienia o tym czy mężczyzna jest przystojny...
Dla większości kobiet przystojny mężczyzna to ten, który wizualnie się nam podoba i nie zależy to od wzrostu czy ma 160 cm czy 195 cm...
Istnieje również inna reguła, że niezależnie od urody mężczyzna, który ma powyżej 180 cm jest przystojny i tak samo się mówi o wysokich kobietach, że powyżej 180 cm są przystojne... dziwnie to brzmi, ale i takie wersje istnieją...

Oczywiście lepsza wersja jest ta pierwsza, dlatego też kochani panowie nie miejcie kompleksów odnośnie swojego wzrostu. Przystojni zawsze będziecie dla swojej wybranki :) a to chyba najważniejsze

gosia26
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 09:00

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez bejbe » 19 lip 2013, o 22:13

Szkoda, że niektóre dziewczyny nawet jeżeli facet jest fajny to patrzą na niego jedynie przez pryzmat wzrostu i gdy jest za niski to rezygnują z niego.

Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco, Michał Mokrysz :)
bejbe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 22:09

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez asap » 5 sty 2015, o 13:12

Juz wiele dziewczyn zauważyło, że przystojny nie znaczy wysoki chociaż niestety wciąz słyszę z wielu ust "podoba mi się ale nie założę przy nim szpilek". I tu pojawia sie pytanie - dlaczego nie? Bo będziesz nieco wyższa? To znaczy, że patrzy tylko na siebie i swoją garderobę bo mężczyźni już od dawna potrafią poradzić soie z problemem niskiego wzrostu. Zastanawiam sie dlaczeo na forach czytam tylko narzekania "moj facet jest za niski", a żadna z dziewczyn nawet nie poszuka rozwiązania. Otóż pomogę Wam - istnieją sklepy z obuwiem dla mężczyzn, które umożliwiają zniwelować ten problem za pomocą obuwia podwyższającego, tak jak w Betelli.pl
Zaskoczone? To teraz dobierzcie buty WSPÓLNIE:) Ty szpilki, a on swoje buty podwyższające i znajdzcie perfekcyjny wspólny wzrost. Można!
asap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lis 2012, o 18:28

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Jakly » 20 sty 2015, o 18:09

Ja tam preferuję wzrost 175-185 cm, a sama mam 172 cm. Mała różnica wzrostu jest po prostu praktyczna, wygodna. Duża różnica według mnie nie wygląda wcale lepiej, niż gdy facet jest niższy od kobiety. Do tego nie wyobrażam sobie przytulać się do klatki piersiowej chłopaka, zamiast rzeczywiście do niego. Kiedy ma się podobny wzrost można się normalnie całować, przytulać, czy też po prostu rozmawiać twarzą w twarz i to bardzo duży plus. A że w szpilkach "przerasta" się faceta, nie jest dla mnie żadnym problemem.
Jakly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 sty 2015, o 17:30

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Cukiereczek19 » 20 sty 2015, o 18:24

A ja mam 163, mój narzeczony 168 jesteśmy razem 5 szczęśliwych lat i nie widzę problemu w naszym niskim wzroście ;-)
Cukiereczek19
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]