Zabawki dla niemowlaka

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Zabawki dla niemowlaka

Postprzez Japaneczka » 23 sie 2011, o 12:29

Mam dwumiesięczną córę i zastanawiam się jakie zabawki można jej zakupić. Szukam czegoś co by ją zainteresowało i czym mogłaby się bawić w niedalekiej przyszłości. Coś ze światełkami, dźwiękiem co polecacie?
Japaneczka
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez rozalia » 29 sie 2011, o 22:47

Moja córa ma 3 miesiące, ale woli raczej coś do memlania albo grzechotki, i inne dziwęczące gadżety, bo na takie świecące to chyba jeszcze za wcześnie. Z takich rzeczy które mamy no to grzechotka taka http://www.pierwszyusmiech.com.pl/produ ... rstek.html no i mata, ja mam taką http://www.pierwszyusmiech.com.pl/produ ... iczka.html ale to też na chwile. Chyba najlepsza zabawa są ręce mamy ;-)
rozalia
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez Zorka » 1 wrz 2011, o 15:01

Faje też są takie maty dla dzieciaków, dzieciątko kładzie się na pleckach i może bawić się do woli o takie na przykład
Obrazek
Zorka
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez witaminka » 1 wrz 2011, o 17:27

Ja widziałam ostatnio bobaska, który namiętnie bawił się krecikiem http://www.jestemdzieckiem.pl/produkt,5 ... krtek.html genialny jest nie ma to tamto :P
witaminka
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez Zorka » 2 wrz 2011, o 15:07

Bardzo ładny ten krecik, ile bym dała, kiedy byłam dzieckiem, zeby takiego mieć.
Zorka
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez KarolinkaP » 12 wrz 2011, o 15:19

...
zapraszam ...l tam zawsze coś znajdziesz:)) ostatnio u nich edukacyjny chodzik kupiłam.


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
KarolinkaP
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez tusia25 » 1 maja 2012, o 19:09

jejku takie krecik to moje marzenie!!! ale strasznie drogi;( szkoda....
co do zabawek dla dzieci ja ostatnio szukałam dla córci przyjaciółki i byłam w Toys R Us i sklep jest super, wielki, duży wybór i mają chyba wszystko;) ciężko mi było wyjść z niego:)
tusia25
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez Dzieckolandia_pl » 22 maja 2012, o 13:32

Najlepiej sprawdza się to co jest kolorowe,duże lub wydaje dźwięki. Czyli maskotki oraz grzechotki. W sklepach internetowych masz bardzo duży wybór tego typu zabawek.
Dzieckolandia_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 12:03

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez Kolaboracja » 29 maja 2012, o 14:22

tusia25, nie dziwię się, bo w sklepach Toys R Us mają przecież cąły dział Baby R Us dla niemowlaków!;)
Kolaboracja
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez ewelina123 » 3 lip 2012, o 10:59

Hey

Ja Wam proponuję dla niemowląt, zawsze uniwersalną i zabawiającą dzieci karuzelę do łóżeczka ja mam karuzelę z centrum zabawkowym dla ciut większych niemowląt: KOLOROWE CENTRUM ZABAW Z KARUZELĄ 2W1 FISHER PRICE

Obrazek
Avatar użytkownika
ewelina123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 cze 2012, o 15:18

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez halina » 6 lip 2012, o 20:23

przed kupnem zobacz jakie są ceny zabawek w różnych sklepach można wiele zaoszczędzić
halina
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez ewelina123 » 8 lip 2012, o 21:09

Najlepiej jest kupować zabawki w promocjach ! Jeżeli znajdziesz jakiś sklep dla dzieci popatrz sobie na ceny i promocje nieraz można "upolować niezły produkt z promocji :)

Obrazek
Avatar użytkownika
ewelina123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 cze 2012, o 15:18

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez baba » 10 sie 2012, o 10:01

Wystarczy kupić grzechotkę i dziecko już się cieszy. Drewniana grzechotka Serduszko u nas zdała egzamin, kupiliśmy ją w fajnej cenie w bawibobas.pl W ogóle fajne rzeczy są teraz dla dzieci, nie to co dawniej. Teraz dzieciaki mają naprawdę fajnie. :woman:
baba
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez gosia26 » 11 sie 2012, o 20:57

na pewno przyda się coś pastelowego, miłego w dotyku i co będą prezentować rodzice. :) tutaj znajduje się całkiem spora i niezależna lista hitów:.......recenzji produktów. pozdrawiam i powodzenia w zakupach :)




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

gosia26
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 09:00

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez stokrotka1011 » 24 sie 2012, o 19:59

Najlepiej coś dźwięcznego i przyjemnego w dotyku, ale też i kolorowego.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez Sallyx » 28 sie 2012, o 23:17

Ja polecam tą matę edukacyjną: http://www.nokaut.pl/maty-edukacyjne/fi ... k4562.html. Moja córka bawiła się na niej od dwóch miesięcy skończonych do 9-ciu miesięcy kiedy to już raczkowała szybko i przechadzała się przy meblach. Teraz czeka na kolejnego dzieciaczka w szafie :)
Sallyx
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez kalina.kot » 19 wrz 2012, o 03:25

Dla niemowlaka karuzela z zabawkami do kołyski a jak trochę podrośnie polecam klocki konstrukcyjne.

kalina.kot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 03:19

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez tusia25 » 15 sty 2013, o 10:03

Klocki konstrukcyjne - jak dla mnie bardzo ogólne określenie:) Jest już tyle rożnych klocków na rynku i czasem ciężko zdecydować które najbardziej zainteresują dziecko:)
tusia25
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez Ankara 25 » 15 sty 2013, o 15:16

hej Tusia ja tez mam dziecko ale w marcu skonczy dwa latka juz:)i Powiem Tobie ze jak byl malutki mial wlasnie mate edukacyjna swietna sprawa maluszek lezy na niej i raczkami uderza w zabawki wiszace nad nia ja zmienialam mu zabawki i zawieszalam rozne inne grzechotki czy male pluszaki takie ktore mialy taka pentelke ze mozna bylo zawiesic to malego oczy robily sie jak 5 zl:P oczywiscie wybor tego na ynku jest ogromny zostawiam do Twojej dyspozycji wybor...i mialam tez jedna taka swietna zabawke naprawde bardzo polecam wprawdzie kosztuje cos kolo 1oo zl ale jest swietna rosnie razem z maluchem i tak maluch najpierw bawi sie w niej lezac potem siedzac a na koncu stojac to jakos sie nazywalo bodajze centrum zabaw edukacyjne czy cos takiego jak wpiszesz w internet to Ci wyskoczy z firmy smile play To bylo o tyle fajne ze jak maluch p uderzyl w kwiatka to on zaczynal grac i maly sie cieszyl z emu sie udalo a potem np mial taka kokardka mini ksiazeczke jak cokolwiek mu sie udalo dotknac to gralo i te wyzsze rzeczy sie zapalaly jeszcze potem jak siedzial to juz coraz wiecej dosiegal cieszyl sie strasznie...oczywiscie karuzelka do lozeczka super sprawa. zdjelam dopiero jak musialam bo maly byl na tyle duzy i sprawny ze sam by sobie ja na glowe zrzucil hehe i tak jak mowia poprzedniczki grzechotki itd sama wiesz co Twoj maluch lub najbardziej moj jak mial kolo 7 miesiecu bardzo lubil tzw grzechotki obrotowe upodobal sobie takiego slimaka ja mu trzymalam a on krecil takimkolkiem i sie cieszyl hehe pozdrawiam
Ankara 25
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 14:41

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez tasiaka » 17 sty 2013, o 23:23

A czy któraś z Was kupowała może te świecące poduszki do spania?
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez atena » 14 cze 2013, o 21:13

A ja kupowałam ostatnio zabawkę na dzień dziecka dla chrześniaka i jakoś nie wpadło mi w ręce nic z czego byłabym zadowolona i ostatecznie zamówiłam przez internet cifcię ;) która wydaje odgłosy zwierząt i pociągu i jeszcze się rusza więc 8miesięczny bobas był ucieszony jak nie wiem co :) i do tego kosztowała tylko 25zł więc naprawdę w Smyku nie znalazłabym czegoś takiego. A moja kuzynka też w sumie stwierdziła, że zabawka odpowiednia, bo w miarę prosta, a nie jakieś nie wiadomo jakie wynalazki. Jak będziecie czegoś szukać, to polecam, naprawdę ciekawe zabawki można znaleźć http://www.ekajtek.pl/zabawki-dla-niemo ... -158_0_172
:):)
atena
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez Asiak » 20 cze 2013, o 21:36

wiele jest zabawek ale 2 miesiące to najlepiej grzechotki, itd. jak już będzie miała z 6-8 miesięcy chodzik, stoliki edukacyjne i zabawki edukacyjne a znowu dla dziecka ok 4-5 lat warto kupować zabawki do piaskownicy by zapoznawał się z dziećmi w piaskownicy
Asiak
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez tusia25 » 9 lip 2013, o 22:27

Dziewczyny, ja też często głowiłam się co kupić niemowlakowi, potem co na roczek, dwa itd itd:) także wiem co toznaczy szukac nie wiadomo czego:)Polecam wam stronke chicco, chiccopolska.pl i tam jest wyszukiwarka, mozecie podac cene, wiek, rodzaj zabawki. Osobiscie wiele razt korzystalam i czesto znajdowalam cos dobrego:)
tusia25
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez Kolaboracja » 10 lip 2013, o 18:45

Wbrew pozorom jest trochę zabawek dla niemowlaków, oczywiście zawsze sprawdzone grzechotki pluszowe i plastikowe (bardzo fajnego kurczaka widziałam z chicco) ale to chyba od 3 mies. zabawki do wózka, maty edukacyjne, karuzele.
Kolaboracja
 

Re: Zabawki dla niemowlaka

Postprzez pipi36 » 10 lip 2013, o 18:53

Ja swojej córce kupowałam głównie grzechotki i gryzaczki. Poza tym na chrzest dostała matę edukacyjną i muszę powiedzieć, że to był świetny prezent, gdyż do dzisiaj lubi na niej się bawić, a ma już 2 latka.

Nauka szybkiego czytania procentuje na przyszłość - szczególnie jeśli kochasz książki
pipi36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 18:30
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], PieroGyatso