Zabawki erotyczne - prośba o radę

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez andrat » 27 gru 2022, o 10:48

Wiesz co, sama również testowałam rózne żele intymne i niektóre podobały mi się bardziej, niektóre mniej ale do czasu aż spróbowaliśmy zelu libi gel I tutaj totalny kosmos. Pobudza, uwrażliwia okolice intymne oraz zwiększa doznania. Wiele od żelu nie oczekiwałam. Ale tutaj byłam naprawde pozytywnie zaskoczona. Moze tani nie jest i to wiele osób postrzega za minus ale jest spory i o wiele bardziej intymny od zelu durexa. A moim zdaniem dzialanie ma mocniejsze
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez xena » 3 sty 2023, o 15:18

Przyznam,że nie testowałam akurat tego specyfiku. Gdzie go konkretnie dostanę?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez andrat » 5 sty 2023, o 15:36

Na przykład tutaj: intymnosc pl . Chociaż na allegro również widziałam. Przyjemne działanie. Trochę się obawiałam, że będzie piekło jak przy durex intense ale nie ma tutaj nieprzyjemnego uczucia pieczenia, tak więc moża używać również jak ma się wrażliwą skórę ( jak ja).
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez andrat » 23 lut 2023, o 12:27

faktycznie ;)
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Lukta » 23 lut 2023, o 12:27

A może po prostu zioła? Zioła są bezpieczniejsze, jednocześnie mogą skutecznie podnieść libido. I co najważniejsze nie można się od nich uzależnić.

Od siebie polecam poczytanie sobie o tym środku:
https://loremvit.pl/produkt/libido-zmysly-i-sila/

W wielu przypadadkach może bardzo skutecznie podnieść libido i sprawić, że poprawi się ochota na seks.

Dobrze jest dbać o tę sferę, bo często kiepskie libido rzutuje na to jak funkcjonuje małżeńśtwo.
Lukta
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2019, o 07:23

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Allie » 26 paź 2023, o 10:21

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie preferuję zamawianie w sklepach interntowych. Paczki przychodzą zapakowane estetycznie oraz dyskretnie, potem taka paczuszka po prostu jest do odebrania w paczkomacie :) Najczęściej na drugi dzień (jeśli zamowi się do godziny 12).
Warto jest zajrzeć sobie na przykład tutaj: https://redarena.pl/akcesoria-erotyczne

A jeśli chodzi o akcesoria to polecam wypróbować sobie wibrator łechtaczkowy ;)
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez kajka09 » 10 kwi 2024, o 12:26

Tutaj jest spory wybór jeśli chodzi o zabawki erotyczne dla kobiet 800 - https://redino.pl/zabawki-erotyczne-dla-niej najlepiej po prostu wybrać, coś, co wyda się interesujące i zaciekawi :)
kajka09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 kwi 2024, o 12:25

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez SecretGameBox » 12 kwi 2024, o 13:29

Myślę, że idealną zabawką erotyczną, z której skorzystała by nie tyko Twoja kobieta, ale również i Ty, była by gra erotyczna.

Gorący wieczór gwarantowany <3

Jestem w stanie coś doradzić ;)
SecretGameBox
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 kwi 2024, o 11:18
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]